Jak było dziś na rybach ? 4

/ 1132 odpowiedzi / 348 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Iras1975


pmizera proponuję kupić matę karpiową do robienia zdjęć kleniom i jaziom :D i hejterom krzesło z gumowym ch*jem na środku siedziska żeby im za luźno nie było. :D wklejaj zdjęcia! 


Albo niech się przeniosą na jb i onanizują się z wykolejeńcami z teamu C&R, w wątkach o dotykaniu ryby ręką itp pierdołach. 
Żal normalnie.. (2015/02/14 21:46)

JKarp


pmizera proponuję kupić matę karpiową do robienia zdjęć kleniom i jaziom :D i hejterom krzesło z gumowym ch*jem na środku siedziska żeby im za luźno nie było. :D wklejaj zdjęcia! 
O sobie mówisz ?
Mam w d... co kto łowi ale kiedyś ten miszczu wklejał fotki linów ( raczej martwych ) ... Jego sprawa ale kiedyś tych ryb zabraknie do wklejania. Poza tym można naprawdę zrobić ładniejsze fotki i je wkleić ...Prawda Irek ?
JK (2015/02/14 22:18)

u?ytkownik75617


Ludzie z czym wy walczycie ? Koszt maty takiej najtańszej to 20 zł koszt taki co paczka dobrej zanęty, a rybom to pomoże wiele. Ryba się nie ociera nie traci tyle śluzu, a jak uż kupicie wodny roztwór fioletu to już jest bajka, do odkażania to koszt 4 zł a lepiej takim czymś jak wcale . Łowimy i wypuszczamy, starajmy się aby ryba wracała prawie taka jaką ją złowilismy a rana po haku szybko sie zagoiła i najważniesze co nie zakaziła. Jak można być przeciwnikiem maty i szanującem się wędkarzem  ? A Ci którzy rybę zabierają niech każdy kupi siatkę która ma przynajmniej 2 m i 50 cm średnicy obręczy, niech rybki się nie męczą w małych siateczkach. Tyle w temacie, dla tych co mają mnie skrytykować - odpuście sobie i tak swojego zdania nie zmienie  (2015/02/14 23:43)

Jędrula


Ludzie z czym wy walczycie ? Koszt maty takiej najtańszej to 20 zł koszt taki co paczka dobrej zanęty, a rybom to pomoże wiele. Ryba się nie ociera nie traci tyle śluzu, a jak uż kupicie wodny roztwór fioletu to już jest bajka, do odkażania to koszt 4 zł a lepiej takim czymś jak wcale . Łowimy i wypuszczamy, starajmy się aby ryba wracała prawie taka jaką ją złowilismy a rana po haku szybko sie zagoiła i najważniesze co nie zakaziła. Jak można być przeciwnikiem maty i szanującem się wędkarzem  ? A Ci którzy rybę zabierają niech każdy kupi siatkę która ma przynajmniej 2 m i 50 cm średnicy obręczy, niech rybki się nie męczą w małych siateczkach. Tyle w temacie, dla tych co mają mnie skrytykować - odpuście sobie i tak swojego zdania nie zmienie 


I prawidło , że masz swoje zdanie . Używaj sobie tej swojej maty i kropelek , ja tego nie mam zamiaru robić bo nie ma takiej potrzeby . I to jest moje zdanie !

 Ogólnie widzę , że niektórym odbija na całej linii  . Kolego @pmizera87 , proszę wstawiaj foty i nie przejmuj się pierdołami .(2015/02/15 07:58)

JKarp


Jędruś nikomu nic nie odbija.Po prostu - łowi sobie te ryby to niech se łowi. Jednak jak Rafał zauważył koszt maty jest śmieszny oczywiście jeśli ktoś chce ryby wypuszczać.
JK (2015/02/15 08:41)

pikemeister


człowieku ale on ich nie rzucał z drugiego piętra na trawę, położył je, chciał zrobić zdjęcie, ryby się ruszają, dlatego są od trawy. Gwarantuję Ci, że takiej rybie po minucie pozowania nic się nie stanie. Karpiowanie jest dość elitarnym sportem, znam kilku PRAWDZIWYCH karpiarzy, którzy nie komentują takich rzeczy i nie zajmują się hejtowaniem innych. Także JK przemyśl swoje postępowanie. Posiadanie konta VIP zobowiązuje do kultury! ;) (2015/02/15 09:05)

pikemeister


ludzie nie popadajmy w paranoję.... (2015/02/15 09:06)