Jak było dziś na rybach ? 5

/ 667 odpowiedzi / 219 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

glacjan76

Witam! Sezon na Warcie otwarty, klenikiem 30-pare cm. (2015/03/08 14:13)

glacjan76

Witam! Sezon na Warcie otwarty, kleń 30-pare cm. (2015/03/08 14:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22

fajny klonek:) Na kopytko relaxa?? (2015/03/08 14:25)

glacjan76

Zgadza się kopytko. Po za tym cisza, zero oznak żerowania, czy obecności ryb.  (2015/03/08 15:39)

polobmw

Dziś pierwszy wypad z nową bolonką ( jakby co to mistrall aqua jest OK !! ) , dwie rybki  tylko lub aż ( płoteczka podczas sesji nie chciała czekać a była większa niż klonek ) oprócz wycholowanych widziałem pięknie spławiające się klony takie pod 50 cm (2015/03/08 18:42)

leszekd

pierwszy w tym roku na feederka z dwoma kuku na haczyku z Drwęcy.41cm (2015/03/08 20:25)

Draq

Dzisiaj krótka zabawa z batem, wpadło sporo płoci tuż przy trzcinach. Miła odskocznia od spinningowych eskapad. (2015/03/08 20:48)

KkLuki

W końcu udało się wyskoczyć nad wodę :)Okonki gryzły (2015/03/09 18:23)

Zionbel

No to graty :) (2015/03/09 18:38)

Lukasz1988

Dzisiaj od 6 do 10 z batem. Okoń i płotka. (2015/03/10 10:38)

dydkow0

pierwszy wypad w tym roku na warte bardzo kiepsko na przystawke płoteczka feeder nawet nie drgnął (2015/03/10 15:34)

tstaros

Nareszcie. Nadejszla wiekopomna chwiła i ja rozpocząłem sezon wędkarski.

Widoki może nie najpiękniejsze, ale pogoda dopisała i rybka z resztą też.

(2015/03/10 19:45)

tstaros

Trafiły się dwa klonki takie jak ten na zdjęciu, na kukurydzę. Do tego ładna płoteczka ok.20-22 cm i trochę drobnicy w postaci krąpi i uklejek. (2015/03/10 19:47)

Lukasz1988

tstaros to jest zdjęcie z portu w Górze K? Bo strasznie znajomo wygląda to miejsce:) (2015/03/11 00:51)

tstaros

tstaros to jest zdjęcie z portu w Górze K? Bo strasznie znajomo wygląda to miejsce:)

Tak,to port w GK.

(2015/03/11 08:57)

SVT

Rzeka Nogat - Feeder
08.03.2015 Wynik na 7 kg, w tym 2 okonki, krąpi, leszczyków i płoci. 

(2015/03/11 10:37)

tick

Witam,od tygodnia szykowałem się na wypad na jakąkolwiek wodę w wiadomym celu - rozpoczęcia sezonu ;)W końcu udało się załatwić urlop;) Wcześnie rano zapakowałem sprzęt do samochodu i wybrałem się na Łowisko u Roberta w Kleczewie.Pogoda? Straszna..silny wiatr, niska temperatura, zero słońca.W końcu, po przygotowaniu pelletu oraz gliny z pinkami. Na Feedera założyłem truskawkowego dumbelsa który wcześniej moczył się przez 12h w dipie słodko-kwaśnym truskawkowym - całość zakupiona na tegorocznej Rybomani ;)Koszyk do metody załadowany wspomnianym pelletem a na maczówkę kilka pinek (planowałem na ochotkę, ale niestety nie dostałem w żadnym z 4 sklepów we Wrześni ;/) wcześniej nęcąc glinąz pinkami.Na maczówkę same płocie, nic czym można było się pochwalić, lecz papa i tak się cieszyła ;)Około godziny 10 postanowiłem zarzucić troszkę bliżej - około 7min. braknie na feedera. Po walce sądziłem że jest pierwszy karp, myliłem się jak tylko ryba pokazała się - był to jesiotr i nie był mały. Szybkie wyholowanie i do podbieraka, mierzenie i do wody.Jesiotr mierzył 104cm. wagi niestety nie miałem. Nie ukrywam cieszyłem się jak dziecko z kilku jasnych powodów. Pierwszy że w ten marcowy dzień na haku wylądowała zacna, niemała ryba która okazała się moją życiówką, oraz miejsce w którym łowiłem poźniej okazało się miejscem żerowania leszczy.
Tak więc jak widać sezon rozpoczęty godnie, a w przyszłym tygodniu czekają mnie pierwsze zawody sezonie 2015.
Pozdrawiam Adam. (2015/03/12 17:02)

