Jak było dziś na rybach ? 4

/ 1132 odpowiedzi / 348 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

KkLuki

Paweł ładny przyłów :))

Ja dzisiaj mam wolny weekend a na wesele idę ;( za oknem kochana odra płynie w oku łza się kręci heheheh
Pozdrawiam! (2014/06/28 13:52)

użytkownik163477

Witam,
oto plon krótkiego wypadu w ostatni czwartek - brania zaczęły się po jakiejś godzinie łowienia, 4 duże pstrągi, z czego wyciągnięte dwa - 62 i 53 cm. Wszystko na dosyć tanią obrotówkę z podwójnym skrzydełkiem. Filmik pokazuje wypuszczanie ryb:
https://www.youtube.com/watch?v=kQOVbkhnnyg&feature=youtube_gdata (2014/06/28 13:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jakubpor

2 okonie po 20cm i masa nerwów przy odprowadzaniu przynęty do brzegu przez pasiaki  (2014/06/28 14:44)

Massa

Dzisiaj delirka,tylko pysk opaliłem a brania nie widziałem,jutro pierd.....spławiki,koszyki i jadę na spina!!! (2014/06/28 19:27)

nata

Nocka pełna atrakcji, ryby współpracowały chętnie, 11 przyzwoitych leszczy na brzegu.W między czasie spłoszona wydra zaplatała się w zestaw spławikowy, kilkanaście sekund walkiz wydrą i szczęśliwie pękł hak na którym wisiała.Wiele lat wędkowania za sobą ale wydrę to złowiłem pierwszą :)p.s wydra jest waleczna jak brzana. (2014/06/28 22:46)

slawek82

Nocka pełna atrakcji, ryby współpracowały chętnie, 11 przyzwoitych leszczy na brzegu.W między czasie spłoszona wydra zaplatała się w zestaw spławikowy, kilkanaście sekund walkiz wydrą i szczęśliwie pękł hak na którym wisiała.Wiele lat wędkowania za sobą ale wydrę to złowiłem pierwszą :)p.s wydra jest waleczna jak brzana.

Mi się kiedyś nietoperz zaplątał w żyłkę musiałem wszystko porwać.Latały jakieś 30 cm nad powierzchnią wody ;) (2014/06/29 08:51)

barrakuda81

Dziś okoń mojego ziomka - 51 cm. xD

Jeeeeeezu!To w Polsce złowiliście?!!!Przepiekny!Wielkie gratulacje - też takiego chce:-)

(2014/06/29 09:13)

MATCH 2000

Witam. Na rybkach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda ładna:trochę chmurek,trochę słońca i lekki wiaterek.Z rybkami też nie było żle:32szt.płotek i 7szt. leszczyków.
Łowiłem odległościówką na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr. od 11 do 17. (2014/06/29 09:42)

MATCH 2000

Witam.Na rybach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda przyjemna i rybki też dopisały.Złowiłem 32szt. płotek i 7szt. leszczyków.Łowiłem na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr.Metoda odległościowa.
NIE CHCĄ MI WCHODZIĆ ZDJĘCIA MOŻE MI KTOŚ COŚ PODPOWIE CO ROBIĘ ŻLE. POKAZUJE SIĘ KOMUNIKAT:NIEPOPRAWNY JPG. (2014/06/29 09:50)

Artur z Ketrzyna

Wczoraj po namowie sąsiada, byłem na rybkach na j. Tuchel.
Z brzegu grunt i spławik.
Wyniki kiepskie;
12 krapi, 7 płotek i 2 leszczyki, oraz 1 krasnopiórka. Wszystko drobiazg.

Jezioro podupadło bo wpuszczono suma! tak mi dziś powiedział kumpel który ma tam działkę i w tym roku nawet łódki tam nie wodował! (2014/06/29 10:00)

barrakuda81

Witam.Na rybach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda przyjemna i rybki też dopisały.Złowiłem 32szt. płotek i 7szt. leszczyków.Łowiłem na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr.Metoda odległościowa.
NIE CHCĄ MI WCHODZIĆ ZDJĘCIA MOŻE MI KTOŚ COŚ PODPOWIE CO ROBIĘ ŻLE. POKAZUJE SIĘ KOMUNIKAT:NIEPOPRAWNY JPG.

