Jak dojechać do osadników Winek, Chabielice, Piask

/ 5 odpowiedzi
Witam kolegów wędkarzy, od niedawna wstąpiłem do Koła Nr 3 Górnik i nie wiem jak dojechać do osadników Winek, Chabielice, Piaski i Kamień, proszę o pomoc. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam marekctm.
kruszan


Witam

Gdzie mieszkasz kolego? Może pomogę jeśli będe wiedział skąd masz dojeżdżać. :)

(2010/06/24 11:02)

marekctm


Kolego mieszkam w Bełchatowie, ostatnio znalazłem Winek, a pozostałych nie mogę znaleźć. (2010/06/24 19:08)

kruszan


Hej

Dojazd z Bełchatowa do Chabielic- jedziesz ul. lipową w stronę Wrocławia -krajowa 8, E67 i dojeżdżasz do Szczercowa (pierwszy zjazd z trasy w lewo-mijasz wioskę Podklucze i dojedziesz do skrzyżowania przy kociele i stacji beznynowej) tam skręcisz w lewo i przejedzieszmostem przez rzekę Widawkę-pojedziesz na skrzyżowaniu prosto, zaraz za mostem. Nastęnie drogą z pierwszeństwem gnasz cały czas prosto, mijając kolejno wsie:Kozłówki, Brzezie, Stanisławów 1 i 2 oraz Chabielice Kolonie-znajdujesz sie na drodze na CZęstochowę i tuż przed mostem na Rzece Krasówce skręcasz w lewo-będzie zakaz ale jedź-on nie dotyczy wędkarzy-w oddali zobaczysz "rybaczówkę fedeer" koła nr 3 górnik i masz zbiorniki Chabielice rzut beretem :)

Jeśli chodzi o Zbiornik "Kamień" to jedziesz jak na Kopalnię i Elektrownię-droga na Słok...

mijasz Elektrownię po prawej kominy, i przejeżdżasz pierwszy szlaban na Kopalni terenie. Jedziesz ze 150 m prostoi dojedziesz do rozjazdu-skręć w prawo i szeroką drogą wewnątrzkopalnianą jedziesz prosto aż dojedziesz do następnego szlabanu i wydostaniesz się poza teren kopalni. Gnaj prosto miniesz wieś Folwark i Karolów i Dojedziesz za kilka kilosów do Wsi Kamień, będzie tam skrzyżowanie na którym skręcisz w lewo i drogą przez wieś dojedziesz do jej końca tam skręć w prawo na betonowe płytyi jesteś na Kamieniu.

Pozłamania kija

(2010/11/22 13:47)

glizdziarz


A jak dojechać na Wnek i Piaski? Z góry dziękuję za odpowiedź (2011/03/17 12:14)

wacek36


Zbiornik PIASKI znajduje się w lesie za zbiornikiem SŁOK pytaj o miejscowość CIEŚLOWIZNA dosłownie parę domków,teraz jedziesz drogą asfaltową aż do mostku, następnie skręć w prawo w las, po przejechaniu 700m.dojedziesz do celu (2011/03/30 21:24)