Jak było dziś na rybach? 9

/ 338 odpowiedzi / 200 zdjęć
Pawelski13

Weekendowy wypad przyniósł kilka krótkich mętnookich, okonie i szczupaczka.
(2018/10/09 12:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pmizera87

Po dłuższej nieobecności nad wodą. Te ze wczoraj, godzinka ze spławiczkiem. (2018/10/09 20:55)

pmizera87

Dzisiejszy bonus. Bondjułela czują, że takie ładne, czy co;-) (2018/10/09 20:57)

fantastic

Od maja nie miałem zbyt dużo czasu na rybki , ale coś tam się w wolnych chwilach połapałem (2018/10/13 11:58)

fantastic

Oprócz węgorzy i dwóch szczupaków wszystko trafiło do swojego domu. (2018/10/13 12:03)

Krawcu7

Dzisiaj coś kiepsko z okoniami ale jeden porządny wyjechał, 35cm. (2018/10/13 16:33)

barrakuda81

Czyli coś się dzieje...Nie macie problemu z braniami? U siebie zauważyłem że wyż "Wiktor" z piękną , słoneczną pogodą uspił mi ryby totalnie.Jest bardzo,bardzo źle z braniami.Jak nie w październiku.Chyba ta żarówa strasznie wodę prześwietla a mam do wyboru płytkie i "trącone" ( te lubię najbardziej ) i czyste&głębokie - i tu i tu słońce prześwietla pewnie niemal do dna a drapieżniki tego nie lubią.Czekam na jakieś załamanie, niż z zachodnia cyrkulacją, chmury byle bez silnego wiatru bo wtedy tylko na szczupaka można liczyc:-)Nie przypuszczałem że złota jesień może być taka nudna. (2018/10/13 18:39)

Krawcu7

Mamy podobnie Piotrek.. pogoda jak na połowę października piękna, lecz nam nie do końca' pasuje ' z racji tego ,że mocno prześwietlona woda sprawia ,że drapieżniki ( u mnie na celowniku są okonie ) ,te ryby nie biorą jak na tę porę roku należy.. Da się zrobić fajny wynik ale jestem przekonany, że załamanie pogody ruszyło by ryby. Cały przyszły tydzień będę machał ale jeżeli pogoda się nie zmieni nie spodziewam się jakiś satysfakcjonujących wyników.. (2018/10/13 19:50)

barrakuda81

Widać koniec żarówy w prognozach.Nareszcie....Ostrzyć haki -będzie sie działo:-) Póki co ranki do niczego.Popołudniu ryby się na trochę odpalają ,pokazują że i gdzie są ale żerowanie jest chimeryczne a woda prześwietlona.Standardowo trochę okoni do 30 cm, jakiś szczupak.Przynajmniej coś się działo a myślę że jak się nam zachmurzy co prognozują od soboty to ryby sie rozbujają bo juz czas najwyższy. (2018/10/15 10:50)

Krawcu7

Wczoraj byłem krótką chwile , wyjechał okoń 28cm ,a dzisiaj 14 sztuk z czego jeden fajny 32cm i krótki szczupak. (2018/10/15 16:38)