Islam w Polsce

/ 134 odpowiedzi / 7 zdjęć
luxxxis

Widzisz zło tycch i tamtych,to dobrze,obiektywne ,brak miejsca dla Polaków?tego nie jarzę...zzzzrobiło sie przecież lużniej,miliony Polaków zasiedlaają irlandię,belgię,wlk brytanię....Im też pewnie ciasno:)) (2014/01/14 20:25)

luxxxis

dlaczego kolega tak broni islamu?? zgadzam się z kolegą, ale w islamie  jest dużo więcej złych ortodoksyjnych jednostek.:)

Nie bronię islamu ani żadnej innej religii,każda mnie śmieszy bo jak można (np.chrześcijanie) wierzyć w to że jakieś kosmiczne żydowskie zombie może dać ci wieczne życie jeżeli symbolicznie zjesz jego ciało i telepatycznie powiesz mu że akceptujesz go jako swego zbawiciela po to aby usunął grzech pierworodny z twojej duszy którry to grzech ludzkość posiada ponieważ stworzona z żebra kobieta została namówiona przez gadającego węża do zjedzenia jabłka z magicznego drzewa-CZY TO MA SENS?
Zostałem ateistą bo nic mi się tu nie klei,czy to w islamie,chrześcijaństwie czy w wierze w dzziko rosnący krzzak rabarbaru.Wdiabla mnie natomiast zwalaanie winy za całe zło tego świata na jedną nację ,bo terrorysty,pedofile i biegają po wsi z pękiem granatów...tak jakby wszyscy INNI dookoła byli LEPSI i posiadali kryształowe serduszka.To jest RASIZM i dyskryminacja,łamanie praw zawartych w konstytucji,uogólnianie pod kątem czzynów milionów za zzło wyrządzone przez kilku.Twierdzisz że w islamie jest dużzo więcej świrrów ,narwanych szaleńców?Litośći.....dane czerpiesz skąd kolego? z tv Trwaam? to bzdura totalna.To kreowany dla potrzeb publiki katolickiego kraju wypaczony wizerunek człowieka -araba,kogoś o ciemniejszej skórze...INNEGO a więc ZŁEGO.Bo to co robią ONI jest złe,a to robią NASI jest lepsze.Ktoś wyżej stwierdza że mamy problem bo pleni się islam,bo w warszawie jest sześć meczetów.... Tragedia,ide kopać bunkier...Ciekawe czy autor tego newsa zliczył kościoły kat?liczbę członków TAMTYCH i naszych?sumy za jakie zostały zbudowane i ilość przestępst które popełniają jedni i drudzy? Odpowiem ci NIE,bo prościej jest być jak chorągiew nie zadając sobie nawet trudu sprawdzenia co i jak,modne jest afiszowanie się z krzyżykiem,znaczenie terenu,i dziwaczacznym patriotyzmem.Polska jest katolickim krajem,skraajnie katolickim,na krawędzi głupoty wręcz (akcja KRZYŻ np...),prawie każdy zapytany o wiarę bije się w pierś kreśląc znak krzyża i chetnie splunąłby na wszystko co inne,ARABSKIE,ciemniejsze,zapominając o tym że podobno to jego bóg -Jezus,uczynił tych ludzi takimi a nie innymi,to był Jego wybór.Kim wiec są ci co podważają jego wolę,Boską wolę?Stojąa zz Nim na równi?
Broniąc islamu apeluję jedynie o zzdrowy rozsądek do przedmówców,o OBIEKTYWIZM,o to aby nie szufladkowali niewinnych ludzi za coś co zrobił jakiś nawiedzony świr-Osaama bądżz jemu podobni.Kąt widzenia zależzy od kąta patrzenia,spójrz prosto-ujrzzysz więcej i lepiej,wyrażniej,tak jak jest  naprawdę.Wczoraj ten watek usunięto,potem przzywrócono,arabów możzna kopać przecie.Zakładam konkurencyjny temat,o charakterze  informacyjnym  zreszztą,ciekawe ile powisi,skopiowałem wszystko,porównam.

nie namówisz mnie na żadną wiarę, a tym bardziej na islam! to po pierwsze. po drugie to co robi się w kościele podczas mszy to symbolika, której Ty nie zrozumiesz. to nie magia zrozum! po trzecie primo ultimo to powinieneś mieć trochę szacunku do religii, ponieważ kiedyś to było jedyne prawo, a nasza wiara katolicka nie jest i nie była zła.
nikt tu nie szufladkuje ludzi oprócz Ciebie.

