Jak było dziś na rybach ? 6

/ 1380 odpowiedzi / 579 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

luxxxis

Tu "zdziwiona" stoi obok pontonu nie wierząc chyba że patelnia ją ominęła,z dwie minuty tak sobie stała a potem jak poszła.................:) Do zobaczenia za rok i oby swoją babcie mi przedstawiła w dowód wdzięczności. (2016/12/25 16:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik142580

Prosiłbym moderatorów o nie usuwanie wpisów bo czytając to trochę traci się wątek. (2016/12/26 11:23)

użytkownik142580

Aha jeszcze jedno - czytając "poprawione" posty zostaje tylko tylko reklamowanie jednej z firm. A to nie o chyba chodzi na forum wędkarskim. Prawda? Zresztą ten portal zaczyna przypominać jedną wielką reklamę.  (2016/12/26 11:25)

tommy4

Ztego co widziałem to ostatnie posty nie byly w temcie "Jak bylo na rybach " 
Ktoś się pochwalił sprzętem jaki sobie zromadził,albo wygrał w konkursie jakimś.

(2016/12/26 11:55)

użytkownik142580

No faktycznie nie w temacie było. Tylko przewertuj 53 strony "jak było dziś na rybach" to zobaczysz czy wszystkie są na temat (widoczek wędki nad wodą, sam widoczek, próba aparatu z "biska") - dla mnie to żadne wytłumaczenie. 
A i żeby nie było, że nie w temacie - byłem dziś na rybach ale niestety nie złapałem nic. Zdjęć nie wklejam bo nie mam się czym pochwalić, a ireklam nie będę uskuteczniał. (2016/12/26 12:36)

pepe122

Dziś tylko niewymiarowy szczupaczek po za tym cisza (2016/12/26 17:38)

luxxxis

Dzisiaj zaś mnie poniosło na wodę lecz bez szaleństw ...Kilka takich "w kit" szczupaków,kilka okoni ,dodatkowo wiało,lało i padało...Brrrrrrr. (2016/12/26 17:48)

polobmw

Dziś krótki wypad, awaria sprzętu (2016/12/28 11:39)

luxxxis

Dzisiaj pożegnałem się z jeziorami do maja...Ostatni raz w tym roku wypłynąłem pokłuć trochę esoxów i okoni,zbiornik częściowo pod lodem i brzydki wiaterek sprawiły że pizgało niemiłosiernie.Po każdej rybie paluchy drętwiały i papierocha nie szło odpalić.Co do ryb....--szału nie było,przyroda spowolniła,esoxy rzadziej siadały i same konusowate pod 50cm,z 4-6 szt podebrałem i odpuściłem im na rzecz okoni,te też "nie w sosie" były bo stosunkowo rzadko capnął któryś. Ilościowo może z 7szt skusiłem,wszystkie na małą rapalkę w okoniu.Spływałem po 3 godzinach zmarznięty jak diabli,szkoda czasu na takie dłubanie,lepiej przy kawce należycie się przygotować na jutrzejsze otwarcie sezonu na mości Potokowca.Skoro świt ruszam w swoje ścieżki. (2016/12/31 15:07)

lysy44

31.12.2016r Na zakonczenie sezonu taka mamuśk wyjechała :)   Szczęśliwego nowego roku :) (2016/12/31 21:41)