Jak było dziś na rybach cd. III

/ 1389 odpowiedzi / 409 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

piotrekelk

na żywca dalej nic, chyba trzeba wrócić do spiningu i zapolować na sandałka... (2014/06/11 23:15)

z@mela

z tym spinningiem może byc jeszcze gorzej niz na żywca  ;) ale chociaz ciekawsze lowienie .

U mnie od tygodnia   bez brania a nad wodą jestem   kazdego dnia    nocki  lub wypady z rana i wieczorem  a efekty  takie ze nawet okonek nie skubnie . (2014/06/11 23:23)

barrakuda81

Ja sie przestawiłem na metodę spławikową i nie żałuję.Wprawdzie okazów nie było ale sporo drobnych i srednich rybek - dwa liny,kilka płoci,kilkanascie krapi i wzdręg a nawet mały boleń na kukurydze w opadzie:-)Świetna rozrywka po bezowocnych wyprawach spinningowych.Rybki dalej pływaja-nalezy im się wolnośc bo poprawiły mi humor:-) (2014/06/12 12:02)

tstaros

Ja sie przestawiłem na metodę spławikową i nie żałuję.Wprawdzie okazów nie było ale sporo drobnych i srednich rybek - dwa liny,kilka płoci,kilkanascie krapi i wzdręg a nawet mały boleń na kukurydze w opadzie:-)Świetna rozrywka po bezowocnych wyprawach spinningowych.Rybki dalej pływaja-nalezy im się wolnośc bo poprawiły mi humor:-)

Słusznie, też od czasu do czasu robię sobie odpoczynek od spina na rzecz spławika albo feederków. Jak człowiek odpocznie od spinningu parę dni to później z większą werwą idzie nad Wisłę rwać te przynęty :-)

(2014/06/12 15:38)

Artur z Ketrzyna

Ja sie przestawiłem na metodę spławikową i nie żałuję.Wprawdzie okazów nie było ale sporo drobnych i srednich rybek - dwa liny,kilka płoci,kilkanascie krapi i wzdręg a nawet mały boleń na kukurydze w opadzie:-)Świetna rozrywka po bezowocnych wyprawach spinningowych.Rybki dalej pływaja-nalezy im się wolnośc bo poprawiły mi humor:-)

Słusznie, też od czasu do czasu robię sobie odpoczynek od spina na rzecz spławika albo feederków. Jak człowiek odpocznie od spinningu parę dni to później z większą werwą idzie nad Wisłę rwać te przynęty :-)

Tak samo ja, też czasami przerzucam się na spławik. Lecz wracam jak bumerang do spina...
Ten sezon jakiś kiepski, same maluszki... (2014/06/12 17:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22

Tak samo ja, też czasami przerzucam się na spławik. Lecz wracam jak bumerang do spina...
Ten sezon jakiś kiepski, same maluszki...

Fotogeniczny ten Twoj maluszek;) (2014/06/12 20:00)

egzekutor

wczoraj cztery okonki w tym ten i jeden szczupak. Okoń na 12,5 cm lunatika. (2014/06/12 20:40)

robban

wczoraj cztery okonki w tym ten i jeden szczupak. Okoń na 12,5 cm lunatika.   

Znowu widze Egzekucje. :) Graty Okonia.  (2014/06/12 21:36)

nata

Nocka na żwirowni, efekt to :6 leszczy, 2 węgorze, 1 okoń, kilkanaście płotek.Nareszcie coś się ruszyło z braniami. (2014/06/12 22:05)

kucus22

wczoraj cztery okonki w tym ten i jeden szczupak. Okoń na 12,5 cm lunatika.

Aż strach pomyślec jakie u Ciebie pływają Okoniska skoro ten to okonek;):p
Graty men pięęękna ryba:) (2014/06/12 22:38)

kucus22

Nocka na żwirowni, efekt to :6 leszczy, 2 węgorze, 1 okoń, kilkanaście płotek.Nareszcie coś się ruszyło z braniami.

