Zaloguj się do konta

Jak było dziś na rybach ? 4

utworzono: 2014/06/15 02:45

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Bernard51

Pięć dych znalazłem na łowisku......staw Emil....Gliwice....

To za zdrowie wszystkich wędkarzy z portalu łyknij sobie, pięć dych nie majątek a na ćmagę styknie
[2014-06-26 16:37]

tstaros

Po nocce nad Narwią to co widać i jeszcze dużo drobnicy

ładne te dwa lechy, gratki.

[2014-06-26 16:57]

biker1

dziś dwie godzinki nad Odrą we Wrocławiu i jeden okonek :(
[2014-06-26 19:52]

KkLuki

Po nocce nad Narwią to co widać i jeszcze dużo drobnicy

ładne leszczyki ;)
[2014-06-26 20:51]

Truflarz

A łyknąłem za zdrowie Kolegów z portalu ...... jeszcze na jednego salmiaka starczyło....
[2014-06-26 21:10]

tstaros

Dzisiaj z rana wyskoczyłem na 2,5 godzinki ze spinem. Miałem dwa pobicia, prawdopodobnie okonki.

Po obłowieniu interesującej mnie miejscówki przeniosłem się w inne miejsce żeby zbadać wodę na dwóch przykosach. Na jednej z nich w zeszłym roku była fajna woda, dobre miejsce na wieczornego spina czy nockę z gruntówkami. I tu szok... Przykosa od zeszłego lata strasznie się wypłyciła, do tego zasypało dużą zatoczkę przy niej. Kolejna przykosa i to samo - płycizna.

Nie wiem jak wygląda sytuacja w Waszym rejonach ale w mojej okolicy na Wiśle po wiosennym przyborze pozasypywało masę fajnych dołków. Nie ma wody na grubą rybę po prostu.

[2014-06-27 08:48]

barrakuda81

U mnie dokładnie odwrotnie:-)Tzn.w zeszłym roku zasypało wiele miejsc a w tym wraca do normy i wypłukało jedną "mega jame" gdzie spokojnie godzilla mógłby zamieszkac:-)Jednak ogólnie tendencja też jest niekorzystna i widoczna także w moich ulubionych bocznych korytach gdzie kiedyś były miejscówki jak marzenie choc niezbyt głebokie a teraz plaża...Taka juz jest ta nasza Królowa kochana - kaprysna:-) [2014-06-27 09:30]

tstaros

O odnogach to nawet nie piszę, bo rzeka zasypuje systematycznie je wszystkie. Piszę o przykosach, dołach za główkami itp. To że zasypuje to o.k., normalna sprawa. Ale jak gdzieś zasypie to gdzie indziej powinno wyrwać dziurę. A mimo kilometrów wychodzonych wzdłuż Wisły nie mogę znaleźć żadnych nowych dołków, wszędzie tylko natrafiam na te stare, które robią się płytsze z roku na rok.

Nic, trzeba szukać dalej. Dzisiaj mam zamiar wybrać się na nocnego spina na te przykoski. Są dość płytkie ale jakiś drapieżnik powinien się tam nocą pojawiać.

[2014-06-27 10:38]

Przemas83

rz. Nogat okolice śluzy Szonowo sipning z pontonu 3godz i tylko dwa małe szczupaczki , po sandaczach śladu nie ma , ale jeden mały pstryk na fuo gume było więc może jeszcze będą ;]
[2014-06-27 15:34]

Massa

Dzisiaj najpierw bolonka i sporo drobnicy,potem zmiana na feedery dalej drobnica mi spokoju nie dawała,zmieniłem białe na rosówki i nic się już nie zadziało do końca. [2014-06-27 17:05]

pmizera87

[2014-06-28 08:31]

KkLuki

Paweł ładny przyłów :))

Ja dzisiaj mam wolny weekend a na wesele idę ;( za oknem kochana odra płynie w oku łza się kręci heheheh
Pozdrawiam!
[2014-06-28 13:52]

Witam,
oto plon krótkiego wypadu w ostatni czwartek - brania zaczęły się po jakiejś godzinie łowienia, 4 duże pstrągi, z czego wyciągnięte dwa - 62 i 53 cm. Wszystko na dosyć tanią obrotówkę z podwójnym skrzydełkiem. Filmik pokazuje wypuszczanie ryb:
https://www.youtube.com/watch?v=kQOVbkhnnyg&feature=youtube_gdata [2014-06-28 13:57]

jakubpor

2 okonie po 20cm i masa nerwów przy odprowadzaniu przynęty do brzegu przez pasiaki  [2014-06-28 14:44]

