Zaloguj się do konta

Jak dodać film na bloga?

utworzono: 2010/10/05 19:49

Witam wszystkich i mam pytanie. Jaki kod html mam wpisać(do edytora profilu) i co po kolei zrobić(przede wszystkim jeżeli chodzi o dojście do tego pliku video) by na moim blogu widniał film przez siebie wybrany znajdujący się na moim komputerze. Jak widać pytanie niestety nie jest takie łatwe, tyczy się osób bardziej uzdolnionych w tym kierunku. Z góry dziękuję za odpowiedz.
[2010-10-05 19:49]

dobrze by było byś się zalogował na You tube. Tam według wskazówek zamieścił film. Zostanie on podlinkowany i ten link wklejasz tutaj za pomocą opcji link.
[2010-10-05 20:11]

Kiedyś tak to się robiło a czy teraz jest inna prostsza możliwość to nie wiem. Po prostu nie miałem potrzeby wstawiać filmu.
[2010-10-05 20:13]

To proste gdy masz film na youtube musisz znaleźć taki przycisk "umieść" klikasz na to masz taki kod kopiujesz go i wklejasz do opisu profilu. W tym "umieść" są jeszcze inne opcje- kolory, wielkość możesz sobie to ustawić i potem skopiować kod. Jak masz jakieś pytania dotyczące informatyki to do mnie pisz- znam html,php, css i inne. PozdrawiamPs. Te kody możesz jeszcze gdzie indzie wklejać np do wpisów na blogu i innych. [2010-10-06 15:19]

robcio2535

To proste gdy masz film na youtube musisz znaleźć taki przycisk "umieść" klikasz na to masz taki kod kopiujesz go i wklejasz do opisu profilu. W tym "umieść" są jeszcze inne opcje- kolory, wielkość możesz sobie to ustawić i potem skopiować kod. Jak masz jakieś pytania dotyczące informatyki to do mnie pisz- znam html,php, css i inne. PozdrawiamPs. Te kody możesz jeszcze gdzie indzie wklejać np do wpisów na blogu i innych.

A jak wkleić film w jakimś tam temacie bo próbowałem w ten sposób i nie chciało wkleić :-(wiec prosze o radę :-)
[2010-11-08 18:27]

Robcik tak jak kolega pisał otwierasz youtube jakiś tam filmik klikasz na umieść wyświetla Ci się kod , kopiujesz go i przenosisz do jakiegoś tematu, otwiera ci się okno i w lewym górnym okienku klikasz na HTMLI i wklejasz kod i gotowe ..

Powodzenia ....daj jakąś próbke........czekam.............

[2010-11-08 19:28]

mienta

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/AGGyQRyzngc?fs=1&amp;hl=pl_PL&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/AGGyQRyzngc?fs=1&amp;hl=pl_PL&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object> [2010-11-08 19:53]

[2010-11-08 20:05]

Mienta o to ci chodziło.......... [2010-11-08 20:06]

tomasz26552

Mirek ja próbowałem i też mi coś nie wychodzi.A właśnie o to chodzi co wstawiłeś
[2010-11-08 20:10]

Mirek ja próbowałem i też mi coś nie wychodzi.A właśnie o to chodzi co wstawiłeś


Kopiujesz kod z youtube i przenosisz go tutaj , otwierasz okno poprzez kliknięcie na publikuj i w górnym lewym oknie klikasz na HTML i wtedy wklejasz kod i to wszystko........... [2010-11-08 20:26]

mienta

Mienta o to ci chodziło..........


coś mi się pomyliło i tyle oglądałem to akurat i coś mi się porobiło sorry
[2010-11-08 20:29]

robcio2535

[2010-11-08 20:54]

robcio2535

Ok dzięki Miru :-) nie zwracałem na  pasku u góru tych ikonek a one są przecież przy wielu forach
[2010-11-08 20:58]

