Jak było dziś na rybach cd. III

/ 1389 odpowiedzi / 409 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kucus22


O rzesz TY ziomek !!! Gdzie byłeś ?

Łęgoń odwiedziłem z batem:) Płotki chyba z ciekawości brały, po zimowej przerwie w kontaktach z człowiekiem:):) Nawet kaczki i łabędzie ciekawskie podpływały do mnie;) Generalnie całkiem fajnie już nad wodą, w sobotę jak nie postraszy zbytnio deszczem Buków razem ze Szwagrem. (2014/02/20 19:29)

Jędrula


Acha , spoko . A na Srebrnioku może byłeś oblukać ? (2014/02/20 19:34)

kucus22


Acha , spoko . A na Srebrnioku może byłeś oblukać ?

Jędrula nie byłem bo puzno się dziś wybrałem i szkoda mi czasu było na zwiady.
Jednak jeżeli zastanawiasz się czy trzyma tam lód to myślę, że śmiało już można siadac, zwłaszcza na wpływie z odry:) (2014/02/20 19:38)

Jędrula


Acha , spoko . A na Srebrnioku może byłeś oblukać ?

Jędrula nie byłem bo puzno się dziś wybrałem i szkoda mi czasu było na zwiady.
Jednak jeżeli zastanawiasz się czy trzyma tam lód to myślę, że śmiało już można siadac, zwłaszcza na wpływie z odry:)




No właśnie o lód chodzi , myślę w niedzielę skoczyć . Zobaczymy :) (2014/02/20 19:41)

kucus22


Acha , spoko . A na Srebrnioku może byłeś oblukać ?

Jędrula nie byłem bo puzno się dziś wybrałem i szkoda mi czasu było na zwiady.
Jednak jeżeli zastanawiasz się czy trzyma tam lód to myślę, że śmiało już można siadac, zwłaszcza na wpływie z odry:)




No właśnie o lód chodzi , myślę w niedzielę skoczyć . Zobaczymy :)


Spokojnie będzie można usiąśc. Nawet pogodynka mówi, że jest wyjątkowo ciepło teraz:)
10-11 stopni plus południowy wiaterek, w dodatku w sobotę może delikatnie popadywac to już lód chyba wszędzie puści. Jędrula dawaj nad wodę i chwal się fotami, życzę udanego rozpoczęcia sezonu! (2014/02/20 19:50)

Jędrula


Sopko ziomek , najpierw kartę muszę opłacić . W niedzielę zrobię rekonesans . (2014/02/20 20:04)

pmizera87


Dzisiaj za późno wyszedłem z pracy i zdążyłem złowić jedynie płotkę i jelca (i zawiesić 3 spławiki na olszynach...)  (2014/02/20 22:41)

seiz


Witam, dziś 2 godzinki z minutami na Balatonie, feeder, jedna płoteczka i dwie kontrole :)

pozdro

(2014/02/22 11:39)

sebek355


Dziś poszedłem z wędką na spacer nad malutką rzeczkę i złowiłem dwie płotki.
(2014/02/22 11:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kucus22


Dzisiaj po raz trzeci w tym roku wypad na rybki, po raz trzeci na inną wodę.
Niestety pogoda nie rozpieszczała z powodu deszczu który do południa całkiem niezle popadywał.
Ja nastawiałem się na płotki metodą zestawu pełnego (bat), Szwagier natomiast próbował dopaśc rybkę metodą drgającej szczytówki (picker, feeder). Jak się okazało zimna woda robi jeszcze swoje, w zasięgu długości kija na głębokości ok. 3 metrów nie odnotowałem praktycznie żadnych brań, wyjątkiem były 3 małe okonki na ochotkę- chyba na pocieszenie;)
Mój kompan z kolei łowiąc na dośc znacznym dystansie i głębszej wodzie zaliczył kilka ładnych brań, których nie udało mu się sukcesywnie zaciąc, oraz złapał dwie przyzwoite płocie:) (2014/02/22 15:39)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jędrula


Ehhhhh ziomal ! Ja Wy mnie drażnicie , Ty i ten Twój szwagieeer ! Normalnie aż mnie kręgosłup rozbolał jak zobaczyłem tą fotkę :))))))) (2014/02/22 15:52)

kucus22


Ehhhhh ziomal ! Ja Wy mnie drażnicie , Ty i ten Twój szwagieeer ! Normalnie aż mnie kręgosłup rozbolał jak zobaczyłem tą fotkę :)))))))

