Jak było dzi¶ na rybach? 7

/ 677 odpowiedzi / 356 zdjęć

Ten w±tek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

niutek40

Niutek 40 zrobił zawsze robi± jeszcze żyłka 0,8 to jest zabawa, z okonia sam drób.

Ja łowie na o,10, ale zabawa zawsze fajna. Już w my¶lach porz±dny okoń, a tu szczupły i człowiek czeka kiedy znowu utnie. U mnie wła¶nie wszystkie okonie powyżej 20cm mniejszy żaden nie wzi±ł, nie wiem dlaczego, ale przynajmniej ochotki nie ¶ci±gały. Ale się sławny zrobiłe¶, z tym szczupłym, Ha ha może i ja parę fotek wrzucę ;) 

(2017/02/12 20:21)

Jakub Wo¶

Zmierzam do tego, że pomylił się człowiek wrzucaj±c tu czy tam fotkę ... ale nie linczujcie go od razu ! Bo jestem przekonany, że chyba każdemu jaka¶ tam wpadka wędkarska się przytrafiła, a że j± przemilczał to dobrze zrobił ...

Oczywi¶cie że każdemu zdarza się wpadka. Ale jak się zdarzy to człowiek my¶l±cy się nad ni± zastanowi a tu idzie w zaparte jak osioł. No i ja przynajmniej nie linczowałem. Napisałem że przyłowy się zdarzaj± i powinny być natychmiast uwalniane. To nie jest lincz a kulturalne wyrażenie własnego zdania. Co otrzymałem wzamian? W trzech kolejnych komentarzach mojego wpisu zostałem pos±dzony o branie narkotyków i pro¶by o namiary dealera. To jest normalne? (2017/02/12 20:27)

Majster 81

Jak było dzi¶ na rybach - słabo, same maleństwa skubały, mimo wiaterku zimnego zabawa była. (2017/02/12 20:34)

niutek40

Jak było dzi¶ na rybach - słabo, same maleństwa skubały, mimo wiaterku zimnego zabawa była.
Jak było dzi¶ na rybach, u mnie też wiało jak w kieleckim łowiło się fajnie mimo słabych brań. Tylko żyłka wkurzała bo przymarzała   
  (2017/02/12 20:42)

Majster 81

Jak było dzi¶ na rybach - słabo, same maleństwa skubały, mimo wiaterku zimnego zabawa była.
Jak było dzi¶ na rybach, u mnie też wiało jak w kieleckim łowiło się fajnie mimo słabych brań. Tylko żyłka wkurzała bo przymarzała   
Mnie jazgarki dzi¶ żyć nie dawały, były wszędzie, gdzie nie wierciłem tam były. A wiatr teraz jeszcze czuję tak mi wafel zmarzł.

(2017/02/12 20:51)