Ciekawy wpis:)) Nawracam na islam? oł jeeeee...:)
Zbynio-patrz moje posty wyżej-ateista-słowo klucz,proszę tam o obiektywny osąd,bez wglądu na wiaarę.Szacunek  zdobywa się czynaami nie przynależnościąa do tego czzy owego kościoła.Szanuję katolików,moja żona jest katoliczką,nie szanuję tylko tych którzy mają innych za nic,za coś gorszego
(2014/01/14 20:28)

zbynio 33

Ciekawy wpis:)) Nawracam na islam? oł jeeeee...:)
Zbynio-patrz moje posty wyżej-ateista-słowo klucz,proszę tam o obiektywny osąd,bez wglądu na wiaarę.

to dlaczego atakujesz tylko katolików!? (2014/01/14 20:32)

mistrzu53

Myślę że cały problem z Islamem polega na tym że jest bardzo ekspansywny, a w większości krajów idą im na ustępstwa "bo jest tolerancja". We Francji, Holandii, Szwecji i innych europejskich krajach muzułmanie zorganizowali sobie patrole i gnębią ludzi którzy nie podzielają ich poglądów, chcą wprowadzić prawo szariatu i zlikwidować symbole religijne, zakać sprzedaży alkoholu(to u nas nie przejdzie:) itp. ponieważ to ich dyskryminuje a dzięki tolerancji nikt ich nie rusza i większość idzie im na ustępstwa. Więc w tym wypadku jestem przeciwny islamowi i nie bronię tu kościoła ponieważ sam jestem ateistą i nie znoszę kościoła jako instytucji. Moim zdaniem w naszym kraju powinny być takie same restrykcje przeciw muzułmanom jak u nich przeciw wszystkiemu co nie muzułmańskie, u siebie nie przejmują się tolerancją a za granicą najgłośniej o niej krzyczą. (2014/01/14 22:48)

Jakub Woś

Myślę że cały problem z Islamem polega na tym że jest bardzo ekspansywny, a w większości krajów idą im na ustępstwa "bo jest tolerancja". We Francji, Holandii, Szwecji i innych europejskich krajach muzułmanie zorganizowali sobie patrole i gnębią ludzi którzy nie podzielają ich poglądów, chcą wprowadzić prawo szariatu i zlikwidować symbole religijne, zakać sprzedaży alkoholu(to u nas nie przejdzie:) itp. ponieważ to ich dyskryminuje a dzięki tolerancji nikt ich nie rusza i większość idzie im na ustępstwa. Więc w tym wypadku jestem przeciwny islamowi i nie bronię tu kościoła ponieważ sam jestem ateistą i nie znoszę kościoła jako instytucji. Moim zdaniem w naszym kraju powinny być takie same restrykcje przeciw muzułmanom jak u nich przeciw wszystkiemu co nie muzułmańskie, u siebie nie przejmują się tolerancją a za granicą najgłośniej o niej krzyczą.

