Jak było dziś na rybach? 9

/ 516 odpowiedzi / 328 zdjęć
barrakuda81

Widać dobra forma polo....idziesz za ciosem. A ja zamiast łowić killerem bolenie na rzece, mogę zaśpiwać sobie kawałek Kuby. Aaaa miało być tak pięknieeee!!!!!
To możemy zaśpiewać go razem...:-) Widziałem dziś Wisłę.Tylko widziałem....Kakao płynie ,woda nadal o metr za duża ( u mnie jest taki specyficzny układ że albo woda jest w "widełkach" albo połapane), życia za bardzo nie widać chociaz trzy razy się bolo na środku rzeki pokazał.To jednak było na rzecznych łachach gdzie wygrzewał się drobiazg.Tam płytko i woda wolniej płynie a co za tym idzie jest znacznie czystsza.Pod brzegiem w rynnach zapierdziela kawa z mlekiem i narazie jest pozamiatane dla brzegowego wędkarza.Ale Przemas nie dołuj się - i dla nas jeszcze słońce zaświeci!Są ryby, czekają i jeszcze tydzień,może parę dni i będzie dobrze:-)
(2019/06/09 19:50)

z@mela

wczoraj po kilku tygodniach niepowodzeń z spinem w łapie przyszedł czas na łowienie bez emocji czyli stacjonarka .
Zamiast żywców i trupków pobierały same płocie po 30cm ale udało się dorwać jedna mniejsza która posłużyła jako przynęta na nocnego sandacza i okazała się skuteczna
3 brania z czego w sadanacze 56cm - brania bardzo zdecydowane bez możliwości spierdzielenia .
Skwar subsacharyjski nie pozwolił na lowienie za dnia . (2019/06/12 13:29)

pmizera87

Dzisiaj oczko większy. Hucząca czterdziestka ;-) (2019/06/15 01:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pmizera87

Działo się. Wszystko wypuszczone, pływają dalej. (2019/06/15 01:09)

z@mela

ładnie połowione ale paszak to mógł zakończyć cykl życiowy zgodnie z przeznaczeniem :) to zawsze ulga dla akwenu (2019/06/15 08:23)

pstrag222

Nocne zawody 8/9 czerwca wynik 38kg z lekkim groszem dał 5 miejsce. Trening przed maratonem match pro zaliczony. Lowilem same leszcze w okolicy 500pkt. (2019/06/15 13:56)

Przemas83

Dolna Wisła. Rapy ani widu ani słychu hm. Dwa wypady nad rzekę, wczoraj i dzisiaj dały ryby głównie w paski. Pojedyńcze kleniki , sandaczyk między oksami, to wszystko co udało sie złowić. Nawet podwójne hole się trafiły z kompanem z jednej główki. A właśnie Lux te alerty na komure to nie ściema, zawineli my się w sam raz hehe. (2019/06/15 23:09)

sandacz70

Komary zrom niemilosiernje nieda sje lowic. (2019/06/16 11:49)

pstrag222

Kolejne zawody tym razem spławik owe mistrzostwa koła, pierwszy raz w tym roku z batem w ręku. No ale w końcu nie samym feederem żyje człowiek kolejny tytuł zdobyty. (2019/06/16 20:05)

pmizera87

Wczoraj wieczorem karp 1,23 kg 39 cm, 7 leszczyków do 43 cm i 8 płotek. Dzisiaj tylko 20 płotek, 5 wzdręg i 1 leszczyk. (2019/06/17 23:59)

pmizera87

Był jeszcze drugi taki, ale bateria w telefonie siadła i nie starczyło lampy błyskowej. (2019/06/18 00:00)