Jak było na rybach?

/ 59 odpowiedzi / 42 zdjęć
Co tu taka cisza zagląda ktoś tu jeszcze .Jak w temacie piszcie gdzie byliście i jakie wyniki 
swiezy

wczoraj zdeptałem Widawkę i Pilsią z ekipą z Tomaszowa .Widawka na odcinku od Żar do Szczercowa to spora rzeka .Można tam liczyć na kropka i lipienia .Niestety brań się nie doczekałem ryb nie widziałem ale widoki super  (2012/03/18 20:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

swiezy

Napis na moście nie dawał zbytnich nadziei .Pilsia to typowy pstrągowy siurek  ,dużo zakrętów ,kamienie, żwir ,połowe mniejsza niż Widawka ale wydaje się być bardzo ciekawa .Koniecznie muszę tam jeszcze wpaść (2012/03/18 20:23)

u?ytkownik28571

Byłem na czanej koneckiej i na dzewiczce z lekkim spinningiem.
Na czarnej pusto, na drzewiczce uwiesił sie szczupaczek około 30cm i miałem jedno branie, którego nie przyciąłem i rybka spadła. (2012/03/19 17:44)

pawcio44

Witam łowił może ktoś dziś na Brzuśni? (2012/03/21 15:10)

u?ytkownik28571

Moim zdaniem bez szału ta rzeka. Pare jakichs malutkich pstrązków tam złapałem, ale ostatnio 0 efektów. Moze dlatego ze sie nie czołgam do miejscówki.
A co jeśli chodzi o słomiankę? Jest tam jakaś rybka? (2012/03/21 23:09)

Iskierka

Radzę ze sobą wziąść maczetę bo do wiekszości miejescówek nie da się dojść. (2012/03/22 20:12)

swiezy

Co nikt nie był na rybach ? Podobno na smródce w Drzewicy można połowić niezłych płoci i leszczyków  .W Miedznie zaczął trafiać się karp (2012/03/24 19:40)

swiezy

No i jak zagląda ktoś tu czy nie ???Zalew Opoczno ruszył się karpik .Wczoraj padło z 20 sztuk ja załapałem się pod wieczór na dwa .Dziś bryndza ale parkę zaliczyłem 36,32 (2012/03/25 19:40)

u?ytkownik28571

No gratuluje połowu. Ostatnio byłem na zalewie w Opocznie. Złowiłem kilka drobnych płoci i jazgarzy, na chwilowy wypad bez zadnego przygotowania to i tak nie jest najgorzej. W tym tygodniu planuje dłuższe posiedzenie.
Łowił Pan panie swiezy na rzece "Barbarce" w okolicach Skórkowic? Wygląda na bardzo ciekawy siurek. Spodziewałbym sie pstrąga. Oddałem kilka rzutów, ale odpuściłem z powodu bardzo ostrego słońca. Jedak jeszcze zamierzam spróbować (2012/03/25 20:09)

SEBEK3

Wczoraj zalew Drzewica 2 godzinki łapania prz dużej fali 11 płotek (największa 19) 4 jazie ( największy 25) i jeden kolczasty ale radocha była : )

(2012/03/26 06:54)

swiezy

Wczoraj zalew Drzewica 2 godzinki łapania prz dużej fali 11 płotek (największa 19) 4 jazie ( największy 25) i jeden kolczasty ale radocha była : )

No i oto chodzi

Dzisiaj byłem zobaczyć co słychać na zalewie w Opocznie ?Wietrznie ale kilka naście osób próbuje szczęścia .wyniki Płotki ,leszczyki 

(2012/03/27 18:57)

metode

Dziś Miedzna w okolicach gruszki od godziny 17 do 22. Efekt - do zmroku branka leszczyków i płotek, głównie na spławik chociaż na pickerka też się wieszały. Sezon pozytywnie rozpoczęty mimo silnego wiatru:)   (2012/03/28 23:27)

swiezy

z nadmiaru czasu skoczyłem nad nasz kochany zalew .Efekt około 30 karpiątek .Zaliczyłem komplet choć rybki nie były zbyt duże (2012/04/10 21:19)

u?ytkownik28571

Na co? :D  Pewnie sie nie dowiem ale co tam... (2012/04/12 18:52)

swiezy

Na co? :D  Pewnie sie nie dowiem ale co tam...

Żadem problem : odpowiedź brzmi na wędkę o szczegółach mogę napisać na P>W  
(2012/04/12 20:20)

swiezy

W niedziele byłem na Wiernej w okolicach Małogoszczy .Woda górska okręg Kielce .Złowiłem kilka pstrążków i zaliczyłem wyście sporej ryby .Rzeka fajna znam kolesi co łowią tam na muszkę . (2012/04/25 22:44)

swiezy

Olek stawia pierwsze kroki (2012/04/25 22:48)

swiezy

Byłem dzisiaj w okolicach Zarzęcina tłok jak na Marszałkowskiej  z braku możliwości łowienia na prywatnym pojechałem na Pilicę powyżej Sulejowa w okolice Wapienniaków   .Woda fajna na spina na puchowca własnej roboty (marabut czerwono -biały +jeżynka z zimowej sarny skusił się jeden bidny szczupaczek koło 40 cm .Połowiłem sobie też na muchołapkę .To moje początki ,choć trenowałem wcześniej z godzinkę nad zalewem to dopiero dzisiaj załapałem o co kaman  .Nie obyło się bez odstrzelenia muszki   .Łowiłem na red tagi które sam robiłem .Miałem dużo brań uklejek ale tylko jedną złowiłem ,i jedna spadła (2012/05/01 22:21)