Z tą tolerancją masz sporo racji aczkolwiek nie do końca. To właśnie z winy tej coraz to popularniejszej tolerancji ludzie odmiennej wiary, płci czy nawet koloru skóry mają większe prawa niż większość społeczeństwa. Tolerancja jak wszystko inne dobra ale z umiarem. Kiedyś pracowałem na lotnisku w Anglii. Do pracy przyjęta została czarnoskóra kobieta. Całymi dniami nic nie robiła więc ją zwolnili. Kilka dni później wróciła do pracy. Jak się okazało wniosła pozew o dyskryminację rasową. Pracodawca wolał ją zatrudnić ponownie. Inna sytuacja. Od znajomej z Norwegii dowiedziałem się że dzieci nie będą mogły bawić się zabawkami o "zabarwieniu" płciowym to jest np lalkami czy samochodami. Bo rodzice w ten sposób mogliby narzucać im płeć czy orientacje. Dzieci będą się bawiły klockami czy puzzlami aż będą same mogły świadomie podjąć decyzję czy są chłopcem czy dziewczynką i jaką mają orientację.

Cóż się dziwić muzułmanom że osiedlaja się w innych krajach, w tych krajach została otworzona dla nich furtka możliwości i z niej korzystają. Tak jak Polacy jeżdzący do Anglii czy Szwecji tylko po to żeby korzystać z ich pomocy socjalnej. Tam za nic nierobienie zgarniają więcej niż człowiek który urabia ręce po łokcie w Polsce. (2014/01/14 23:11)

mistrzu53

Moim zdaniem podstawową rolą tolerancji jest uzyskanie równych praw dla wszystkich. Natomiast to co się dzieje w tej chwili to próba nadania "inmunitetu" takim mniejszością. Szczególnie mam na myśli Romów, muzułmanów, feministek i gender. Szczególnie to ostatnie. To co się wyprawia z tym gender to paranoja. I jeśli kiedyś powstanie jakaś "bojówka" żeby zrobić z nimi porządek to chętnie im pomogę bo z nimi nie ma dyskusji. Podoba mi się stanowisko Rosji w sprawie tolerancji dla mniejszości( ale nie popieram tego co się dzieje z homoseksualistami) czyli zero tolerancji. Nie podoba Ci się ? Proszę bardzo, granice są otwarte.Może i metody Putina są mocno nie humanitarne ale dzięki temu nie tworzy się tam żadna patologia. Myślę że powinniśmy stworzyć jakiś system który nie pozwalał by zaburzać porządku moralnego ale będzie trudno stworzyć prawo które będzie pilnować moralności a nie ją ograniczać (2014/01/14 23:27)

JKarp

"Szczególnie mam na myśli Romów, muzułmanów, feministek i gender. Szczególnie to ostatnie. "
Proponuję zapoznać się z definicją, poczytać a dopiero potem słuchać tych panów w czarnych kieckach wmawiających swoim owieczkom ( parafianom - (1.1) członek wspólnoty parafialnej(1.2) przest. człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. idiota)jakie to straszne zło tylko po to żeby odwrócić uwagę od rzeczy ważnych jak nie najważniejszych czyli skali pedofilii wśród księży ;-)" Gender (ang. gender, czyt. dżender – płeć, rodzaj gramatyczny), inne określenia to: płeć kulturowa, płeć społeczna, społeczno-kulturowa tożsamość płciowa – suma cech, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, nie wynikających bezpośrednio z biologicznych różnic w budowie ciała pomiędzy płciami, czyli dymorfizmu płciowego. Gender, czyli kulturowy komponent tożsamości płciowej, przekazywany jest poszczególnym jednostkom w sposób performatywny, czyli poprzez uczenie się, odgrywanie i powtarzanie zachowań innych osób tej samej płci. Na płeć społeczną składać się może np. sposób ubierania się, sposób zachowania, oczekiwane funkcje w ramach społeczeństwa, sprawowana władza itp. Gender odróżnia się tym od płci biologicznej (ang. sex), czyli sumy cech fizycznych i zachowań seksualnych wynikających z odmiennych funkcji i ról obu płci w procesie rozmnażania płciowego[1].Znacznie krócej i prościej:Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) definiuje gender jako stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty, jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet[2]."
JK

