Jak było dziś na rybach ? 5

/ 667 odpowiedzi / 219 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pulos


kiler :( (2015/05/05 21:58)

pmizera87


Majowy komplet. Trzeci linek mi się z rączki smyknął do wody :-) (2015/05/05 22:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

szogun1


Gratulację piękny złociak! (2015/05/05 22:19)

marmota


Zbiornik Przykona koło Turku. Nocka od 21 do 13 dnia następnego....jedna mała płoteczka. Zero brań, kompletne bezrybie. Na okolicznych stanowiskach, i z łódek tak samo...Gdzie te ryby?
  (2015/05/05 23:02)

czaro93


rz. Wkra, kleń 42 cm na smużaka, ryby już ustawiają się w nurcie :) (2015/05/05 23:55)

czaro93


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6aed5a1c0eec21a.htmlKleń 42 centy na smurzaka, rz. Wkra. Ewidentnie ryby już ustawiają się w nurcie :) (2015/05/05 23:57)

Grzesiek75



Przemas83
Dzisiaj grill;] i wędkowanie nad j.Kuksy i pięknie po raz drugi nad tym jeziorem pobiłem swój prywatny rekord okonia i to podwójnie. Trafiłem w dobry moment żerowania , złowiłem dwie 40! i kilka mniejszych , dla mnie rewelacja!


Ładne, na spina ? (2015/05/06 08:52)

Kuki22


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki??? (2015/05/06 12:55)

Kuki22


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki??? (2015/05/06 13:00)

Kuki22


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki??? (2015/05/06 13:01)

Kuki22


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki??? (2015/05/06 13:01)

SVT


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki???

Jak na tą długość, to jakaś wychudzona ta karaś. (2015/05/06 13:36)

Jakub Woś


Witam. Wczoraj pierwszy raz w tym roku wybrałem się na ryby metoda spławikową. Po dotarciu nad wode zapowiadoło sie niezle było ciepło i nie było duzej fali. Po zanęceniu wcześniej zarzuciłem na nie wielki grunt kukurydze. Nie musiałem czekac długo i złapałem całkiem okazałą płoć miała około 20 cm. Chwile pózniej spławik bardzo intęsywnie poszedł w dół zaciołem i wtedy zaczeła się walka. Sprzęgiełko zaczęło bzyczeć a rybka nadal nie chciała się pokazać. Jednak po chwili rybka się zmęczyła i wyciągnełem ja na brzeg. Tak waleczny okazał się Karaś ważył 1.05 Kg o długości 45 cm. Niestety to była ostatnia rybka tego dnia ponieważ pogoda sie popsuła zaczęło mocno wiać i padał deszcz. Pozdrawiam serdecznie. A Jak u was wyprawa na Rybki???

Jak na tą długość, to jakaś wychudzona ta karaś.


Bardzo wychudzony, ja wczoraj złowiłem 1,05kg i miał 37 cm (2015/05/06 16:27)

adrionn911


Zbiornik Przykona koło Turku. Nocka od 21 do 13 dnia następnego....jedna mała płoteczka. Zero brań, kompletne bezrybie. Na okolicznych stanowiskach, i z łódek tak samo...Gdzie te ryby?
 

Zjedzone, sam widziałem jak targali tam jesienią z pomostu mamuśki okonia pełne ikry które od razu szły pod nóż (2015/05/06 17:38)

mariospin


Paweł przepiękne rybki. Gratulacje. (2015/05/06 18:14)

Kuki22


Ładny garbusek :) (2015/05/06 23:51)

u?ytkownik97234


Dziś słabiutko,woda kwitnie i wszędzie pełno zielonego syfu :(  (2015/05/07 12:50)

u?ytkownik97234


Dziś słabiutko,woda kwitnie i wszędzie pełno zielonego syfu :( (2015/05/07 12:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marmota


heheh słabiutko, ja dziś powtórka z rozrywki, tym razem zalew Ruszków pod Kołem. W sumie około 10 wędkarzy. U mnie zero brań, jak pytałem na sąsiednich stanowiskach też lipa. zaczynam dostawać frustracji depresyjnej :/ (2015/05/07 13:37)

barrakuda81


heheh słabiutko, ja dziś powtórka z rozrywki, tym razem zalew Ruszków pod Kołem. W sumie około 10 wędkarzy. U mnie zero brań, jak pytałem na sąsiednich stanowiskach też lipa. zaczynam dostawać frustracji depresyjnej :/
Ja to już nic w ogóle nie powiem...:-( Może łowić nie umiem ale mam zakuty łeb i się nie poddaję i... czasem coś woda da - pewnie z litości:-) Słabiutki ten początek sezonu dla mnie póki co ale przez te wszystkie lata nauczyłem się że kiedyś przyjdzie taki piękny dzień, taka chwila...Trzeba tylko na nią trafić. Najważniejsze to się nigdy nie zniechęcać bo każdy czas spędzony nad wodą to błogosławieństwo nawet kiedy nie biorą. Jak się już wróci do pracy i codziennych obowiązków to się dopiero docenia nawet bezrybne dni:-)
(2015/05/07 19:08)

elarek1


dziś z rana mała niespodzianka na paprocha jaż 50cm (2015/05/09 09:06)