Zaloguj się do konta

Jak było dziś na rybach? 9

utworzono: 2018/06/13 16:39
Przemas83

No, troche połowiłeś , tylko jedna rada, dla tych większych troche bardziej się schowaj. Duże rapiszony to bez kitu cwaniaczne rybska, w tym roku dostałem tylko parę ryb, ale wszystkie około 60 + i - róznie ale rekordzik zrobiłem prawie na snajpera. I bez urazy że się wymądrzam, każdy robi to po swojemu , byle po męsku ;] [2018-08-06 16:41]

Grzegorz90

musiałem się pochwalić pięknym garbusem 35cm złowiony w Bajkale. [2018-08-08 10:20]

pstrag222

Jesiotr 63 cm [2018-08-08 19:07]

citipunk

musiałem się pochwalić pięknym garbusem 35cm złowiony w Bajkale.
Ciekawe ile miał lat i ilu wędkarzy go wypuściło żeby urusł jeszcze większy- przerwałeś łańcuszek :(

A Poważnie: Ludzie widzą zdjęcia które publikujesz. Publikując rybie ścierwo wyrabiasz opinię o wędkarzach. Jak musiałeś go zjeść to ok- masz takie do tego prawo- ale chwalenie się tym że go zjadłeś mogłeś zachować dla siebie i zrobić z nim fotkę nad wodą jak jeszcze żył. [2018-08-09 19:02]

Przemas83

A Jesiotra na spinning da się ...? ;] Od 5 rano nad wodą dzisiaj i puźniej powrót do domu na śniadanie i zaś nad wodę. Do 14 miałem chyba z 30-ści okonków, tak je trzeba nazwać bo do oksów jeszcze brakowała na miarze. Zetką kosiłem po kilka z miejsca głównie na jumperki z ręcznie malowanymi główkami;] Ilościowo dawno tyle nie miałem , ale jesienią dobiore się do 40-staków ;] [2018-08-11 18:01]

z@mela

Grzegorz90 - jak się łowi w Bajkale ? fajnie ?
szczupaki się trafiają ?
dobrze ze panuje tam względna normalność i zasada z i z a nie dril i pedo... [2018-08-11 19:22]

barrakuda81

Wiślany prosiak.Zdrowy, bez śladów ASF:-) Niezbyt często mi się trafiają podczas "dłubaniny" rzecznej ale zawsze cieszą. Ta 45 cm sprzątnęła upatrzonemu jaziowi srebrną wirówkę sprzed nosa. Nie okaz ale fajna wariatka:-) Ciężki okres na rzece i nie tylko.Brania chimeryczne ale coś tam idzie udłubać.Od siebie mógłbym każdemu polecić na ten okres srebrną wiróweczkę nr 1.Teraz to najlepsza przynęta i dzięki niej nie można się nudzić nad Wisłą.Trzeba będzie odnowić znajomość z boleniami bo mamy duuuże zaległości w naszych relacjach... [2018-08-13 18:49]

Przemas83

Fajna rybka, jeszcze nigdy świnki nie złowiłem, trafiały się certki, sapy , ale tego gatunku nawet na oczy nie widziałem. Dzisiaj miałem po pracy auto dla siebie , więc jazda nad jeziorko. Okazuje się że okonkom nie znudziły się moje jumperki i znowo nałowiłem się do syta. Wszystkie takie same od 18 do 22 cm max ;] W tym miesiącu planuję prawdziwy teścik dla kija Team Dragon Z 2,45m do 18g na rzecznych wariatach, oby tylko dobrze trafić z czasem...... [2018-08-13 19:37]

barrakuda81

Teraz wszystko co żywe z rzece żre bardzo drobna uklejkę i inną sieczkę.Mnie się też dużo tych okonków trafia tylko na wiślanych opaskach i też ten rozmiar o którym mówisz.O tej porze często trafia się krąp na woblerki czy wiróweczki prowadzone przy kamieniach, leszczaki, jelce nawet... Nie ma teraz ryby która nie zeżre chętnie imitacji narybku:-) Na rzeczne okonie muszę jeszcze zaczekać.Jak dobrze pójdzie odpalą się przed końcem września a wtedy będzie pięknie. [2018-08-13 20:47]

