Jak było dziś na rybach? 10.

/ 819 odpowiedzi / 586 zdjęć
SVT

Super było. Pierwsze koty za płoty, szukaj a znajdziesz. (2022/03/22 14:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SVT

Misio sobie zassał. (2022/03/25 21:43)

pmizera87

Pikantna kiełbasa nie tylko na methodę 😋 (2022/04/03 13:56)

SVT

Pierwszy zaliczony. (2022/04/04 13:48)

pmizera87

Pomimo pogody w kratkę udało się wyjąć 9 szt. Bardzo delikatne brania i tylko na ochotkę. (2022/04/09 21:52)

pmizera87

Pierwszy z trzech wydłubanych na ochotkę... (2022/04/23 21:14)

SVT

Kto rano wstaje, temu biorą. I siup do wody, niech szukają innej przygody. (2022/04/24 22:57)

SVT

Niby gdzie, niby jak. A dziś było właśnie tak . (2022/04/28 12:53)

barrakuda81

SVT-Kolego Irku, rozdajesz karty!Piękne zwłaszcza te karasie...Aż żałuję że zafiksowałem się na spinningu i już białorybu nie łowię.Rusza sezon - nareszcie.Bardzo chciałbym wrócić do gry mocnym akcentem ale realia łowisk PZW są trudne...Sami wiecie.Bardzo bym chciał znów móc się tym bawić tak żeby radość z każdej ryby i pasja wróciły.Może się uda.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim udanego weekendu majowego nad wodą!Postarajmy się wbrew logice udowodnić,że w Polsce da się złowic szczupaka w maju:-)Walczymy. (2022/04/29 22:33)

SVT

Dzięki. Te karasie łowię na naszej rzece Nogat, jest ich najwięcej i niby szkodnik  wód. Mnie to cieszy iż można połowić do woli. Też spinninguję, ale uwielbiam łowić białoryb zwłaszcza na spławik. Co do wód na jakich łowię to są wody PZW. (2022/04/30 13:19)

jabberwokie86

Ze szczupakami w wodach woj. łódzkiego bida straszna, ale są pstrągi:) (2022/05/01 22:20)

barrakuda81

Piękniutki! Śliczny stwór.Majówka w radomskiej nędzy standard w moim przypadku czyli bolka na zero ale trochę juz chodzi więc będzie fajnie ale jeszcze nie teraz.Co do szczupaka to 3 sznurowadła dzisiaj a wędkarzy zero...Wygląda na to ,że ludzie skumali że to sensu nie ma żadnego.Szczupak w okręgu radomskim to skamielina.Jakbym za metrówkę każdemu wędkarzowi oferował 10 tys. nic bym nie stracił...Nie dość że wody nie ma bo pustynia to jeszcze mozna sobie koluchy na robaka tylko połowić:-)Woda chłodna ale to żadne usprawiedliwienie bo tu zwyczajnie nie ma ryb i tyle w temacie.Bolenie jeszcze są ale woda za zimna.To jedyne ryby dla których jeszcze w ogóle opłacam to gówno.Przykre realia moi drodzy...Ktoś cos połowił gdziekolwiek? (2022/05/02 23:02)

jabberwokie86

Marne to pocieszenie, ale wodach sieradzkich ze szczupakiem też kiepsko. Nie tylko z nim, bo ostatnie 2 kwietniowe wypady nad Wartę za kleniem dały łącznie zero ryb. Spotkałem miejscowego wędkarza, po 90-ce, jak sam mi powiedział i na spławik oraz grunt złowił kilka uklejek... A przecież w takiej rzece musi coś być, o ile nie doszło do jakiegoś dużego zatrucia. (2022/05/02 23:16)

jurasek15

Po kwarantannach, przeziebieniach, nadszedł czas na pierwszy wypad w tym roku. I pierwsza, godna uwagi rybka sezonu 2022 złapana na tyczkę.

(2022/05/03 11:30)

z@mela

U mnie majówka   dobrze - 1 krótki na   spina  5-12   a pozniej na żywca do wieczora juz na 0
   to bdb wynik bo osttanie 12 lat bylo na pusto  więc jest progres ale  co zauważyłem 
 znacznie mniej wędkarzy niż inne lata   mam na myśli żywcowników  brzegowych ,  spiningiści łódkowi  tych  troche było ale  okolo godziny 10 zwineło się   więszkosc z  30  jednostek i zsotalo może  5  łjajb   też raczej na pusto.
Jednego nie brakowalo  karpiarskiego plemienia  , wywózek na  80-250m i to  niby skutecznie  wyeliiminowlalo  spiningistów  bo nie chca  się  kłócic  z   amurarzami :(  to smutne że jedna grupa  łamiąc jawnie regulamin    potrafila przejąć    te kilka    akwenów  w okręgu   jakże pustynnym okręgu pustym od szczupaków , sandaczy bo   bez zarybień od X lat   natomiast przekarpionym i  przeamurzonym  bo tego wpuszcza sie    dziesiątki  ton   i to  okazy po 1-3kg  czyli  typowe paszaki  habasiaste a  w kontrze   drapieżniki wylęg  wiosenny i jesienny  czyli rybki 2-4cm  o przezyalnosci  do 1%  w panujących warunkach  :/
Nie pomaga tarło wzdręgi  tak więc może  te niedobitki    zębatych   ruszą  się w czerwcy jak karpiarskie  plemie  juz sie wykarpiuje i zezwolą nam   na  pływanie  no chyba ze  NIE to  milicję i PSR bedzie trzeba  angażować albo  zwrot kasy z OZW z nawiązką100x  . (2022/05/03 11:35)

polobmw

Moja miejscówka po raz kolejny obdarowała tym razem metr pękł (2022/05/07 12:53)

barrakuda81

Ooo...Stary - to ja sie chciałem 60-tką chwalić ale juz nie bedę...Pieknie, fajnie że są jeszcze takie ryby.Nie jest to okręg radomski co zrozumiałe a którego "honoru" staram się bronić:-)Przyjdzie czas na bolenie a cos wrzucę i obiecuję że 70 -tki pominę jako "standard";:-)Ale odważnie zadeklarowałem - teraz trzeba dotrzymać:-) (2022/05/08 00:10)