Haha Jędrula wybacz naprawdę ostatnią rzeczą na której mi zależało to bóle twojego kręgosłupa seeerio:):) Wal w tyg. koniecznie do koła, ma byc ciepły tydzień, zapowiadają także puki co dobrą pogodę na następny weekend. Rybka jeszcze niemrawa ale liczę, że nie długo się zacznie zabawa:):) Podjechałem na Srebniok po rybkach, ludzi zero, lodu zero a rybki wołały Jędrule;) (2014/02/22 16:00)

Jędrula


Ehhhhh ziomal ! Ja Wy mnie drażnicie , Ty i ten Twój szwagieeer ! Normalnie aż mnie kręgosłup rozbolał jak zobaczyłem tą fotkę :)))))))

Haha Jędrula wybacz naprawdę ostatnią rzeczą na której mi zależało to bóle twojego kręgosłupa seeerio:):) Wal w tyg. koniecznie do koła, ma byc ciepły tydzień, zapowiadają także puki co dobrą pogodę na następny weekend. Rybka jeszcze niemrawa ale liczę, że nie długo się zacznie zabawa:):) Podjechałem na Srebniok po rybkach, ludzi zero, lodu zero a rybki wołały Jędrule;)



Hehehe , teraz to mnie boliii.. A tak serio , to klepnę kartę zaraz na początku tygodnia . (2014/02/22 16:09)

pmizera87


Dzisiaj złowiłem jazia, 15 jelców, 35 płotek, 2 krąpiki, 4 uklejki i okonka. (2014/02/22 20:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bdudek2111


sobotni wypad na stawy. 2 godz na koszyk zanetowy i ani pukniecia. , to juz drugi wypad bez brania. Czekam az sie ryba ruszy  (2014/02/23 08:13)

sebek355


Dzisiaj byłem na jeziorku i nawet spławik nie drgnął :(   (2014/02/23 16:35)

pioter94


U mnie nad Notecią około 20 płotek do 15 cm. Pierwsza wyprawa zaliczona z sukcesem :D.  (2014/02/23 16:58)

nazarek


dzisiaj totalna klapa. nad narwią wędkarzy jak gości na weselu a brania naprawde bardzo sporadyczne byliśmy we czterech to tylko  młodszy brat trafił  40cm jazia ale wczoraj było całkiem nieżle :) (2014/02/23 17:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

darek300


Dzisiaj chyba ostatni wypadzik na lód. Łowiłem na gł.7metrów na spadzie, zanęta to własnoręcznie prażona bułka tarta+ochotka+pinka. Efekt bardzo dużo brań na leniwą mormyszkę niestety trudnych do zacięcia. Wyjęte ok 10 płoci + jeden krąp, na mor+pinka;)
Ale już strach wchodzić lód 10cm ale bardzo kruchy jedno silne uderzenie piką prawie robi dziurkę zależnie od miejsca;)
Pozdrawiam,
Darek (2014/02/23 17:22)

tomeqbrzez


Pięknie połowiłeś kolego - gratuluję:)
Co tam masz w siatce oprócz leszczy?


dzisiaj totalna klapa. nad narwią wędkarzy jak gości na weselu a brania naprawde bardzo sporadyczne byliśmy we czterech to tylko  młodszy brat trafił  40cm jazia ale wczoraj było całkiem nieżle :)
(2014/02/23 19:59)

niutek40


U mnie, wczoraj i dzisiaj Moi znajomi połowili, naprawdę piękne płocie z pod lodu.Pospacerowałem sobie, z rodzinką po lodzie,i widziałem. Ja już odpuściłem chyba na ten rok podlodówkę, ale kto to wie?.... Może jeszcze raz, albo dwa dam, się skusić;)  (2014/02/23 22:05)

sliwka15


u mnie dzisiaj 4 karpie z czego 3 wymiarowe okolo 35 cm ( wziete ) i jeen wypuszczony, oraz 3 byczki :) (2014/02/23 22:22)

ramon123


Kurcze, Wy tu koledzy o lodzie piszecie a u nas w zachodniopomorskim już wiosną zalatuje... O wejściu na lód nie ma mowy. Chyba jakoś na dniach pojadę na ciepły kanał na dolną odrę to napiszę co się tam dzieje... Pozdrawiam! (2014/02/24 03:20)