Fajny połów ja jutro planuję nockę zrobic.
Na co wziely wegorki?;) (2014/06/12 22:40)

egzekutor

drugi taki sam duży jak holowałem tego kilka razy pokazał się przy tym na zdjęciu, nie wiem czemu.Ostatnio na Gwdzie podczas rzucania gumą, znajomy zobaczył atak szczupaka, coś zawirowało i nagle na brzegu pokazała się ryba , boleń bez głowy. Bez głowy ważył 1,20 kg. Wędkarz ocenił go(szczupaka) na 150 cm więc jest ryba. (2014/06/12 22:45)

tonyrebeliant1

Dziś mnóstwo okoni. Jakies 40 sztuk powyżej 30cm . Najwiekszy 43cm. To się w pale nie mieści ile może być okonia w jeziorze. Byłem na łodzi jakieś 3 godziny.Przyłów 3 szczupaczki 55-65cm. (2014/06/12 23:13)

robban

Dziś mnóstwo okoni. Jakies 40 sztuk powyżej 30cm . Najwiekszy 43cm. To się w pale nie mieści ile może być okonia w jeziorze. Byłem na łodzi jakieś 3 godziny.Przyłów 3 szczupaczki 55-65cm.

Byleś Tomku na północy u siebie ,czy u nas na miejscu ?? (2014/06/12 23:17)

tonyrebeliant1

W Halsingland w nowym domu. Do Laponii jadę jutro bo kolejni goście przyjeżdżają. Wyczaiłem duże sandacze, więc popróbuję.  (2014/06/12 23:26)

robban

Daj znać , co i jak !  (2014/06/12 23:47)

Piotros

Dziś niesamowity dzień od 3 do 6, trzy klenie z czego jeden 40 cm, kilka okoni , dwa bolenie jeden 64 cm drugi nie mierzony, Wszystko rośnie dalej :) (2014/06/13 08:11)

kacpero

wczoraj przed świtem na lunatica 10cm, 92cm :) (2014/06/13 09:50)

barrakuda81

drugi taki sam duży jak holowałem tego kilka razy pokazał się przy tym na zdjęciu, nie wiem czemu.Ostatnio na Gwdzie podczas rzucania gumą, znajomy zobaczył atak szczupaka, coś zawirowało i nagle na brzegu pokazała się ryba , boleń bez głowy. Bez głowy ważył 1,20 kg. Wędkarz ocenił go(szczupaka) na 150 cm więc jest ryba.

O co chodzi?!!!! Przepraszam ale nic nie rozumiem - że niby bolenie bez głów w Gwdzie pływają?!O co chodziło z tym szczupakiem 1,50 metra?Chyba że miałes na myśli że szczupal odgryzł jakoś boleniowi łeb:-)Nietypowa dekapitacja:-)Gratuluje pieknego okonia.

(2014/06/13 11:44)

barrakuda81

wczoraj przed świtem na lunatica 10cm, 92cm :)

Piekny!!!Podaj więcej szczegółów.Gratulacje.

(2014/06/13 11:46)

marciin 2424

Widzę ,że Koledzy już dobrze weszli w sezon i piękne ryby łowią moje gratulacje :) A Ja w łóżku muszę leżeć , bo mnie choroba dopadła :(  co najgorsze trzyma już blisko tydzień . (2014/06/13 17:56)

maro123

Prędzej tego bolenia wydra dopadła, przywędrowała kiedyś jedna do mojego stawu i to samo zrobiła z kilkoma karpikami, chyba dla rozrywki bo nie wiem jak inaczej takie okaleczanie wytłumaczyć. Wczoraj kilka płoteczek i taki ładny przyłów. Zdrówka Marcin!
(2014/06/13 20:30)

karolpolawiacz

jak u was z gruntowymi wypadamy łapiecie coś w ostatnich dniach czy raczej słabo  ? dobrze by było gdyby ktoś podał info z kaszub  :D (2014/06/13 23:28)