Jak było dziś na rybach? 10.

/ 859 odpowiedzi / 618 zdjęć
ryukon1975


Pozostałe były mniejsze lub większe więc niewymiarowe. (2020/08/11 20:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


I jedyna perełka. porwała się na dwa ziarna grochu. (2020/08/12 09:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Ranne godziny obfitowały w brania jak mało kiedy. Niestety jakoś mi wybitnie dziś nie szło. Zaciąłem może z 20% wszystkiego Każdy może mieć gorszy dzień. Przyjdzie czas na rewanż.:) (2020/08/13 09:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


@pmizera87 na trupka? (2020/08/13 12:19)

barrakuda81


Piękny sandacz! Gratulacje.Nad Wisłą "wielkiej smuty" ciąg dalszy.Może ktoś ma pomysł czemu rzeka jest martwa? Nie widać żadnych spławów, ataków boleni nic...Woda o tej porze przy tym stanie rzeki i pogodzie powinna wrzeć a jest jak w styczniu.Taka rybina wymuszona na krótkim wypadzie ale cóż ,cieszy oczywiście i to jednak przykro trochę bo jeśli teraz jest tak słabo to na wrzesień raczej nie ma co już liczyć.Sezon chyba stracony. (2020/08/13 21:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pmizera87


Tak. W zasadzie ciekawa przynętą. Górna część (z głową, bo ogonek wymemlały przy 3 spudłowanych braniach) z hybrydy płoć x leszcz, której pełno w tym bajorku... (2020/08/14 00:59)

barrakuda81


Boleń z małej rzeki polobmw?.Ciekawy temat i kompletnie mi nieznany niestety bo mieszkam na pustyni którą na szczęście przecina Wisła.Ogólnie jest trudno, ryb w dalszym ciągu nie widać i nie słychać.Łowienie boleni jest dalekie od przyjemności i trzeba się za rybka nachodzić.Wreszcie trafił się taki "normalny" długościowo całkiem przyzwoity bolek chociaż dość szczupły.Branie na krótkim dyszlu - prawie zawał:-)Ewidentnie podniósł się do przynęty.To nie była żerująca aktywnie ryba.Niestety takich na Wiśle na moim odcinku nie ujrzysz...Jednak nad wodą zawsze warto być bo w domu z pewnością niczego nie złowimy. (2020/08/15 18:23)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw


Tak Barrakuda, rzeczka mała i trudna do ładnych bolków jak widać na zdjęciu brzegi 2, 3 metry ponad lustrem wody więc stoi się w najlepszym polu jego widzenia, aczkolwiek tym razem udało mi się zaobserwować jak goni przynętę no to przyspieszyłem i łupnął (2020/08/15 20:47)

ryukon1975


Rozpoczałem nowy tydzień. Szału nie było. Od kilku dni mocno wieje ze wschodu, sucho, nawet rosa przy takiej pogodzie rano na trawie nie siądzie. Nie są to dobre warunki do łowienia. (2020/08/17 09:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.