Zaloguj się do konta

Jak było dziś na rybach ? 4

utworzono: 2014/06/15 02:45

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

spines21

Pozdrawiam i zapraszam do relacji. [2014-06-15 02:45]

romek74

własnie  wróciłem z nocki z odry, okolice opola , nałapałem się dużo ale świeżego powietrza ,brania wczoraj pod wieczór sporadyczne pózniej już lipa, ale i tak było fajnie, pozdrawiam  [2014-06-15 09:50]

tomeqbrzez

Po co robić nowy post nie lepiej pisać na , Jak było dziś na rybach cd 3 ?....

Tamten wątek został zablokowany.
[2014-06-15 11:06]

Lukasz254

Ja bylem dzisiaj rano na jeziorze Lipińskim pierwszym w wielkopolsce siedziałem wraz z kolegą 4 godziny ustawieni na grunta.Nie mialem żadnego brania ale mój kolega miał kilka ładnych bran ale niestety mu nie wyszło dlatego jedyną zdobyczą był mały okoń który wziął przy ściąganiu zestawu. [2014-06-15 11:26]

sebaworoch

Dziś był skuteczny tylko miedziany Gnom. Niestety same maluszki i okonki na obrotówkę największy 34cm. Bez szału ale chociaż coś się ruszyło.https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wVDvk-fg01g

[2014-06-15 11:34]

sebaworoch

[2014-06-15 11:35]

KkLuki

dzisiaj tylko parę płotek ale liczy się mile spędzony czas :)
[2014-06-15 17:14]

tstaros

Wczoraj trafiła mi się taka oto ryba - piękny, wiślany kleń. Myślałem, że ten gatunek już wyginął, a jednak jeszcze ich trochę jest.

Miarka pokazała równiutkie 50 cm - ryba w dobrej kondycji wróciła do wody.

[2014-06-16 09:24]

tstaros

Wczoraj trafiła mi się taka oto ryba - piękny, wiślany kleń. Myślałem, że ten gatunek już wyginął, a jednak jeszcze ich trochę jest.

[2014-06-16 09:24]

piotrekelk

Wczoraj z łódki kilkanaście okoni, największy 29 cm, później zejście na brzeg i przerzucenie się na żywca z gruntu, obyło się bez brania...
[2014-06-16 11:08]

piotrekelk

Dzisiaj również kilkanaście okoni z tym, że maluchy  w przedziale 15-18 cm, coraz słabiej gryzie ryba...
[2014-06-17 12:44]

piotrekelk

No i oczywiście taki oto widok codziennie mi towarzyszy...chyba nie trzeba tego komentować? złodziejstwo w biały dzień i nikt tego nie kontroluje...kiedy to się zmieni!?
[2014-06-17 12:47]

piotrekelk

a Wy się czepiacie, że ktoś zrobił zdjęcie małej rybie...
[2014-06-17 12:49]

igorski

Robią co chcą ,czy ryba ma wymiar czy nie idzie wszystko hurtem,straż rybacka ich nie kontroluje ,Mazurskie wody świecą pustkami ,brak zarybień przynajmniej od 2010r . Polski Związek Siatkarzy, a nie Wędkarzy. [2014-06-17 13:30]

Kowal73

Jacku gratulacje, jesteś widać w posiadaniu przynęty , że tak powiem,  super łowną i wabiąca drapieżniki, mnie ino drobny okonek na razie bierze, powiadają że pełnia księżyca  :) [2014-06-17 21:43]

tstaros

Przed chwilą wróciłem z krótkiego wieczornego spinningowania, lecz dzisiaj Wisła niczym ciekawym nie obdarzyła. Dwa okonie i jeden mały klenik. [2014-06-17 21:57]

kucus22

Jacku gratulacje, jesteś widać w posiadaniu przynęty , że tak powiem,  super łowną i wabiąca drapieżniki, mnie ino drobny okonek na razie bierze, powiadają że pełnia księżyca  :)

Kowalku u mnie tez pelnia...dzisiaj 3 godz. blisko spinningu bez pukniecia...  przed chwilka kolega mi mmsa poslal z gruntowym (ukleja) sandalem na 75 cm. i szczuplym 68, tylko z innej wody. Wiec ja tam juz na takie rzeczy nie patrze;)
[2014-06-17 22:36]

z@mela

Dzisiaj spinning na okolicznej zaporówce i pomimo obławiania z uporem maniaka wszystkich ciekawszych miejsc   efekt to 1 krótki sandaczyk i 1 spięty do tego kilka spiętych innych rybek - coś refleks nie ten  albo nie  ryby braly delikatnie .
Nad wodą zero spinningistów bo taka jest ostatnio padaczka.
[2014-06-17 23:39]

BencWWY

68cm Bug  [2014-06-18 00:08]

s4mo

Taki tam przyłów nocny na 0.12mm dragon hmx. kij cast st.cruix 21g

[2014-06-18 10:26]

barrakuda81

Gratulacje!Chyba dopadłes go w nocy -wnioskuje ze zdjecia.Też byłem pewien że w Wisle juz same klonki -ołówki zostały a tu niespodzianka!Piekna ryba.

[2014-06-18 10:32]

tstaros

Złowiłem go niedługo po zachodzie słońca, około 21.30. Faktycznie trafiła mi się piękna ryba, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że namierzyłem świetne miejsce, gdzie takich ryb może być więcej. Wczoraj tam byłem bez efektów, ale będę próbował - dopóki woda w Wiśle mocno nie opadnie i nie wypłyci zbytnio tej miejscówki. [2014-06-18 22:14]

unix

Wczoraj na Wiśle za Sandaczem. Między między mostem Siekierkowskim, a Łazienkowskim cisza...
Kilka pstryków małych okonków. Mętnookiego jakoś nie widać niestety...
[2014-06-19 09:25]

terelaczek

Witam . Dzisiejszy wypad nad Wisłę bez rewelacji.. jeden bolek walną na smużaka ale zaraz sie spiął , a na grunt i spławik cisza...;/
[2014-06-19 10:07]

KkLuki

Dzisiaj udało mi się coś "upolować" a teraz do kościoła trzeba się szykować :P
[2014-06-19 10:47]

KkLuki

Hop do wody :)
[2014-06-19 10:48]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia