Jak było dziś na rybach? 9

/ 693 odpowiedzi / 468 zdjęć
barrakuda81

Dzidzia albinos:-) Fajny. (2018/08/17 11:49)

MATCH 2000

Witam wszystkich.We wtorek 14.08.tylko dwie rybki:jazik 30cm. i leszczyk też 30cm.,tylko dwa brania w ciągu 5-ciu godzin wędkowania. (2018/08/19 09:30)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis

musiałem się pochwalić pięknym garbusem 35cm złowiony w Bajkale.

Zajebisty zlew ...IKEA? Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
(2018/08/19 19:31)

Przemas83

Lux , wstaw foty tych oksów z dzisiaj , piękne waleczne rybska , te moje to na żarełko dla szczupaków jedynie się nadawały ;] Szkoda że nie posłuchałem dobrej rady i pod zembacze się ustawiłem z rana....do następnego. (2018/08/19 20:44)

erykom

Zajebisty zlew ...IKEA? Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
Â

Za takie zdjęcia dożywotni zakaz łowienia !!! (2018/08/19 20:54)

luxxxis

Zajebisty zlew ...IKEA?ÂÂ Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
ÂÂ

Za takie zdjęcia dożywotni zakaz łowienia !!!

I zakaz wejścia do IKEA ...

Przem---oksy jak oksy ...takie tam ,od biedy ...:) (2018/08/20 20:06)

luxxxis

Itd...
Po rybkach skoczyłem z moimi dzieciakami nad j. Płaczewskie--w końcu się doczekałem--mój dziesięcioletni syn Czarek pomalutku,powolutku wkręca się w WĘDKOWANIE !!!
Na fotce poniżej pod czujnym okiem taty paproszy za okonkami-7 szt podebrał,odpiął i wypuścił.
Oby mu nie przeszło,trzymam kciuki. (2018/08/20 20:14)

Krawcu7

No fajne te oksy , wyrośnięte garbusy. Ja dałem kleniom spokój do weekendu i byłem chwilę na rzece za szczupakiem.. spadł jeden maluch za to wyjąłem bardzo przyzwoitego okonia na gumę 35 cm. (2018/08/21 16:53)

luxxxis

Oksiska dają się lubić,ich dłubanie mi pasuje jak diabli.
Nie znoszę wypadów z 1 -2 rybami w tle przez cały dzień,nudą wieje ... A tak stajesz sobie na kotwicy i cały czas coś się dzieje,kombinujesz z wabikami,z prowadzeniem i na bieżąco widzisz efekty swoich poczynań.
Do mojego łowiska z pasiakami mam 2 minuty jazdy,każda miejscówka w kilku pierwszych rzutach daje ryby,nie zawsze duże ale cały czas coś trzącha kijem-i weż usiedż w domu gdy masz 2 godz luzu. (2018/08/21 19:28)

Pawelski13

Nauczyciela ma jak się patrzy, byle młody zatrybił, to będziesz miał kompana na wypady :) Pozostaje trzymać kciuki!!! (2018/08/21 21:05)

Przemas83

Dzisiejszy wypad nad średnią rzeczkę , chodź z rybami to jednak pozostawił wiele do życzenia. Godzina 5.30 byłem już załadowany do auta i jazda nad rzekę, prawie od miesiąca łowiłem tylko i wyłącznie okonie w dużych ilościach lecz drobne ryby czasem tylko pod 3 dychy nic wielkiego. Dzisiaj miało się to zmienić , chciałem się zmierzyć z sierpniowym pstrągiem, sprawdzić w boju kijek na poważnej rybie i paść ze szczęścia na sam koniec ;]. Ostatecznie co uwazam i tak za dobry wynik , skończyłem z 3 okoniami i 1 kleniem. (2018/08/26 15:18)

Przemas83

Takich łowiłem ostatnio, średnio po kilkanaście na wypadzik i tym razem po zmianie łowiska z jeziora na rzeczkę dalej chcą...;] (2018/08/26 15:24)

Znowu-Leszcz

Jezioro Ździczów / Kozienckie od 4.30 do 10 lin 38 cm i 2 leszcze po 40cm. Jeden odjazd karpiowy na 2 pellety 12mm ale po zacięciu pusto. Oczywiście pływają dalej. (2018/08/26 17:00)

Krawcu7

U mnie sierpień mija bardzo krucho.. 150 drobnych kleni , małe szczupaki i rybami miesiąca są okonie 35 i 34cm.. wrzesień to będzie miesiąc klenia, mam wielką nadzieję.. wczorajszy garbus 34cm.. (2018/08/26 18:26)

barrakuda81

Ładne te okonie łowicie.Ogólnie sierpień słaby...Ale takie pasiaki to dobry znak przed jesienią.Miejmy nadzieję że bedzie tylko lepiej. (2018/08/26 19:50)

citipunk

Nie dzisiaj ale w czwartek. Jak się tego nie je to to takie wilkie rośnie- narazie ma 69 a jak się jeszcze raz spotkamy to powiem wam ile podrósł. (2018/08/26 22:08)

barrakuda81

Piękny leszcz.Gratulacje.Też mi się leszcze marzyły ostatnio bo rzadko mam okazję łowić coś metodą "zasiadkową". (2018/08/27 09:50)

michalwk

U Nas na rzece sajgon się teraz dzieje. Tyle szczupaka na rzece nigdy nie widziałem. Przed wczoraj 4 sztuki+/- 50cm oraz wczoraj 3. Do tego kilka ładnych okoni. Wczoraj jeden szczupak prawie mi na ponton wskoczył za przynętą. (2018/08/27 10:27)

barrakuda81

U Nas na rzece sajgon się teraz dzieje. Tyle szczupaka na rzece nigdy nie widziałem. Przed wczoraj 4 sztuki+/- 50cm oraz wczoraj 3. Do tego kilka ładnych okoni. Wczoraj jeden szczupak prawie mi na ponton wskoczył za przynętą.
Napisz nam na jakiej rzece...:-) Ogólnie to początek września na Wiśle też zauważyłem że zaczyna okres lepszych brań szczupaka, którego latem było znaleźc trudno.Pewnie przez ochłodzenie.
(2018/08/27 12:56)

Pawelski13

@Citipunk - piękna łopata! Gratulacje! (2018/08/27 12:59)

michalwk

U Nas na rzece sajgon się teraz dzieje. Tyle szczupaka na rzece nigdy nie widziałem. Przed wczoraj 4 sztuki+/- 50cm oraz wczoraj 3. Do tego kilka ładnych okoni. Wczoraj jeden szczupak prawie mi na ponton wskoczył za przynętą.
Napisz nam na jakiej rzece...:-) Ogólnie to początek września na Wiśle też zauważyłem że zaczyna okres lepszych brań szczupaka, którego latem było znaleźc trudno.Pewnie przez ochłodzenie.
Â

Rzeka Pisa w moim rodzinnym mieście Pisz. Warmia i Mazury kolego :) (2018/08/27 22:35)

Przemas83

Ładne te okonie łowicie.Ogólnie sierpień słaby...Ale takie pasiaki to dobry znak przed jesienią.Miejmy nadzieję że bedzie tylko lepiej.

A mnie te okonie prześladują cały czas, jeszcze nigdy nie miałem takiego sezonu, że gdzie nie pojadę to łowię okonie. Do tego rozmiarowo też nie zachwycają, dzisiejszy największy z rzeki. (2018/09/01 20:03)