Zaloguj się do konta

Jacek Kolendowicz książki

utworzono: 2012/05/14 11:36
kasznka23

Witam w tym poście chciał bym się dowiedziec ile ksiązek o spinningu napisał Jacek Kolendowicz i ewentualnie ksiazki o tej samej tematyce innych autorów z góry dziekuje 
[2012-05-14 11:36]

Adam30B

Książek nie wiem widziałem jedną ale filmów trochę fajnych nagrał bo mam parę na kasetach razem z Robertem Taszarkiem.
[2012-05-15 08:00]

addish

Jacek Kolendowicz
Trzykrotny mistrz Polski w spinnigu, wielokrotny zwycięzca ogólnopolskiej klasyfikacji "Wędkarz Roku", były trener spinningowej kadry narodowej. Autor książek, filmów wędkarsko-przyrodniczych, publikacjiw prasie polskiej i zagranicznej, dotyczących wędkarstwa i ochrony przyrody. Organizator i uczestnik wielu wędkarskich wypraw na Bałtyk i północny Atlantyk. Redaktor naczelny miesięcznika "Wędkarski Świat"

Książki :
Jacek Kolendowicz "Spinning"
Adam Sikora , Jacek Kolendowicz "Wędkarstwo bez tajemnic. Spławik i grunt, spinning, wędkarstwo muchowe"
Jacek Kolendowicz "Wędkarstwo Spinningowe"
Jacek Kolendowicz "Poradnik Wędkarza. Spinning "
Jacek Kolendowicz "Wędkarstwo morskie"
Filmy :
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - Szczupak, Sum, Okoń, Wzdręga.
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Krzysztof Nowaczyk - Lin, Karaś, Wzdręga.
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - Kapryśne sandacze.
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - Jezioro obfitości 1.
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - Jezioro obfitości 2.
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - Jesienne Szczupaki
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek - W poszukiwaniu okonia
Sztuka wędkowania - Jacek Kolendowicz, Robert Taszarek, Piotr Piskorz, Mariusz Teodorowicz - Mieszkańcy leśnego potoku. [2012-06-03 12:59]

kasznka23

dzieki bardzo mi pomogłeś
[2012-06-03 19:30]

kasznka23

MAM jeszcze jedno pytanko gdzie te filmy moge obejrzec na interneci lub ewentualnie pobrać bo jak szukałem to znalezłęm tylko 3 
[2012-06-05 18:41]

addish

poszukaj na chomikuj, darkwarez lub peb ( polish elite board ) (:>)

[2012-06-13 07:53]