Może poprostu zapomniałeś dostosowac "wagę" fotek? Z tego co wiem - max 100Kb. Z przykrościa sam sie tego trzymam.Wieksze prezentuje sie lepiej ale cóz zrobic...

(2014/06/29 10:36)

tomeqbrzez

NIE CHCĄ MI WCHODZIĆ ZDJĘCIA MOŻE MI KTOŚ COŚ PODPOWIE CO ROBIĘ ŻLE. POKAZUJE SIĘ KOMUNIKAT:NIEPOPRAWNY JPG.

Powinno być max 100kb. Jeśli Ci się nie udaje to wyślij mi te fotki na tomeqbrzez@wp.pl i spróbuję je przerobić i wstawić. (2014/06/29 11:24)

Artur z Ketrzyna

Nie prawidłowy JPG, czyli format. Mogą być zapisane w innym formacie. Też tak miałem jakiś aparat robił je w innym systemie i trzeba wtedy przez program przetworzyć je ma JPG.

Bo jak jest za duże to będziesz miał ostrzeżenie że za duże...

Ps. uważaj tez przy zmianie nazwy pliku. Ja na jednym kopie musiałem uważać by zostawić końcówkę JPG. przy zmiejszaniu. Bo nwtedy nie weszły bo nie czytało ich.

JPG to system zapiswania. Jak filmów na DVD, inny system i nie czyta, dlatego odtwarzacze maja różne dekody, by czytać pliki zapisane w różnych systemach...
(2014/06/29 12:58)

A1986

@MATCH 2000: jeżeli zmniejszyłeś rozmiar zdjęcia do mniej niż 100 kb sprawdź czy masz poprawną nazwę pliku, czy nie ma w niej np. dodatkowych kropek, które zdaje się Windows akceptuje a czasem mogą nastręczać problemów- np. "zdjecie.0.jpg". (2014/06/29 14:17)

kucus22

Wczoraj ponad 5 h spinningu z pontonu razem ze szwagrem...Pływaliśmy po żwirowni w poszukiwaniu drapieżników. Niestety spadające ciśnienie i porwisty wiatr skutecznie zniechęciły ryby ( i nie tylko) do aktywności;) Moim łupem padł zaledwie jeden mikro okonek... za to pospałem i zrelaksowałem się jak nigdy na pontonie ;)

było tak ;) (2014/06/29 16:29)

Jędrula

Piękna torpeda , gratuluję . (2014/06/30 15:11)

Jędrula

Wczoraj ponad 5 h spinningu z pontonu razem ze szwagrem...Pływaliśmy po żwirowni w poszukiwaniu drapieżników. Niestety spadające ciśnienie i porwisty wiatr skutecznie zniechęciły ryby ( i nie tylko) do aktywności;) Moim łupem padł zaledwie jeden mikro okonek... za to pospałem i zrelaksowałem się jak nigdy na pontonie ;)

było tak ;)    Maciek leniu , na ryby się jeździ spać ?! :)
(2014/06/30 15:11)

kucus22

było tak ;)    Maciek leniu , na ryby się jeździ spać ?! :)

Czasem to jedyne słuszne wyjście;) Tak było tym razem;) (2014/06/30 18:51)

maro123

Dzisiejszy poranny połów na Odrze, karasik znajomego, ja już od dawna szczęścia do tej wody nie mam. (2014/06/30 20:22)

turu82

1.75kg-rosnie dalej (2014/06/30 21:04)

Truflarz

Tak było dzisiaj na rybach......przy jednym ze stanowisk......
I śmieci bynajmniej nie pozostawione zostały przez harcerzy, letników czy też pobliskich mieszkańców....... (2014/07/01 22:18)

Jędrula

Leszcz 62 cm , były jeszcze trzy podobne i jeden mniejszy . Ryby brały na kawałki rosówek i białe , wchodziły na bata i odległościówkę .

(2014/07/02 08:31)