Jak było dziś na rybach ? 5

/ 667 odpowiedzi / 219 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

wartoslaw


Szukać nie muszę, widziałem ich wiele, jak każdy...Jeśli faktycznie tak połowiłeś to spoko. Po prostu wielu cwaniaków co nic nie łowi, czepia się wpisów w tym temacie. Ja się w taką polemikę wdawać nie będę. Ale wiem że nie tylko mnie to wkurza...Tu każdy może się pochwalić czymkolwiek, a im więcej foto tym lepiej, a przez głupie komentarze tych zdjęć coraz mniej:( (2015/02/24 21:08)

kucus22


Chłopaki nie kłócić się ino łowić ;-) Ja dzisiaj tylko 3 godziny nad rzeczką aż mi d... zmarzła to się pozbierałem. Rybek fajnie bierze, chociaż okazów nie było. Na przepływankę masa drobnej płoci, leszczyka, krąpia oraz cztery jaśki, dwa wymiarowe. Po drodze minąłem autem dwa zbiorniki stałe i w przeciwieństwie do soboty dzisiaj już po lodzie wspomnienie zostało :-) Tak więc w sobote jak się uda wypad z drgającymi już na żwirownie:-) (2015/02/26 11:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Na razie tylko kaczki i łabędzie nad jeziorkiem ale nie długo się zacznie :-) (2015/02/26 11:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bernard51


Widzę że i u was Maćku niebo zakryte chmurami , u mnie już trzeci dzień i kapuśniak leci. Fajnie że już coś łowisz , przy tej pogodzie jakoś nie mogę się "zmóc" aby z chałupy wyjść. (2015/02/26 11:30)

kucus22


Bernardzie też miałem wątpliwości czy jechać bo deszcz niezle padał i u nas, jednak szkoda mi było nie wykorzystać wolnego przedpołudnia :-) Przyznaje, że mimo solidnej warstwy odzieży przy padającym deszczu nie szło za długo wysiedzieć dzisiaj. Tym bardziej jak się parasol wędkarski w domu zostawi:-) (2015/02/26 11:35)

wirefree


Dzis z rana kilka okonkow i taki przylow sie trafil. (2015/02/26 13:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Rufin


a tak jeszcze wyglądają jeziora na pograniczu mazur i suwalszczyzny (2015/02/26 17:10)

Rufin


sorki,ale fotka nie chce wejść. (2015/02/26 17:17)

Rufin


lód jeszcze bardzo mocny o grubości 20cm.Byłem około 3,5 godz. w środku dnia-wynik 10 okoni max 26,5 cm i 4 płotki.Wszystko na błystkę podlodowa......  (2015/02/26 17:20)

darek300


Dzisiaj tylko 4 płotki na bata na dołkach które nie odwiedzałem przez kilka ostatnich lat. Lód zopiero co zszedł bo jeszcze przy trzcinach był, więc cieszyć się że w ogóle jakieś brania były;)ptactwo nad wodami zlatuje już z każdych stron miód dla duszy... (2015/02/26 17:32)

pmizera87


Chłopaki nie kłócić się ino łowić ;-) Ja dzisiaj tylko 3 godziny nad rzeczką aż mi d... zmarzła to się pozbierałem. Rybek fajnie bierze, chociaż okazów nie było. Na przepływankę masa drobnej płoci, leszczyka, krąpia oraz cztery jaśki, dwa wymiarowe. Po drodze minąłem autem dwa zbiorniki stałe i w przeciwieństwie do soboty dzisiaj już po lodzie wspomnienie zostało :-) Tak więc w sobote jak się uda wypad z drgającymi już na żwirownie:-)

Ryba na pierwszym zdjęciu wygląda jak mieszaniec płoci z leszczem. (2015/02/26 19:39)

kucus22


Pawłowi gratuluję dobrego oka, na zdjęciu faktycznie hybryda płoci z leszczem:) Jaśkią zdjęcia nie zrobiłem gdyż po pierwsze deszcz padał a po drugie żadne okazy :) (2015/02/26 20:40)

darek300


Dzisiaj na dołkach 2 godz z batem przyniosło 12 płoci do 30cm kilka krąpi i okonka. Najlepiej brały na ochotkę na którą to łowiłem pierwszy raz;) niestety nie wstawiam zdj płotek bo jest bardzo słabej jakości (zamazane). Kilka ładnych brań zmarnowanych:( Pozdro połamania kija! (2015/02/27 18:16)

kucus22


Koledzy dzisiaj otworzyłem sezon gruntowy na byłej żwirowni. Niestety szczytóweczki w feederkach nieruchliwe były, tylko 3 okonki udało mi się złapać, chyba na pocieszenie ;-)
Pozdrawiam (2015/02/28 14:57)

JancioW


Super nastroszony wojownik:) (2015/02/28 20:19)

Draq


Na żywca?! Oj, przepraszam... to wobler :) A myślałem, że ja mam realfisha, ale to jest mistrzostwo :(Konkretne garbusy!  (2015/02/28 21:15)