J. Czerniakowskie

/ 5 odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czy Jeziorko Czerniakowskie jest woda PZW czy nie bo slyszalem ze zrzekli sie go i nie wiem czy to prawda a nie chce nie sie na Twarda narazie isc . Dzieki i pozdrawiam

użytkownik16322

Wejdz w PZW Mazowsze znajdz koło 56 MZK.  Albo przystań Różanka. Parę lat temu z apartamentowcami tam próbowali kombinować podobnie jak na Kępie Potockiej. Może to początek końca jeziorka  i stąd to może ,,cudowne " zrzeknięcie się. Opylą teren deweloperowi ten postawi apartamentowce i oczywiście ogrodzą się wraz z jeziorem albo jego częścią.Nie takie rzeczy już w Warszawie przechodziły. Nie bedzies noworyszą rybów wyławiał.
Julian (2014/02/09 22:36)

tapi75

a łowisz kolego na kępie potockiej ????????? to jest woda PZW ? co tam za ryba występuje ???? pozdrawiam (2014/02/09 23:50)

oli84

Jeziorko jest rezerwatem przyrody wiec nic nie pownni z nim zrobic ale jesli cos sie edzie dzialo to pierwszy sie tam oflaguje :) moje ulubione miejsce do lowienia :)

(2014/02/10 08:02)

Pawka23

Witam,na kępie potockiej piękne płocie,zdarzają się ładne linki i szczupaczki,w sezonie zawsze ktos nad woda jest i sie bawi.pzdr (2014/02/10 09:06)

użytkownik167078

wydaje mi się że na kępie potockiej to w tym roku nie powędkuje sie z uwagi na remont mostu grota. wszelkie brudy zrzucają do tego kanałku (2014/02/11 12:05)