Jak było dziś na rybach? 10.

/ 486 odpowiedzi / 341 zdjęć
Przemas83

Sandacze co raz częściej dają o sobie znać. Ryb kilka ostatnio, dużo brań , wszystko młode osobniki. Ryby do 50 cm max. W tym roku poświęce resztę sezonu aby złowić dobrego sandacza. (2020/09/13 11:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

Przemas to Wisła czy jakaś woda stojąca? Pytam z ciekawości bo u mnie na Wiśle jest typowy wrześniowy marazm i nawet bolenie nie chcą brać. (2020/09/13 18:34)

Przemas83

Przemas to Wisła czy jakaś woda stojąca? Pytam z ciekawości bo u mnie na Wiśle jest typowy wrześniowy marazm i nawet bolenie nie chcą brać.

Barrakuda to nasza Wisła. Wiesz co, mnie bolenie w tym roku olały totalnie. Ja się zastanawiam czy potrafię je łowić. Na palcach jednej ręki ledwo miarowe i jedno zejście wielkiej rapy, to wszystko. (2020/09/14 18:13)

barrakuda81

Mnie też nie rozpieszczały.Pierwszego bolenia złowiłem chyba w lipcu...Duża woda była.Ogólnie jakby ich mniej.Bywały lata że łowiło się po kilkadziesiąt albo ponad setke w sezonie całkiem fajnych ryb a waliły aż miło.Nie połowiłem ilościowo wcale.Może kilkanaście ryb.Na okrasę życiówka i to jakby zmienia optykę w ocenie sezonu.Jednak jest cienko a wrzesień wbrew obiegowym opiniom jest jak co roku beznadziejnie słaby.Wrzesień uważam za jeden ze słabszych miesięcy na Wisle pod kątem bolenia i to mi się co roku potwierdza chociaż wiem że dużo ludzi za taki pogląd by mnie zlinczowało:-) (2020/09/14 19:01)

Przemas83

Weekendowy wypadzik zakończony. Z wynikiem dwie ryby skończyłem wędkowanie. Rozmiar ciągle ten sam, nie mogę się doczekać brania dużego smoka. (2020/09/19 19:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

Pstrąg - na feederka czy inna metoda? Sympatyczny jazik.Przemas doczekasz się tylko pewnie jeszcze cierpliwości.Jesień dopiero przed nami.Ja dziś szukałem okonia na grubo.Jak się łatwo domyślić okonie były ale małe.Szczupaczki dopisały ale rozmiar "mazowiecki" czyli ledwo wymiar:-)Prawda jest taka że do jesieni daleko cokolwiek by na "youtubach" nie gadali. (2020/09/19 22:09)

pstrag222

Feeder na macanego (2020/09/20 07:54)