Jak było dziś na rybach? 10.

/ 859 odpowiedzi / 618 zdjęć
SVT


(2020/11/16 15:42)

z@mela


Widzę po zdjęciach że cośtam łowicie a u mnie 6 wyjazd całodniowy z łajby na zero ani puknięcia i nie wazne z opadu wznosu jerki gumy wahadła obrotówki obonki jednostajne prowadzenie podszarpywanie , przestoje na dnie , przy trzinach na glebokim w toni no totalna padaka ani brania , woda jak zaczarowana dlatego chyba trzeba poczekać na zmiane pogody a jak wtedy nie będzie brań to zwyczajnie zakończyć sezon łódkowy .. (2020/11/18 17:07)

SVT


Kto zwiedza akweny i próbuje, ten częściej z rezultatem finiszuje.
Ja znalazłem swój mały zakątek - tak zwane eldorado, a w nim - szanowne okoniowe stado.
Założyłem na pierwszy strzał z zaplanowanym zamiarem #CzesławRozróba7cm, albo stracę czas - albo się uda.
Po zarzuceniu i trafnym kolorem, Czesio zdziałał cuda.
W tak zimnym dniu i silnej woli, kilka okonków i niewielki szczupak, zawsze mnie zadowoli.
@Polsping
#Polsztos
#RodzinaPolsping.
https://polsping.pl/sklep/gumy/37-376-czeslaw-rozroba-3-szt.html#/144-gumy_kolor-d3/147-gumy_rozmiar-7 (2020/11/21 15:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Piękne - mogę tylko podziwiać i gratulować Wam fajnych ryb.Nie będę się usprawiedliwiał brakiem czasu choć może mógłbym ale zwyczajnie łowię jakieś cienie ryb sprzed lat ostatnio...Słabo i motywacji coraz mniej.Pozdrawiam (2020/11/21 20:58)

Przemas83


Polobmw fajne rybska, temu kleniowi najwyraźniej nie przeszkadzał przypon....SVT guma 7cm u mnie również jest w tej chwili sztosem na oksy. Barrakuda zrobiło się wyraźnie chłodniej może teraz i u ciebie coś się ruszy, choć wiem jaką masz sytuację na wodach pozdro. (2020/11/22 10:25)

polobmw


Dzięki Przemas, ja stosuję fluorocarbon może to pomogło (2020/11/22 17:00)

SVT


Jak żre okoń, to na stalki szczupakowe walnie. A jak łowię leniwe okonki, fluocarbon stosuję. Najlepszy jaki mi się sprawdził. Rozmiar od 0.28 do 0.30 jak są przyłowem Szczupaki, nie przecinają. Łowiłem nawet metrówki i bez obawy przed ścinką. (2020/11/22 18:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Nocka 21/22. Bardzo zimna i uciążliwa. Porywisty wiatr bardzo utrudniał łowienie na dystansie 60.m plecionka podmarzala. Ale 15kg leszcza wpadło. Nie było szału z wielkością największe pomiędzy 45 a 50cm. Ale jak na końcówkę listopada wynik bardzo dobry. (2020/11/23 19:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


Dawno takiej nocy nie było mróz a nad ranem deszcz i ślizgawka 
Ogólnie trzeba było szybko reagować. Początkowo lowilem na 57m jednak plecionka szybko zaczęła zamarzac. Zmiana szpul na żyłki. I przenecenie się na 40m. Co wpłynęło na slaby wynik około 10kg leszczyków pod 40cm. (2020/11/27 12:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT


Krótki wyskok nad wodę z kolegą Radkiem, szok jaki przeżyłem kiedy dojechaliśmy. Rzeka szaleje i żyje swoimi zagraniami. Takiego stanu jeszcze w tym roku nie widziałem, uznałem się za przegranego. Z naturą , jej żywiołem ciężko walczyć. Mieszanie wieloma przynętami bez efektów, sięgam po #AndrzejZadziora5,5cm z błękitnym grzbietem. Wykonałem dwa rzuty , puste przejazdy, zarzucam po raz trzeci i nagle silny odjazd. Po chwili spina, nie poddając się, w pewne miejsce gdzie był strzał, dostarczam przynętę. Jest!!! siedzi powiadam do kolegi. Po krótkim holu - ryba honoru ląduję do zdjęcia. Więcej nic się nie działo, Radzio był w delikatnym szoku, kiedy mamuśka zębata odprowadziła przynętę pod samą łódź. Ja uznałem ten krótki wypad za udany, inni w niesmaku zakończyli połowy.
@Polsping
#Polsztos
#RodzinaPolsping
#AndrzejZadziora
https://polsping.pl/sklep/gumy/32-340-andrzej-zadziora-3-szt.html#/92-gumy_rozmiar-55/111-gumy_kolor-26 (2020/11/28 20:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Pięknie SVT. U mnie dalej żrą, kolor gumy już inny po pierwszych przymrozkach. Wczoraj atakowałem rzeczne sandacze ale niestety zero brań. Dzisiaj odwiedziłem okoniodajną mete i zabawa trwa dalej..... (2020/11/29 13:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT


I tak @Przemo trzymaj, tam gdzie stada okoni, pojawi się mamuśka. U mnie jak żerują okonie to na żabach, a szczupaki na żabach i okoniach. A uklejki mają w pip, dziwne że nie uganiają się za uklejami. (2020/11/30 08:25)

z@mela


U mnie martwica 8 wyjazdów pod rząd na pusto - sezon łódkowy zakończony teraz zostaje szukanie rybek z brzegu i to raczej nad rzeką . (2020/12/01 17:24)

barrakuda81


Od dwóch tygodni nawet skubnięcia...Nigdy nie miałem tak słabej jesieni ale takie jest życie.Snuję nieśmiałe plany na przyszły sezon bo czas powoli aby ten zakończyć.Jeszcze się na rybach odegram:-)Ładnie łowicie.SVT ekstra są Twoje fotki.Widac rękę fachowca i oczywiście piękne okonie i szczupaki.Przemas - kawał pasiaka! A takiego ładnego zeda jak powyżej w tym roku jeszcze nie widziałem.Pozdrawiam. (2020/12/05 20:36)