Zaloguj się do konta

Jak dobrze założyć wątrobę ?

utworzono: 2012/09/16 08:47
kubeq123

Witam wczoraj miałem na haku pierwszego suma tylko podbierak był za daleko i nie miałem możliwości go wyciągnac ale to szczegół , mam 2 pytania jedno jak dobrze załozyc wątrobe ponieważ małe rybki ściągają ją z kotwicy a drugie czy można suma wziąśc w ręce jesli brzeg jest na wyciągnięcie dłoni , czy nie bo sum ma np jakieś kolce jak okoń , tak szczerze nie wiem bo ten był pierwszy i nie znam sie dobrze na sumach aaa sorki ale mi literka c z kreską nie działa ponieważ mam zepsuty klawisz pozdrawiam :) [2012-09-16 08:47]

withanight88

Witam wczoraj miałem na haku pierwszego suma tylko podbierak był za daleko i nie miałem możliwości go wyciągnac ale to szczegół , mam 2 pytania jedno jak dobrze załozyc wątrobe ponieważ małe rybki ściągają ją z kotwicy a drugie czy można suma wziąśc w ręce jesli brzeg jest na wyciągnięcie dłoni , czy nie bo sum ma np jakieś kolce jak okoń , tak szczerze nie wiem bo ten był pierwszy i nie znam sie dobrze na sumach aaa sorki ale mi literka c z kreską nie działa ponieważ mam zepsuty klawisz pozdrawiam :)

Miałeś suma czy sumika, że podbierakiem go chciałeś podebrać??
Sum europejski , czyli nasz pospolity niema żadnych kolców, okoń swoistych kolców tez niema, tylko pokrywy ma ostro zakończone. 
Kolce ma sumik amerykański.
Większego suma podbiera się za dolną wargę. 

Wątrobę można owinąć nicią , bandażem albo wrzucić w pończochę. [2012-09-16 09:20]

Wątroba w pończochę i będzie ok, sumy spokojnie możesz podbierać rekami najlepiej w rękawicy za dolną szczękę.  Bez rękawicy też można ale może trochę poocierać skórę ząbkami.  [2012-09-16 09:25]

kubeq123

Panowie wielkie dzięki sum miał około 80cm długości z dołu brązowy a z góry biało niebieski i krótkie wąsy [2012-09-16 09:29]

withanight88

Panowie wielkie dzięki sum miał około 80cm długości z dołu brązowy a z góry biało niebieski i krótkie wąsy

To jakiś albinos :)))

[2012-09-16 09:48]

Piotr 100574

pewnie kolega tego suma wcale nie złowił :))))))))))))))))))))))sum jest jasny pod spodem a u góry brązowy ,niebieskiego widziałem ale to był sum akwariowy he he
[2012-09-16 10:52]

grzesiek35

mobidik?

[2012-09-16 16:14]

kubeq123

taaa kolega nie zlowil zaraz dostaniesz zdjecie i mi mozesz
[2012-09-16 16:21]

kubeq123

masz i na ciesz oczy jeśli nie wierzysz że złowiłem
[2012-09-16 16:24]

Piotr 100574

no zwracam honor ,bardzo ładna ryba ,gratuluję :))))))tylko z tym niebieskim przesadziłeś :)))))
[2012-09-16 16:35]

kubeq123

dzięki tam ten był taki sam tylko łeb troche pod niebieski podchodził a ten złowiony dziś o godz. 14 na wątrobę niczym nie związana tak została sobie założona miał metr i ważył 5,5kg oczywiście wrócił do wody :) i dziś złowiłem 3kg karpia też mam foto na wątrobę więc jestem zszokowany
[2012-09-16 17:32]

withanight88

dzięki tam ten był taki sam tylko łeb troche pod niebieski podchodził a ten złowiony dziś o godz. 14 na wątrobę niczym nie związana tak została sobie założona miał metr i ważył 5,5kg oczywiście wrócił do wody :) i dziś złowiłem 3kg karpia też mam foto na wątrobę więc jestem zszokowany

Po tym uścisku do wody ?  [2012-09-17 01:16]

kubeq123

nic mu nie było nie bój się odkaziłem ranę po kotwiczce,trzymałem na rękach żeby nabrał powietrza i sam odpłynął :)
[2012-09-17 07:25]

kubeq123

a mam jeszcze pytanko wędkę prowadzić u góry podczas holu?
[2012-09-17 07:26]

kubeq123

Witam panowie potrzebuję dobrego rodzaju pelletu na suma do tego proszę o opisanie jak go załozyć lub jakąś kulke proteinową na suma [2012-09-19 16:57]

Najlepszy będzie przeszczep.
[2012-09-19 17:10]

MASTINO

nic mu nie było nie bój się odkaziłem ranę po kotwiczce,trzymałem na rękach żeby nabrał powietrza i sam odpłynął :)

Hihihihihihihi.............

[2012-09-19 18:12]

Piotr 100574

Witam panowie potrzebuję dobrego rodzaju pelletu na suma do tego proszę o opisanie jak go załozyć lub jakąś kulke proteinową na suma

na jakiej wodzie łowisz ,na rzece czy stawie hodowlanym??
[2012-09-19 18:23]

PanciOxD

Jak dobrze ci na wątrobę biorą to nie rzucaj im peletu ! [2012-09-19 18:29]

kubeq123

Na stawie, ale wątrobę nawet w bandażu ściągają małe rybki [2012-09-20 14:29]

kubeq123

Panowie mam jeszcze jedno pytanie byłem dziś rano na rybkach i bardzo się zbulwersowałem w jeziorze jest rybka która ma ostre zęby i złatwością przegryza żyłkę jaką jest obwiązana wątroba co to może być za ryby i jak zapobiec takim akcją na suma że poprostu inna ryba ściąga mi wątrobe a nie daje się złapać [2012-09-22 13:28]

Jack14

Może ten temat coś wyjaśni

http://pl.wikipedia.org/wiki/Steve_Irwin

[2012-09-22 17:14]

Piotr 100574

Panowie mam jeszcze jedno pytanie byłem dziś rano na rybkach i bardzo się zbulwersowałem w jeziorze jest rybka która ma ostre zęby i złatwością przegryza żyłkę jaką jest obwiązana wątroba co to może być za ryby i jak zapobiec takim akcją na suma że poprostu inna ryba ściąga mi wątrobe a nie daje się złapać

:))))))))))))))))))))))))))
[2012-09-22 17:21]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia