Jak było dziś na rybach? 8

/ 912 odpowiedzi / 488 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Sniper64


Cześć Wszystkim :) 
No ...dzisiaj udało się wejść na lód :) wkońcu...Trochę trzeszczał :) 
ale radocha była kilka okoni i płotek :) na koniec kiełbaska:) (2018/02/11 21:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

niutek40


Witaj Marku milo spędziłeś dzień. Ja  dzisiaj bardziej rodzinnie, relaksowo. Spacer, łyżwy itd. Dopiero pod wieczór sprawdziliśmy co pod lodem "piszczy " i płotki brały jak w amoku . (2018/02/11 21:59)

pstrag222


Kilka chwil na powrocie z pracy zamiast lodu spining i przylow przy okoniach (2018/02/12 15:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mordeng


U mnie 2 szczupaki ostatnio weszły (2018/02/12 16:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mordeng


U mnie 2 szczupaki ostatnio weszły (2018/02/12 16:36)

ogtw


dwa szczupaki naraz? (2018/02/12 17:03)

pakul1206


No to gratuluję, głupoty oczywiście nie szczupaków :) 
  (2018/02/12 17:04)

erykom


No to gratuluję, głupoty oczywiście nie szczupaków :) 
 

hehe :))))))))))))))))))))
  (2018/02/12 17:56)

tomek2121


debile .brakuje tylko gumiorów asrana . po huj mordujecie te male rybki..... POZDRAWIAM .TOMEK. (2018/02/12 18:52)

barrakuda81


Dobrze podnęcił to weszły:) Oczywiście złowione w prywatnym stawie...No, bo inaczej to taki mały "kryminał" niestety:))) Zresztą tak czy inaczej macie odpowiedź czemu jest taka gówniana sytuacja z rybami zwłaszcza drapieżnymi w tym kraju. Podziękujcie koledze:) (2018/02/12 18:53)

tomek2121


ADMIN TEGO PORTALU TO JESZCZE JEST  CZY KURWA  SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSPI.  NIE POZDRAWIAM .ŁEB W PRZEREMBEL.I TAK  KILKA RAZY .... (2018/02/12 18:59)

pstrag222


U mnie 2 szczupaki ostatnio weszły. Jak to nie tajemnica to na co sie skusily?

(2018/02/12 19:07)

pakul1206


Koledzy nie spinajcie się, przedstawmy to zdjęcie jako przykład debilizmu w najczystrzej postaci, nie bardzo ma znaczenie czy to prywatny staw czy nie, ta jedna sztuka wydaje mi się jeszcze wypchana ikrą a ktoś kto takie rzeczy robi nie jest wędkarzem, jest zwykłym kłusownikiem i trzeba wytykać go palcem i wszystkim w koło pokazywać.A jak ktoś z młodych to zobaczy, poczyta komentarze to niech zada sobie pytanie kim chce być ?  (2018/02/12 20:38)

bluehornet


Co ci admin nie pauje ?/ Jak ktoś durne foty zamieszcza to jegosprawa i źle tylko o nim świadczy ... (2018/02/12 20:53)

pstrag222


Oj pakul przeciez szczupak juz w listopadzie jest wypchany ikra. I co wtedy jest wszystko cacy? Nie bronie goscia bo jak to zrobil w polsce to zlamal regulamin ale w innych krajavh lowi sie normalnie byl juz taki przypadek na innym forum. (2018/02/12 21:03)

pakul1206


pstrag222 - No ja wiem ale albo mamy jakieś zasady albo nie, można by powiedzieć żeby nie brać samic już w czerwcu bo za parę miesięcy będą miały ikrę, ja jem ryby, kładę w ocet, smażę, rzadko bo rzadko ale jednak :) My z pomocą chłopaków z PSR w Płocku na swoim dołku z takimi gościami zrobiliśmy pożądek, ograniczyliśmy także samych siebie i co... chcesz złowić swojego rekordowego lina, przyjedz do mnie, karasia, amura...  :)  (2018/02/12 22:54)

ogtw


dwa szczupaki naraz?
3.2. Zabrania się łowić ryby w ustalonych dla nich okresach i oznakowanych
miejscach ochronnych
. W tym zdaniu słowo ryby, to jest liczba mnoga, czyli jedną rybę można złowić i wypuścić, ale jeżeli złowi się dwie ryby i wypuści, w okresie ochronnym, to jest to zabronione. Jedyne wytłumaczenie dla niego to takie, że złowił dwa szczupaki naraz. (2018/02/13 09:04)

pstrag222


pstrag222 - No ja wiem ale albo mamy jakieś zasady albo nie, można by powiedzieć żeby nie brać samic już w czerwcu bo za parę miesięcy będą miały ikrę, ja jem ryby, kładę w ocet, smażę, rzadko bo rzadko ale jednak :) My z pomocą chłopaków z PSR w Płocku na swoim dołku z takimi gościami zrobiliśmy pożądek, ograniczyliśmy także samych siebie i co... chcesz złowić swojego rekordowego lina, przyjedz do mnie, karasia, amura... :)


A ilu z tych wirtualnych wędkarzy odrużni samice od samca? Zasady mamy durne i sory batory nic nie idzie doprzodu.
Fajnie , ze wam się coś udało z działać, u nas w kole to się nie udało , chcielismy wode no kill na jednym z akwenów ,ale się nie udało , za rok znowu próbujemy .
Są kraje gdzie wedkarze biorą ryby , a wody mają rybne . Ale tam za złamanie przepisów jak Ci dopier.... kare to ją odczujesz, a u nas ....

(2018/02/13 10:01)

mordeng


Dzisiaj kolejny wpadł z tym, że na konkretną przynętę ;] Staw jest prywatny (2018/02/13 20:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Dzisiaj kolejny wpadłÂ  z tym, że na konkretną przynętę ;]  Staw jest prywatny

Guma+przypon stalowy widoczny na zdjęciu nie kwalifikuje tego szczupaka jako przyłów okoniowy.Nie ważne że staw prywatny daj odpocząć tym szczupakom 
  (2018/02/13 20:15)