Edit:" Podkreślają: "To jest walka o przyszłość naszego kraju i naszych kobiet! Bo jedna z tych dziewcząt, nieświadomie zauroczona egzotycznym księciem, może wraz ze swoim potomstwem bardzo źle skończyć w świecie islamu, który nadchodzi do nas wielkimi krokami".Ci egzotyczni książęta pozostają nimi tylko za granicą. Nieświadoma jego żona z dziećmi jeśli zawita w jego progach staje się z księżnej posługaczką, sprzątaczką, kucharką, dziwką ( o księciunio nie znajdzie sobie młodszej ) bez możliwości poskarżenia się nawet w ambasadzie bo słyszy że to jest takie prawo. Oczywiście paszport zostaje odebrany i dzieci też.
(2014/01/15 08:23)

luxxxis

dziś rzuciło mi się w oczy
http://wyborcza.pl/1,75478,15274340,Patriotyczny_patrol_w_dyskotekach.html#MT

zalatuje ideologią skinów ale panowie wiedzą o co im chodzi i potrafią argumentować swoje przekonania.

To faszyzm,dziwaczny ale faszyzm.Prawo do życia dla jednej rasy,strzeżenie aby błękitna krew nie została zchańbiona.Przerabialiśmy to w 1939.
Podobaa mi się wypowiedż-patrzą jak wygłodniałe zwierzęta-każdy z nas tak patrzył na laski będąc młodym,wielu patrzy nawet na starość (pozazdrościć),nikt jednak bejsbolem nie chciał nam poprawić wzroku.Świry,nic więcej,próba zaistnienia,autopromocja w chorym wydaniu.
(2014/01/15 16:08)

Verbal

"gender. Szczególnie to ostatnie.  To co się wyprawia z tym gender to paranoja. I jeśli kiedyś powstanie jakaś "bojówka" żeby zrobić z nimi porządek to chętnie im pomogę bo z nimi nie ma dyskusji..."     Autor postu najwyraźniej nie wie o czym pisze. (2014/01/15 16:29)

Jakub Woś

zalatuje ideologią skinów ale panowie wiedzą o co im chodzi i potrafią argumentować swoje przekonania.

To faszyzm,dziwaczny ale faszyzm.Prawo do życia dla jednej rasy,strzeżenie aby błękitna krew nie została zchańbiona.Przerabialiśmy to w 1939.
Podobaa mi się wypowiedż-patrzą jak wygłodniałe zwierzęta-każdy z nas tak patrzył na laski będąc młodym,wielu patrzy nawet na starość (pozazdrościć),nikt jednak bejsbolem nie chciał nam poprawić wzroku.Świry,nic więcej,próba zaistnienia,autopromocja w chorym wydaniu.

Moim zdaniem mogli to wymyślić tylko ludzie zakompleksieni. Tacy co nie potrafią dziewczyny poderwać. Z zazdrości utrudniają innym. A dziewczyny... no cóż swój rozum mają bedą chciały to i tak nikt im nie zabroni. (2014/01/15 18:27)

lynx

Nas Polaków pozzapraszali inni....
Synku-obrażasz mnie,robisz to nie pokazując nawet twarzzy,wstydzisz się ?czzytaj ze zrozumieniem ,skup sie,nikogo nie prowokuję,bronię islaamistów -fakt,dlaczego? bo zły jest tylko promil,nie ludzie,czzy religia.Odbijam piłkę podaną przez katolików na połowę islamistów,robię to pokazując zło jakie czynią też inni,oni,czytaj katolicy,gdybym rozmawiał z wyznawcami Harrego Kriszna o KK nawet bym nie wspomniał.Rozumiesz to?to takie skomplikowane?
Ja nie wierzę w NIC,bronię ludzi.

