Jak było dziś na rybach cd. II

/ 2149 odpowiedzi / 574 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Kowal73


Upsss,pomimo że już nie wolno łowić szczupaka,a to się wiąże z spininngowaniem,,no nie koniecznie ,,jeszcze żywiec?,,to se założyłem malusią błystkę,i patrzałem za okoniem:))Jasny gwint ,taka mała błystka a taki duży okoń,,34cm.I dalej już nic:) (2013/12/03 19:09)

u?ytkownik108412


Upsss,pomimo że już nie wolno łowić szczupaka,a to się wiąże z spininngowaniem,,no nie koniecznie ,,jeszcze żywiec?,,to se założyłem malusią błystkę,i patrzałem za okoniem:))Jasny gwint ,taka mała błystka a taki duży okoń,,34cm.I dalej już nic:)

Jak na nasze warunki to już bydle:) gratulacje. A ja w niedzielę za Biskupicami widziałem jak gościu na spławiczek wyciągnął jażwicę taką z 40 cm na..... groch. Nie pomyślałbym (2013/12/03 20:56)

tomeqbrzez





Upsss,pomimo że już nie wolno łowić szczupaka,a to się wiąże z spininngowaniem,,no nie koniecznie ,,jeszcze żywiec?,,to se założyłem malusią błystkę,i patrzałem za okoniem:))Jasny gwint ,taka mała błystka a taki duży okoń,,34cm.I dalej już nic:)



Dlaczego nie wolno?
Szczupak ma okres ochronny od 01.stycznia do końca kwietnia jeżeli się nie mylę. (2013/12/03 21:05)

Pawgas





Upsss,pomimo że już nie wolno łowić szczupaka,a to się wiąże z spininngowaniem,,no nie koniecznie ,,jeszcze żywiec?,,to se założyłem malusią błystkę,i patrzałem za okoniem:))Jasny gwint ,taka mała błystka a taki duży okoń,,34cm.I dalej już nic:)



Dlaczego nie wolno?
Szczupak ma okres ochronny od 01.stycznia do końca kwietnia jeżeli się nie mylę.

Okres ochronny okresiem ochronnym ale jak złowisz obecnie mamuśkę to zobaczysz ile już mają ikry. Lepiej ostawić je już w spokoju do maja.

(2013/12/04 12:32)

tomeqbrzez





Jasna sprawa - oczywiście należy taką rybę wypuścić. (ja wypuszczam wszystkie).

Upsss,pomimo że już nie wolno łowić szczupaka,a to się wiąże z spininngowaniem,,no nie koniecznie ,,jeszcze żywiec?,,to se założyłem malusią błystkę,i patrzałem za okoniem:))Jasny gwint ,taka mała błystka a taki duży okoń,,34cm.I dalej już nic:)



Dlaczego nie wolno?
Szczupak ma okres ochronny od 01.stycznia do końca kwietnia jeżeli się nie mylę.

Okres ochronny okresiem ochronnym ale jak złowisz obecnie mamuśkę to zobaczysz ile już mają ikry. Lepiej ostawić je już w spokoju do maja.




(2013/12/04 16:24)

Iras1975


Jeden garbusek ponad 4 dyszki i to wszystko. (2013/12/04 19:01)

mirasqq


Gnojno rzeka bug. poprawił chumorek na mrozie;) (2013/12/04 19:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

daro22


Gnojno rzeka bug. poprawił chumorek na mrozie;)


Jak ja Wam tych rzek zazdrosze:(.....U mnie stawy,jeziora jakies tam zwirownie czy zbiorniki zaporowe..nuda:)....Sliczny grubasek,gratuluje grudniowej rybki... (2013/12/04 19:36)

grzegorz not


Gnojno rzeka bug. poprawił chumorek na mrozie;)


Jak ja Wam tych rzek zazdrosze:(.....U mnie stawy,jeziora jakies tam zwirownie czy zbiorniki zaporowe..nuda:)....Sliczny grubasek,gratuluje grudniowej rybki...


