Jak było dziś na rybach ? 4

/ 1132 odpowiedzi / 348 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

czaro93

Strzelam, że metodą była przepływanka ;) (2015/02/11 22:15)

pmizera87

Zgadza się :-) (2015/02/12 06:28)

pikemeister

wytrwały jesteś :D i zazdroszczę czasu...:( (2015/02/12 19:24)

Myszon82

Zazdroszczę tych połowów i czasu ale tak jak kolega powiedział, już z 1000 fotek zrobiłeś nie mecz człowieku tych ryb !!!!! rozbierz się sam i na śniegu walnij niech ci ktoś robi fotki.

Pozdrawiam (2015/02/13 17:16)

A1986

Dzięki takim właśnie wypowiedziom nikt już praktycznie nie relacjonuje swoich wypraw wędkarskich."Haters Gonna hate".. (2015/02/13 22:12)

mariospin

Zazdroszczę tych połowów i czasu ale tak jak kolega powiedział, już z 1000 fotek zrobiłeś nie mecz człowieku tych ryb !!!!! rozbierz się sam i na śniegu walnij niech ci ktoś robi fotki.

Akurat rybom (stworzeniom zmiennocieplnym) chwilowe leżenie na śniegu w zimie zbytnio nie przeszkadza. Gorzej zdecydowanie w zimie odczuwają dotyk naszych ciepłych dłoni :)
Może zamknijmy ten wątek, jeżeli nie można w nim publikować fotek ze złowionymi rybami.

(2015/02/13 22:30)

misiu86

Pozdrawiam 

Przestań robić zdjęcia. Po prostu zabieraj i zjadaj na bieżąco a jak się złowi dużo to zamrażarka. Pmizeria posłuchaj rad i za rok już nie będziesz nic łowił . nikt nie będzie z znerwicowany.  (2015/02/14 00:42)

pikemeister

kogoś żal w kut**a ściska....:P (2015/02/14 06:40)

Myszon82

Pozdrawiam 

Przestań robić zdjęcia. Po prostu zabieraj i zjadaj na bieżąco a jak się złowi dużo to zamrażarka. Pmizeria posłuchaj rad i za rok już nie będziesz nic łowił . nikt nie będzie z znerwicowany. 

Stary można złapać szybka fotka i buziak i do wody, jak chcesz zjeść do kijem w łeb i do wora proste.Ile to było artykułów mądrych ludzi w WW i WŚ o tym jak się obchodzić ze złapanymi rybami. Pmizera to super wędkarz nikt tego nie neguje i pewnie mi żal d.... ściska jak napisał kolega. Ale to forum wędkuje.pl a nie forum męczęryby.pl, (2015/02/14 08:26)

Iras1975

Coś dla gamoni, którym przeszkadza ryba leżąca na śniegu.. takich fotek ryb w wodzie mam jeszcze sporo, ale nie mam zbytnio czasu na obróbkę do 100kb (2015/02/14 08:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Pawelski13

@Iras - potrafisz ostudzić zapał:). Dajcie spokój z tym krytykowaniem, zajmijcie się sobą. Odpierdzielcie się w końcu od @Pmizera! Jeden pisze że za małe ryby łowi, innym przeszkadza że w ogóle łowi a teraz że rybom zdjęcia zrobi! (2015/02/14 11:35)

damiano88

A pytam, bo u mnie w katowickim, od tego roku wszedł mega durny przepis, że w siatce należy przetrzymywać tylko ryby przeznaczone do zabrania...:/

Dla mnie bezsensowne zasady nie mające racjonalnego uzasadnienia...
 Zresztą w zeszłym sezonie miałem mega spine z kontrolującym mnie prezesem jednego z kół wędkarskich mojej okolicy... kolo nie potrafił zrozumieć, że ryby które przetrzymywałem w siatce, potrafiłem jednak wypuścić,,,!

Jeżeli ryby wpiszesz w rejestr i ich ilość i wielkość jest zgodna z przepisami to możesz je trzymać w siatce po wcześniejszym wpisaniu w rejestr a później wypuścić a przepis ten wszedł nie od tego roku tylko był już w zeszłym roku

(2015/02/14 16:05)

ola86

Moje gratulacje oby tak dalej. (2015/02/14 16:08)

kucus22

A pytam, bo u mnie w katowickim, od tego roku wszedł mega durny przepis, że w siatce należy przetrzymywać tylko ryby przeznaczone do zabrania...:/

Dla mnie bezsensowne zasady nie mające racjonalnego uzasadnienia...
 Zresztą w zeszłym sezonie miałem mega spine z kontrolującym mnie prezesem jednego z kół wędkarskich mojej okolicy... kolo nie potrafił zrozumieć, że ryby które przetrzymywałem w siatce, potrafiłem jednak wypuścić,,,!

Jeżeli ryby wpiszesz w rejestr i ich ilość i wielkość jest zgodna z przepisami to możesz je trzymać w siatce po wcześniejszym wpisaniu w rejestr a później wypuścić a przepis ten wszedł nie od tego roku tylko był już w zeszłym roku

Guzik prawda, osobiście miałem o to zgrzyt z prezesem koła wędkarskiego z mojej okolicy. jednak o ile w roku ubiegłym nie było to sprecyzowane w regulaminie, to w 2015 w katowickim regulamin zezwala na przetrzymywanie ryb w siatce tylko tych przeznaczonych do zabrania. (2015/02/14 16:17)

kucus22

http://www.katowice.pzw.org.pl/cms/2627/____zasady_wedkowania_w_okregu_katowice_w_2013

Proszę bardzo punkt pierwszy i chyba 4 akapit ;) (2015/02/14 16:19)

JKarp

@Iras - potrafisz ostudzić zapał:). Dajcie spokój z tym krytykowaniem, zajmijcie się sobą. Odpierdzielcie się w końcu od @Pmizera! Jeden pisze że za małe ryby łowi, innym przeszkadza że w ogóle łowi a teraz że rybom zdjęcia zrobi! 
Ale nie każdy rzuca ryby na trawę !!!JK (2015/02/14 19:53)

pmizera87

Dzisiaj złowiłem 9 kleni, w tym 4 powyżej 30 cm, największy 36 cm. Do tego 23 płotki, 7 jelców i 8 krąpi. A zdjęć nie pokażę :-) (2015/02/14 20:27)

JKarp

Na szczęście...JK (2015/02/14 20:51)

pikemeister

pmizera proponuję kupić matę karpiową do robienia zdjęć kleniom i jaziom :D i hejterom krzesło z gumowym ch*jem na środku siedziska żeby im za luźno nie było. :D wklejaj zdjęcia!  (2015/02/14 21:30)