Massa

Dzisiaj delirka,tylko pysk opaliłem a brania nie widziałem,jutro pierd.....spławiki,koszyki i jadę na spina!!! [2014-06-28 19:27]

nata

Nocka pełna atrakcji, ryby współpracowały chętnie, 11 przyzwoitych leszczy na brzegu.W między czasie spłoszona wydra zaplatała się w zestaw spławikowy, kilkanaście sekund walkiz wydrą i szczęśliwie pękł hak na którym wisiała.Wiele lat wędkowania za sobą ale wydrę to złowiłem pierwszą :)p.s wydra jest waleczna jak brzana. [2014-06-28 22:46]

AlexondreOne

Dziś okoń mojego ziomka - 51 cm. xD [2014-06-28 23:10]

slawek82

Nocka pełna atrakcji, ryby współpracowały chętnie, 11 przyzwoitych leszczy na brzegu.W między czasie spłoszona wydra zaplatała się w zestaw spławikowy, kilkanaście sekund walkiz wydrą i szczęśliwie pękł hak na którym wisiała.Wiele lat wędkowania za sobą ale wydrę to złowiłem pierwszą :)p.s wydra jest waleczna jak brzana.

Mi się kiedyś nietoperz zaplątał w żyłkę musiałem wszystko porwać.Latały jakieś 30 cm nad powierzchnią wody ;)
[2014-06-29 08:51]

barrakuda81

Dziś okoń mojego ziomka - 51 cm. xD

Jeeeeeezu!To w Polsce złowiliście?!!!Przepiekny!Wielkie gratulacje - też takiego chce:-)

[2014-06-29 09:13]

MATCH 2000

Witam. Na rybkach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda ładna:trochę chmurek,trochę słońca i lekki wiaterek.Z rybkami też nie było żle:32szt.płotek i 7szt. leszczyków.
Łowiłem odległościówką na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr. od 11 do 17.
[2014-06-29 09:42]

MATCH 2000

Witam.Na rybach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda przyjemna i rybki też dopisały.Złowiłem 32szt. płotek i 7szt. leszczyków.Łowiłem na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr.Metoda odległościowa.
NIE CHCĄ MI WCHODZIĆ ZDJĘCIA MOŻE MI KTOŚ COŚ PODPOWIE CO ROBIĘ ŻLE. POKAZUJE SIĘ KOMUNIKAT:NIEPOPRAWNY JPG.
[2014-06-29 09:50]

Artur z Ketrzyna

Wczoraj po namowie sąsiada, byłem na rybkach na j. Tuchel.
Z brzegu grunt i spławik.
Wyniki kiepskie;
12 krapi, 7 płotek i 2 leszczyki, oraz 1 krasnopiórka. Wszystko drobiazg.

Jezioro podupadło bo wpuszczono suma! tak mi dziś powiedział kumpel który ma tam działkę i w tym roku nawet łódki tam nie wodował!
[2014-06-29 10:00]

barrakuda81

Witam.Na rybach byłem we wtorek 24.czerwca.Pogoda przyjemna i rybki też dopisały.Złowiłem 32szt. płotek i 7szt. leszczyków.Łowiłem na kolorowe mady na haczyk nr.14,zestawem 4gr.Metoda odległościowa.
NIE CHCĄ MI WCHODZIĆ ZDJĘCIA MOŻE MI KTOŚ COŚ PODPOWIE CO ROBIĘ ŻLE. POKAZUJE SIĘ KOMUNIKAT:NIEPOPRAWNY JPG.

Może poprostu zapomniałeś dostosowac "wagę" fotek? Z tego co wiem - max 100Kb. Z przykrościa sam sie tego trzymam.Wieksze prezentuje sie lepiej ale cóz zrobic...

[2014-06-29 10:36]

tomeqbrzez

Powinno być max 100kb. Jeśli Ci się nie udaje to wyślij mi te fotki na tomeqbrzez@wp.pl i spróbuję je przerobić i wstawić.
[2014-06-29 11:24]

Artur z Ketrzyna

Nie prawidłowy JPG, czyli format. Mogą być zapisane w innym formacie. Też tak miałem jakiś aparat robił je w innym systemie i trzeba wtedy przez program przetworzyć je ma JPG.

Bo jak jest za duże to będziesz miał ostrzeżenie że za duże...

Ps. uważaj tez przy zmianie nazwy pliku. Ja na jednym kopie musiałem uważać by zostawić końcówkę JPG. przy zmiejszaniu. Bo nwtedy nie weszły bo nie czytało ich.

JPG to system zapiswania. Jak filmów na DVD, inny system i nie czyta, dlatego odtwarzacze maja różne dekody, by czytać pliki zapisane w różnych systemach...
[2014-06-29 12:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia