Jak było dziś na rybach? 8

/ 912 odpowiedzi / 488 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

SlawekNikt


Zainwestuj w kamizelkę pneumatyczną koniecznie. (2017/12/20 19:07)

polobmw


Nie obawiaj się o mnie Sławek łaziłem na głębokości po pachy ryzykowałem co najwyżej zmoczeniem  d. a auto miałem 10 metrów od brzegu, strasznie lubię wędkarstwo ale nie jestem idiotą  (2017/12/20 19:54)

barrakuda81


4 cm...Jak by było nawet 24 to i tak bym nie wszedł:) To jedna z moich fobii.Jakieś ocieplenie idzie ale mam wątpliwości czy to się rozpuści.Dobrze by było bo jeszcze po świętach poganiałbym za okonkiem.Ostatnio falstart zaliczyłem to bym sie może odegrał... (2017/12/20 20:08)

polobmw


Rozpuści rozpuści jak co roku ( od kilku lat)   (2017/12/20 20:42)

pstrag222


Niezły kamikadze z polobmw :)
U mnie nie jest xle mrozi i skuwa lodem , ale sa wolne przestrzenie. A idzie podobno ocieplenie i licze, ze po świetach coś zalicze jeszcze, chociaz szału nie ma (2017/12/21 08:37)

polobmw


U mnie już odpuściło, myślałem że stanie się to po świętach  (2017/12/22 12:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Krawcu7


Fajny zębaty ! Ja byłem dzisiaj się dotlenić przed obiadem i wróciłem zadowolony ,bo udało się wygrzebać 5 kleni :) ryby małe ale wypracowane i pogoda piękna.. już w styczniu trzeba będzie gonić za kleniami o ile zima nie przyjdzie ,a plany mam ambitne na rok 2018. Pozdro chłopaki , udanej końcówki roku i dobrego Sylwka :) (2017/12/26 13:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Dziś zaliczone trio świateczne.Poniżej dwa bo 3 nie kwalifikował sie do zdjecia... (2017/12/26 16:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś


Dziś zakończenie sezonu. Tylko jeden malutki szczupaczek. Teraz niestety miesąc bez moczenia kija, to siemoże odbić na zdrowiu. (2017/12/26 20:35)

barrakuda81


Jeszcze cztery dni.Nie ma że boli! Taka pogoda to uśmiech losu bo normalnie powinien leżeć śnieg po kolana a wędki wypucowane leżałyby w szafie.Mam zamiar to wykorzystać chociaż zdaje sobie sprawę że będzie cholernie trudno...
Dziś 7 szczupaczków i trzy okonki niegodne obiektywu.Dobrze że wogóle były jakieś kontakty.
Jednak najciekawsze branie przy poderwaniu przynety z dna spowodowała szczeżuja.Silne bydle - z największym trudem udało mi się odebrać jej gume.Wróciła do wody:) (2017/12/27 17:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Dziś godzinka po pracy i tylko 2 sztuki,poniżej najwiekszy.Niestety praca i dni krótkie nie pozwalają dłuzej połowić (2017/12/27 17:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jabberwokie86


Dzisiaj w Pilicy 1 mały szczupak (na oko 35 cm) na Aglię 4 i drugi w okolicach wymiaru na wahadłówkę "Stynka" niestety wypiął się w jakiejś gałęzi pod brzegiem. Mimo wszystko cieszą, bo to ostatnie ryby w tym roku:) (2017/12/27 18:53)

SlawekNikt


Wigila na wodą godzinkę spędziłem choć pogoda była bardzo kiepska ... 2 ładne pistolety. Pierwszy dzień świąt również 2 sztuki, a w drugi tylko jedna. Wypady godzinne, ot tak aby się przewietrzyć, a wczoraj też pistolety były :-) (2017/12/28 10:04)

barrakuda81


Dziś miały być okonie.Taki był cel ale wędkarstwo jest pełne niespodzianek:)  (2017/12/28 17:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Ten "okoń" to juz wogóle jakieś kuriozum...( doił jak półtorakilowy garbus i podniósł nieźle tętno dopóki się nie pokazał ). Musiały mu się daty pomylić bo to już po wigilii:) Jakiś chyba niedożywiony po świętach bo zassał gumkę aż miło.Niech rośnie - może na przyszłą wigilie się trafi.Rybki do wody, fotki na dysk. Emocje na "ultralajcie" - bezcenne a jutro walczymy dalej:) (2017/12/28 17:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Do tego standard czyli 4 szczupaczki a okoń tylko jeden.Dziś pasiaki żreć nie chciały. (2017/12/28 17:14)

erykom


U mnie miały być ostatnio sandacze a były szczupaki-lepsze to niż nic:) Niestety często tak jest że nastawiamy sie na jedno a łowimy drugie a jakbyśmy celowo sie nastawili na dany gatunek to już ciężej złowic :) (2017/12/28 17:27)

pstrag222


Dziś taki tam 54cm i spad prawdopodobnie ładnego zandera , ale był piękny dzień dzisiaj . (2017/12/28 18:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Dzisiaj postanowiłem jeszcze raz na koniec sezonu wyskoczyć za szczupakiem nad rzekę. He , bardziej aby się pożegnać w starym roku z pajkami, lada chwila i zacznie się okres ochronny. Nad wodę zabrałem tylko jedną przynętę , na ktorą w tym roku nic nie złowiłem i myślałem że tak już zostanie;]  (2017/12/29 14:29)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81


Dziś pojąłem co czują goście łowiący kraby na morzu Beringa...Śnieg, wiatr w gębę, fale w podeszwy bo pomost ledwo wynurza się nad powierzchnię - samo zdrowie. Morale troche spadło bo miały być sandacze a skończyło się na paru pstrykach i dwóch szczupaczynach koło wymiaru,Jednym słowem bardzo słabo.Nie wiem czy będzie ciąg dalszy ale jeśli czas pozwoli to chciałbym pożegnać ten sezon lepszym akcentem. (2017/12/29 16:07)

pstrag222


Pizgawica nie miłosierna była dzisiaj , ale miłym akcentem zakończyłem swój sezon 2017
Takim esoksem 61cm (2017/12/29 16:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw


Dziś ostatni wypad w tym roku  (2017/12/30 12:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw


Pożegnała się także z moimi kolegami orłami  (2017/12/30 13:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.