Ten skok był zarąbisty............. [2010-11-08 21:04]

mienta

Robert masakra idę gacie zmienić ładnie wycedził łłłłłłłłłlaaaaaaaaaaaahahahahahaa
[2010-11-08 21:05]

robcio2535

No nie ukrywam oglądam ten film już nasty raz i za każdym razem mam polewke  z gościa :-)
[2010-11-08 21:09]

bodek1419

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/T3Ub0lcPz68?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/T3Ub0lcPz68?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object> [2010-11-13 10:54]

bodek1419

:(  ... i nie udaje się ..
[2010-11-13 10:56]

bodek1419

[2010-11-13 10:57]

bodek1419

<hura> [2010-11-13 11:11]

bodek1419

i znowu kicha ...Panowie a gifa jak się wkleja ? można prosić o podpowiedź
[2010-11-13 11:14]

bodek1419

....ech ...juz wiem ..przepraszam :)
[2010-11-13 12:33]

adler

Tak dobrze . A jeśli piszę na swoim blogu jakiś artykuł lub inne opowiadanko , tam nie ma tego HTML  , ani żadnych edytorów jak tutaj w postach , możemy TU tylko i tylko tu  wybierać kolory liter , czcionki wielkość itd. a w pisaniu na blogu jest tak prymitywny ten pseudo edytor ( chyba tak to się nazywa ) . Nie mam pojęcia jak tam dać kolorową czcionkę , wkleić film  , albo w galerii zdjęcia , jak tam wkleić filmy ? , zawsze o to prosiłem redakcję , a gdybym wiedział było bymi wapniakowi lepiej że coś jeszcze potrafię przyswoić ...... tyle pytań potrafi mi ktoś pomóc .? Prowadzę także strony naszego koła więc było bymi dużo lżej . Młodzież dzisiaj lekcje informatyki ma obowiązkowe jak my kiedyś j. ROSYJSKI . Starsze pokolenie wie o co mi chodzi .Pozdrawiam i proszę o poważne potraktowanie mojego problemu .  

PS. Muszę zaznaczyć że także posiadam niewielką wiedzę z informatyki , ale szybko się uczę więc kolego > zawislokiem <  Bartku naucz mnie tych sztuczek .

[2010-11-13 19:44]

adler

Tak dobrze . A jeśli piszę na swoim blogu jakiś artykuł lub inne opowiadanko , tam nie ma tego HTML , ani żadnych edytorów jak tutaj w postach , możemy TU tylko i tylko tu wybierać kolory liter , czcionki wielkość itd. a w pisaniu na blogu jest tak prymitywny ten pseudo edytor ( chyba tak to się nazywa ) . Nie mam pojęcia jak tam dać kolorową czcionkę , wkleić film , albo w galerii zdjęcia , jak tam wkleić filmy ? , zawsze o to prosiłem redakcję , a gdybym wiedział było bymi wapniakowi lepiej że coś jeszcze potrafię przyswoić ...... tyle pytań potrafi mi ktoś pomóc .? Prowadzę także strony naszego koła więc było bymi dużo lżej . Młodzież dzisiaj lekcje informatyki ma obowiązkowe jak my kiedyś j. ROSYJSKI . Starsze pokolenie wie o co mi chodzi .Pozdrawiam i proszę o poważne potraktowanie mojego problemu . PS. Muszę zaznaczyć że także posiadam niewielką wiedzę z informatyki , ale szybko się uczę . Może ktoś z redakcji , albo adminów Usłyszy mój głos !!! [2010-11-15 16:23]

Robcik tak jak kolega pisał otwierasz youtube jakiś tam filmik klikasz na umieść wyświetla Ci się kod , kopiujesz go i przenosisz do jakiegoś tematu, otwiera ci się okno i w lewym górnym okienku klikasz na HTMLI i wklejasz kod i gotowe ..

Powodzenia ....daj jakąś próbke........czekam.............


Tak masz racje i ja też. [2010-11-16 16:05]