Zależy których ... Gdyż mimo, iż sam łowię w rzece to też zazdroszczę takich jak Wisła, Warta, Odra czy Bug... (2013/12/04 19:43)

mirasqq


Panowie powiem wam że odcinek na którym łowię jest ubogi w rybki. do lepszych miejsc mam ok 50 km a tu.. 12 to i 2 razy dziennie się jeździło;) (2013/12/04 20:12)

jacenty75


Taki tam 87cm

Oczyma wyobraźni widzę, że ładny:) (2013/12/05 16:32)

barrakuda81


Dziś w nocy i jutro napewno sandacze będą gryzły...:-) Hardcorowców można będzie poznać po tym że mimo tzw. orkanu ruszą na mętnookie... (2013/12/05 19:24)

kucus22


Dziś w nocy i jutro napewno sandacze będą gryzły...:-) Hardcorowców można będzie poznać po tym że mimo tzw. orkanu ruszą na mętnookie...


ja niestety jutro pracuje i nie dam rady, ale w sobotę z samego rańca zabieram spina i kolejny raz polowanko na sandały i szczupłe:) nawet dwa orkany mi tego nie popsują:) (2013/12/05 21:28)

Jędrula


Dziś w nocy i jutro napewno sandacze będą gryzły...:-) Hardcorowców można będzie poznać po tym że mimo tzw. orkanu ruszą na mętnookie...


ja niestety jutro pracuje i nie dam rady,
ale w sobotę z samego rańca zabieram spina i kolejny raz polowanko na sandały i szczupłe:) nawet dwa orkany mi tego nie popsują:)





ziomek , normalnie szacun , masz zdrowie :) . Zimno , wilki jakieś a Ty na ryby ?


(2013/12/05 22:07)

Kowal73


Dziś w nocy i jutro napewno sandacze będą gryzły...:-) Hardcorowców można będzie poznać po tym że mimo tzw. orkanu ruszą na mętnookie...


ja niestety jutro pracuje i nie dam rady,
ale w sobotę z samego rańca zabieram spina i kolejny raz polowanko na sandały i szczupłe:) nawet dwa orkany mi tego nie popsują:)





ziomek , normalnie szacun , masz zdrowie :) . Zimno , wilki jakieś a Ty na ryby ?





Mnie to nawet jak żabami ,lub gów...ami by z nieba rzucało to ja wędki i nad wodę...ale przy takiej pogodzie to ja was podziwiam:) (2013/12/05 23:10)

mirasqq


Dzisiejszy pstrykacz ;) (2013/12/06 10:43)

michal17


U mnie zbiornik już ściął lód :C (2013/12/06 14:04)

CYTRYNA777


WITAM

I sezon się zakończył do nowego roku .... lodowiska nie lubie


pozdrawiam (2013/12/06 15:42)

marecki27-1979


Był czwartek,pogoda dla większości nie na rybki.Ja byłem zniechęcony szukaniem szczupłego po podszczecińskich bajorkach,skoczyłem na Odre zachodnią w Ustowie,-niestety oba miejsca na zero.Potem ostatnia szansa,może sandacz -pomyślałem.Wybór padł na Odrę koło Pkp.Wiało bardzo mocno,4 rzut na dropa i jest.Po 2-3 minutach sandacz ląduje na brzegu,po zmierzeniu i ważeniu 62cm,2.20kg.
Nie było nikogo kto by mógł cyknąć fotkę,zrobiłem sam.
Po 30 minutach zakończyłem łowienie,nie dało się ustać na nogach ,a pływanie o tej porze roku to dla mnie wątpliwa przyjemność.
(2013/12/07 16:36)

marecki27-1979


Kolejny raz nie mogę wkleić zdjęcia,informacja jest że to nie formaj jpg. To nie prawda,bo top jest format jpg, rozmiar 67kb (2013/12/07 16:43)