Jak było dziś na rybach? 9

/ 738 odpowiedzi / 499 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

barrakuda81


Jak już wspominałem o drapieżnika z zębami u mnie niezwykle trudno. Dziś był pokazu nędzy ciąg dalszy.Trzy skubnięcia, jeden pistolecik-szczupaczek i dwa "kapotniki"...Ten co dał się wyjąć widoczny na zdjęciu - wyjatkowo "okrągły" nawet jak na leszcza.Chyba wyższy niż dłuższy:-) Gdyby takie brały na feeder to byłbym nawet zadowolony ale żeby na spinning to juz niekoniecznie tym bardziej że za ogon:-( Drugi kapotnik ( tak podejrzewam bo przecież drapieżniki z zębami w wodach mojego okręgu wyginęły ) to już była radziecka łódź podwodna o napędzie atomowym.Dwie minuty przyjemności ,wygięcie kija aż po rękojeść i po przygodzie bo się wypięło:-) Podejrzewam wielką tołpygę albo karpia bo w sandacza "na złoto" raczej nie wierzę... SVT -piękny szczupak.Miło popatrzeć i oko pocieszyć.Gratulacje. (2019/11/03 17:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT


Aż 2 metry woda spadła? Dlaczego tak się dzieje? (2019/11/03 17:59)

ryukon1975


Dlaczego tu woda znikła? Zapewne dlatego że od wiosny nie było prawdziwych opadów. Zaś te co były to naprawdę tylko symboliczne. Pobliski zbiornik 8 ha ma teraz jakieś 2-3 ha a po dnie małolaty się ścigają quadami niczym po wyschniętych jeziorach w Stanach. Takie samo zdjęcie z quadem jadącym po byłym Sanie widziałem dziś w sieci. (2019/11/03 18:33)

Tomulo


Niedzielne spiningowanie. (2019/11/05 20:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomulo


O jaki zbiorniku piszesz jeśli można wiedzieć? (2019/11/05 20:35)

ryukon1975


O tym. Kiedyś łowisko specjalne, dziś z powodu niskiego poziomu wody zamknięte dla wędkarzy otwarte dla klusowników. Dodam że zdjęcie nie moje pożyczone. :) (2019/11/06 07:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.