tick

Witam,od tygodnia szykowałem się na wypad na jakąkolwiek wodę w wiadomym celu - rozpoczęcia sezonu ;)W końcu udało się załatwić urlop;) Wcześnie rano zapakowałem sprzęt do samochodu i wybrałem się na Łowisko u Roberta w Kleczewie.Pogoda? Straszna..silny wiatr, niska temperatura, zero słońca.W końcu, po przygotowaniu pelletu oraz gliny z pinkami. Na Feedera założyłem truskawkowego dumbelsa który wcześniej moczył się przez 12h w dipie słodko-kwaśnym truskawkowym - całość zakupiona na tegorocznej Rybomani ;)Koszyk do metody załadowany wspomnianym pelletem a na maczówkę kilka pinek (planowałem na ochotkę, ale niestety nie dostałem w żadnym z 4 sklepów we Wrześni ;/) wcześniej nęcąc glinąz pinkami.Na maczówkę same płocie, nic czym można było się pochwalić, lecz papa i tak się cieszyła ;)Około godziny 10 postanowiłem zarzucić troszkę bliżej - około 7min. braknie na feedera. Po walce sądziłem że jest pierwszy karp, myliłem się jak tylko ryba pokazała się - był to jesiotr i nie był mały. Szybkie wyholowanie i do podbieraka, mierzenie i do wody.Jesiotr mierzył 104cm. wagi niestety nie miałem. Nie ukrywam cieszyłem się jak dziecko z kilku jasnych powodów. Pierwszy że w ten marcowy dzień na haku wylądowała zacna, niemała ryba która okazała się moją życiówką, oraz miejsce w którym łowiłem poźniej okazało się miejscem żerowania leszczy.
Tak więc jak widać sezon rozpoczęty godnie, a w przyszłym tygodniu czekają mnie pierwsze zawody sezonie 2015.
Pozdrawiam Adam.
(2015/03/12 17:03)

kucus22

Fajny Dinuś ;-) Ja sezon zacząłem znacznie wcześniej bo w styczniu ale były to głównie spławikowe podchody. Z metodą próbowałem swoich sił na dwóch ostatnich wypadach jednak na razie bez efektów...Miło zobaczyć, że jednak już warto ;-) (2015/03/12 17:27)

maro123

Nad Odrą powoli zaczyna się coś dziać, dziś wpadły 2 klenie, większy 43cm. Były na wędce też dwa kolejne, niestety jeden wygiął hak a drugi poszedł z przyponem. Chyba już od początku sezonu trzeba montować konkretne zestawy, zabawa w finezje na Odrze nie popłaca, pozdrawiam. (2015/03/13 16:32)

Przemas83

JRzeka Nogat - Feeder
08.03.2015 Wynik na 7 kg, w tym 2 okonki, krąpi, leszczyków i płoci. 

Dobry wynik o tej porze roku, tym bardziej z feederkiem. Ja jutro postaram się o lina na Nogacie z inną mieszanką niż ostatnio, podam trochę jaśniejszą i lekko grubszą bo drobnicy już połowiłem w tym roku pozdro! (2015/03/13 17:24)

tstaros

Nad Odrą powoli zaczyna się coś dziać, dziś wpadły 2 klenie, większy 43cm. Były na wędce też dwa kolejne, niestety jeden wygiął hak a drugi poszedł z przyponem. Chyba już od początku sezonu trzeba montować konkretne zestawy, zabawa w finezje na Odrze nie popłaca, pozdrawiam.

Gratulacje, klenik 43 - na delikatnym zestawie to już jest się z czym się pobawić. (2015/03/13 21:14)