Jak doczepić koszyczek zanętowy do tej rurki

/ 5 odpowiedzi
Szukając rurek znalazłem taka,i nie wiem jak mam do niej doczepić koszyczek zanetowy.Po drugie to czy do połowu karpi jest konieczny koszyczek zanętowy(oczywiście jesli zanęcilismy łowisko)czy też mozna łwoić na samą kulkę proteinowa z haczykiem i rurka antysplątaninowa?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik77866


jeśli neciłeś to wystarczy zwyczajna kulka proteinowa a jeśli chodzi o tą rórke to obwiń drutem nie rdzewnym w którym bedzię krętlik  (2012/02/05 11:47)

piotrcarp


Jak masz zanecone lowisko to koszyczek jest zbedny bo zaneta w koszyczku sciaga drobnice, rurek tez jest zbedna lepiej dac bezpieczny klip albo olow przelotowy im prostrzy zestaw tym lepiej (2012/02/05 11:48)

dar-ek


Szukając rurek znalazłem taka,i nie wiem jak mam do niej doczepić koszyczek zanetowy.Po drugie to czy do połowu karpi jest konieczny koszyczek zanętowy(oczywiście jesli zanęcilismy łowisko)czy też mozna łwoić na samą kulkę proteinowa z haczykiem i rurka antysplątaninowa?
Myślę że ten link odpowie na twoje pytanie w 100% :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/849e392b7116aab9.html 
(2012/02/05 12:08)

zajaclol


Jak chcesz łowić z koszyczkiem to zastosuj sztywną rurkę antysplątaniową z agrafką. Jeśli chcesz łowić na zestaw z miękką rurką silikonową, musisz ten zestaw odpowiednio zbudować. Polecam Ci zestaw helikopterowy - dobry na początek. Wygląda mniej więcej tak:
(grubość żyłek przyponów itp jest przykładowa - w schemacie chodzi o konstrukcję zestawu)






- Mapy batymetryczne jezior polskich; 
- Jak przygotować się do łowienia i wykonać niektóre akcesoria wędkarskie w domu;
- Konstruowanie zestawów do poszczególnych metod wędkarskich; 
- Jak łowić różne gatunki ryb; 
- Porady w konserwacji i naprawie sprzętu wędkarskiego; 
- Opisy różnych sztuczek wędkarskich; (2012/02/05 12:09)

macros111


Szukając rurek znalazłem taka,i nie wiem jak mam do niej doczepić koszyczek zanetowy.Po drugie to czy do połowu karpi jest konieczny koszyczek zanętowy(oczywiście jesli zanęcilismy łowisko)czy też mozna łwoić na samą kulkę proteinowa z haczykiem i rurka antysplątaninowa?


Witam kolege!

Ta rurke tez mozesz spokojnie zastosowac,ja ja czasami stosuje do feedera,tylko musisz dokupic do tego tzw bezpieczny klips do ktorego zakladasz koszyk i do niego odpowiedniej wielkosci kretlik.

Poszukaj na forum lub w sklepach na necie sa w sprzedazy gotowe cale kpl. antysplataniowe  do feederow z takimi wlasnie rurkami.

Powodzenia.

(2012/02/09 10:58)