To, że nie wierzysz w nic, w to mogę uwierzyć. ktoś już powiedział, że jeżeli ktoś twierdzi, że w nic nie wierzy to znaczy, że wierzy w swoją ,, mądrość". To , że bronisz ludzi to naiwny blef.
Widzę, że dla ciebie nic nie jest skomplikowane bo logika Kalego nasączona sloganami rodem z PZPR jest bardzo prosta i najłatwiej ją przyjąć jako swoją ,, religię" (2014/01/15 19:34)

lynx

Myślę że cały problem z Islamem polega na tym że jest bardzo ekspansywny, a w większości krajów idą im na ustępstwa "bo jest tolerancja". We Francji, Holandii, Szwecji i innych europejskich krajach muzułmanie zorganizowali sobie patrole i gnębią ludzi którzy nie podzielają ich poglądów, chcą wprowadzić prawo szariatu i zlikwidować symbole religijne, zakać sprzedaży alkoholu(to u nas nie przejdzie:) itp. ponieważ to ich dyskryminuje a dzięki tolerancji nikt ich nie rusza i większość idzie im na ustępstwa. Więc w tym wypadku jestem przeciwny islamowi i nie bronię tu kościoła ponieważ sam jestem ateistą i nie znoszę kościoła jako instytucji. Moim zdaniem w naszym kraju powinny być takie same restrykcje przeciw muzułmanom jak u nich przeciw wszystkiemu co nie muzułmańskie, u siebie nie przejmują się tolerancją a za granicą najgłośniej o niej krzyczą.

Oczywiście. Jak powiedziane w Hamlecie ,,w tym szaleństwie jest metoda". (2014/01/15 19:37)

sebsid

Nie jestem zwolennikiem PZPR, ale komunizm jako pierwszy ustroj zapoczatkował likwidacje roznic prawnych panujacy miedzy płciami. Co kosciołwi sie bardzo niepodobało (2014/01/15 19:45)

lynx

Tu nie chodzi tylko o rasizm bo jeżeli poznaniak powie ślązakowi ,ty hanysie, a ten mu odpowie, ty pyro, to zawsze jakiś fanatyk nazwie to rasizmem itp.
Chodzi o to, że u nas prawo jest oddzielone od kościoła i mamy inny rozwój i inną tolerancję.
U arabów jest islam i tylko prawo islamu i dlatego mają taki rozwój i taka tolerancję.
Pracowałem z różnymi nacjami i róznymi kolorami i nie ma problemu jeżeli ceni pracę i drugiego człowieka to kolor nie gra tu żadnej roli. Nawet nieźle się żartuje z tego.
Problem tworzy sie jak znajdzie się jakiś swir i zgodnie ze swoją wiarą zacznie ci ubrzydzać zycie a ty nic nie możesz zrobić bo on jest ,,uprzywilejowany" poprzez głupawe przepisy a, niestety, takich jest pełno.
Ponadto dlaczego tak wszystkim ubliżasz. Dowartościowujesz się w ten sposób czy może jesteś arabem, jak tu ktoś pisał. (2014/01/15 19:58)

lynx

Nie jestem zwolennikiem PZPR, ale komunizm jako pierwszy ustroj zapoczatkował likwidacje roznic prawnych panujacy miedzy płciami. Co kosciołwi sie bardzo niepodobało

Tak słyszałem o tym ,, kobiety na traktory" i inne. Co do płci to masz rację, nie ma żadnej różnicy między kobietą a mężczyzną.
Chciałbym widzieć koiete w 8 miesiącu ciąży skaczącą ze spadochronem i w pełnym oporządzeniu. to są słowa W.Jaruzelskiego do reporterki jak mu udowadniała to samo co ty. (2014/01/15 20:03)

sebsid

No chyba przytaczajac tu głupote, niewiedze i brak szacunku do kobiety w zaawansowanej ciazy przez tego zbrodniarza, nie chcesz nam powiedziec, ze kobiety sa czyms innym (nie mam tu na mysli roznic fizjologi) ?
(2014/01/15 20:28)

Verbal

"U arabów jest islam i tylko prawo islamu i dlatego mają taki rozwój i taka tolerancję."

Przepraszam ale chyba kolega niezbyt dużo wie o "Arabach i Islamie" (2014/01/16 09:39)