Jak było dziś na rybach ? 4

/ 1132 odpowiedzi / 348 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

barrakuda81

Taki przyłów trafił się podczas polowania na klenie - fajnie że na ultra lekkim sprzęcie bo mimo że tylko 62 cm to przynajmniej emocje jakieś były. (2014/06/25 12:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

Wreszcie pierwszy sandaczyk sezonu...Już myślalem że sie nie doczekam.Nic wielkiego ,taki wiślany sześćdziesiątaczek ale pierwszy w sezonie więc cieszy podwójnie:-)Jak widać po zdjeciach przebywanie samemu nad woda ma tez minusy - cholernie ciezko zrobic sobie jakiekolwiek zdjecie z ryba a jak chce sie ją szybko wypuscić to tym bardziej trudne.W prawej łapie ryba,w lewej ponad półkilowa cyfrówka - łatwo nie jest... (2014/06/25 12:19)

tstaros

Gratki, taki sześćdziesiątaczek na leciutkim zestawie potrafi podnieść adrenalinę :-) (2014/06/25 12:21)

tonyrebeliant1

Pięć rzutów,pięć ryb. Co Najciekawsze z pstrągowej rzeki z ostrego nurtu. Guma i główka 20 gram.Ziąb i deszcz. (2014/06/25 12:34)

użytkownik158065

@sliwa80 - piękny jest:) gratki. A takimi uwagami nie ma co się przejmować, a najlepiej po prostu nic nie odpisywać ani nie wyjasniać - bo po co:)

Dzięki, masz rację na kompleksy i zazdrość nie ma rady ;) Pozdro. (2014/06/25 18:19)

Brunon Starkis

Boleń 78 cm ze zbiornika zaporowego w Nieliszu.

www.youtube.com/watch?v=Ybyl-B4Jee4 (2014/06/25 18:23)

użytkownik162240

https://www.youtube.com/watch?v=RnvY4GBVYTA
Wczorajszy wypad na belone (2014/06/25 19:36)

mikefish

3,5h wraz z kolegą na pewnym jeziorze w woj. opolskim
spinning
Drugi raz w życiu wróciłem z bólem ramienia po wędkowaniu :-)
Łacznie ok. 40 ryb -szczupaki  ( w większości pistolety do 40cm, ale wymiarowe też były :-)) oraz okoniska 25cm - 35cm. (2014/06/25 20:43)

benek162

dzis zbiornik blachownia kilka leszczy (2014/06/25 21:42)

seboa

Boleń 78 cm ze zbiornika zaporowego w Nieliszu.

www.youtube.com/watch?v=Ybyl-B4Jee4

ładny ładny ja ostatnio na nieliszu obserwuję jak bolki tłuką ukleję- widok przedni

Ale łowię białoryb ostatnia nocka dała ok.12 kg leszcza od30-40 cm nie mogę jakoś dobrać się do większych :/ ogólnie po maratonie wędkarskim woda nie ładna zbytnio ;/ (2014/06/26 10:21)

zbynio 33

@sliwa80 - piękny jest:) gratki. A takimi uwagami nie ma co się przejmować, a najlepiej po prostu nic nie odpisywać ani nie wyjasniać - bo po co:)

Dzięki, masz rację na kompleksy i zazdrość nie ma rady ;) Pozdro.

@śliwa nie taki piękny, ale amur zacny :)) Gratki ryby Piotrek :) Pozdrole :) (2014/06/26 11:06)

użytkownik158065

Dzięki, masz rację na kompleksy i zazdrość nie ma rady ;) Pozdro.

@śliwa nie taki piękny, ale amur zacny :)) Gratki ryby Piotrek :) Pozdrole :)

Odwrotnie ja piękny a Amur maluch, przynajmniej jak na ta wodę :) (2014/06/26 12:50)

przemo1980

Po nocce nad Narwią to co widać i jeszcze dużo drobnicy (2014/06/26 14:31)

Truflarz

Pięć dych znalazłem na łowisku......staw Emil....Gliwice.... (2014/06/26 15:23)

Bernard51

Pięć dych znalazłem na łowisku......staw Emil....Gliwice....

To za zdrowie wszystkich wędkarzy z portalu łyknij sobie, pięć dych nie majątek a na ćmagę styknie (2014/06/26 16:37)

tstaros

Po nocce nad Narwią to co widać i jeszcze dużo drobnicy

ładne te dwa lechy, gratki.

(2014/06/26 16:57)

biker1

dziś dwie godzinki nad Odrą we Wrocławiu i jeden okonek :( (2014/06/26 19:52)

KkLuki

Po nocce nad Narwią to co widać i jeszcze dużo drobnicy

ładne leszczyki ;) (2014/06/26 20:51)

Truflarz

A łyknąłem za zdrowie Kolegów z portalu ...... jeszcze na jednego salmiaka starczyło.... (2014/06/26 21:10)

tstaros

Dzisiaj z rana wyskoczyłem na 2,5 godzinki ze spinem. Miałem dwa pobicia, prawdopodobnie okonki.

Po obłowieniu interesującej mnie miejscówki przeniosłem się w inne miejsce żeby zbadać wodę na dwóch przykosach. Na jednej z nich w zeszłym roku była fajna woda, dobre miejsce na wieczornego spina czy nockę z gruntówkami. I tu szok... Przykosa od zeszłego lata strasznie się wypłyciła, do tego zasypało dużą zatoczkę przy niej. Kolejna przykosa i to samo - płycizna.

Nie wiem jak wygląda sytuacja w Waszym rejonach ale w mojej okolicy na Wiśle po wiosennym przyborze pozasypywało masę fajnych dołków. Nie ma wody na grubą rybę po prostu.

(2014/06/27 08:48)

barrakuda81

U mnie dokładnie odwrotnie:-)Tzn.w zeszłym roku zasypało wiele miejsc a w tym wraca do normy i wypłukało jedną "mega jame" gdzie spokojnie godzilla mógłby zamieszkac:-)Jednak ogólnie tendencja też jest niekorzystna i widoczna także w moich ulubionych bocznych korytach gdzie kiedyś były miejscówki jak marzenie choc niezbyt głebokie a teraz plaża...Taka juz jest ta nasza Królowa kochana - kaprysna:-) (2014/06/27 09:30)

tstaros

O odnogach to nawet nie piszę, bo rzeka zasypuje systematycznie je wszystkie. Piszę o przykosach, dołach za główkami itp. To że zasypuje to o.k., normalna sprawa. Ale jak gdzieś zasypie to gdzie indziej powinno wyrwać dziurę. A mimo kilometrów wychodzonych wzdłuż Wisły nie mogę znaleźć żadnych nowych dołków, wszędzie tylko natrafiam na te stare, które robią się płytsze z roku na rok.

Nic, trzeba szukać dalej. Dzisiaj mam zamiar wybrać się na nocnego spina na te przykoski. Są dość płytkie ale jakiś drapieżnik powinien się tam nocą pojawiać.

(2014/06/27 10:38)

Przemas83

rz. Nogat okolice śluzy Szonowo sipning z pontonu 3godz i tylko dwa małe szczupaczki , po sandaczach śladu nie ma , ale jeden mały pstryk na fuo gume było więc może jeszcze będą ;] (2014/06/27 15:34)

Massa

Dzisiaj najpierw bolonka i sporo drobnicy,potem zmiana na feedery dalej drobnica mi spokoju nie dawała,zmieniłem białe na rosówki i nic się już nie zadziało do końca. (2014/06/27 17:05)