barrakuda81

Z ultralightem nad rzeką nudzić się nie można.Wciagająca zabawa - tu klenik,jaź,tam krąp, prosiak, jelec,okonek a nawet małe sandaczyki czy niemiarowe sumy.Oczywiście nie celowo łowione ale w przyłowie na b. delikatnym sprzęcie dają masę frajdy:-) Mała srebrna obrotówka zamiennie z trzy gramową cykadą i więcej nie trzeba mieć nic w pudełku.Tylko burty, stare opaski, boczne koryta i kilometry w nogach.To jest to:-) [2018-08-15 15:23]

Krawcu7

Tak jest Barrakuda, ultra lekki spinning to świetna zabawa i jak widać po Twoich fotach daje piękne ryby.. ładna klucha i piękna świnka.. ja ostatnio kiepsko ,bo co woda zaczyna opadać to dolewa i ratowałem się górnym odcinkiem mojej rzeki ,bo jedynie tak dało się łowić.. każda ryba 30cm+ to już wyczyn na tym odcinku.. dzisiaj 35 kleni , w niedzielę 24.. największe ciut powyżej 30cm.. jak woda się ogarnie do weekendu to powinno być lepiej :) [2018-08-15 18:22]

Krawcu7

[2018-08-15 18:22]

kubakolotko13

węgorza na preywatej wodzie a poza tym mały wypuszczony [2018-08-16 14:27]

barrakuda81

"Piggy" tym razem pod pół metra. Chapnęła woblera. Dzięki Mateusz. Wciąga ta zabawa:-) [2018-08-16 21:15]

Krawcu7

Coraz grubiej , to już konkretny świniak ! Gratuluję Piotrek :) ja walczę w weekend i bardzo chętnie bym przytulił klenia w tym rozmiarze.. [2018-08-16 21:22]

tor80

A mi wisla taki ładny prezent dała mały ale ładnie wyglądał [2018-08-16 23:20]

barrakuda81

Dzidzia albinos:-) Fajny. [2018-08-17 11:49]

MATCH 2000

Witam wszystkich.We wtorek 14.08.tylko dwie rybki:jazik 30cm. i leszczyk też 30cm.,tylko dwa brania w ciągu 5-ciu godzin wędkowania. [2018-08-19 09:30]

luxxxis

Zajebisty zlew ...IKEA? Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
[2018-08-19 19:31]

Przemas83

Lux , wstaw foty tych oksów z dzisiaj , piękne waleczne rybska , te moje to na żarełko dla szczupaków jedynie się nadawały ;] Szkoda że nie posłuchałem dobrej rady i pod zembacze się ustawiłem z rana....do następnego. [2018-08-19 20:44]

erykom

Zajebisty zlew ...IKEA? Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
Â

Za takie zdjęcia dożywotni zakaz łowienia !!! [2018-08-19 20:54]

luxxxis

Zajebisty zlew ...IKEA?ÂÂ Ten mały przez sitko ci nie uciekł ?
ÂÂ

Za takie zdjęcia dożywotni zakaz łowienia !!!

I zakaz wejścia do IKEA ...

Przem---oksy jak oksy ...takie tam ,od biedy ...:) [2018-08-20 20:06]

luxxxis

[2018-08-20 20:07]

luxxxis

Itd...
Po rybkach skoczyłem z moimi dzieciakami nad j. Płaczewskie--w końcu się doczekałem--mój dziesięcioletni syn Czarek pomalutku,powolutku wkręca się w WĘDKOWANIE !!!
Na fotce poniżej pod czujnym okiem taty paproszy za okonkami-7 szt podebrał,odpiął i wypuścił.
Oby mu nie przeszło,trzymam kciuki. [2018-08-20 20:14]

Krawcu7

No fajne te oksy , wyrośnięte garbusy. Ja dałem kleniom spokój do weekendu i byłem chwilę na rzece za szczupakiem.. spadł jeden maluch za to wyjąłem bardzo przyzwoitego okonia na gumę 35 cm. [2018-08-21 16:53]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia