Internetowy sklep "OKONEK"-Wasze opinie.

/ 13 odpowiedzi
czy ktos juz kupowal w tym sklepie i jest ok bo niektore ceny sa bardzo niskie to  nie zadna lipa oprócz kosztow przesylki nic nie doliczaja jeszcze?
kasalka


Dwa razy robiłem zakupy i było ok. Kontakt mailowy na poziomie. potwierdzasz zamówienie, można też przed ostatecznym potwierdzeniem zmienic zamówienie jeśli jest taka potrzeba. Informują od razu jeśli jakiś produkt jest chwilowo niedostępny (niezgodność ze stanem na stronie) i pytają czy czekasz na kompletne zamówienie czy wysyłka w ratach, lub można wybrać coś innego lub z danej rzeczy rezygnujesz. Byłem zadowolony.
A i jeszcze, paczki pow. 150cm wysyłane są tylko kurierem i opłata jest kilka zł większa (mają taką wzmiankę w regulaminie sklepu że wtedy koszty przesyłki są ustalane indywidualnie). Więc najlepiej brać przesyłkę kurierem za pobraniem. Jest dużo szybsza niż przelew (2011/06/02 23:57)

Luuki


Podzielam zdanie kolegi powyżej - sklepik w porządku , szybka korespondencja , ceny niskie a jak zadzwonisz to i coś podpowiedzą , nie przedłużają tylko mówią od razu jak z czymś będzie trzeba poczekać ja preferuje odbiór osobisty bo jestem z Łodzi (2011/06/03 08:22)

kaszubb


to chyba raczej jakas autoreklama!

Nie polecam zakupow u spamerow

(2011/06/03 10:15)

skierki


Dwa razy cosik u nich kupowałem z odbiorem osobistym - jestem zadowolony, zarówno z ceny jak i obsługi. (2011/06/03 12:24)

przemo1980


troszkę coś tam sprzetu kupiłem w OKONKU, a to feederka, a to kołowrotek i coś chyba jeszcze. Zakupy jak zakupy,bez fajerwerków. Mogę polecić sklep Jeżozwierz.

(2011/06/03 16:46)

Zander51


Ja zamówiłem chwytak z wagą elektroniczną 31 maja a dzisiaj otrzymalem przesyłkę. Mogę tylko pochwalić taki sklep internetowy. (2011/06/03 18:56)

edyta35


Witam ja kupiłam wędkę podlodową i płaciłam przelewem i jestem bardzo zadowolona bo przesyłka kurierem była następnego dnia , pozdrawiam i polecam ten sklep. (2011/06/03 22:00)

niutek40


to chyba raczej jakas autoreklama!

Nie polecam zakupow u spamerow


Tylko ,że maroni 26 jest z koła z Białegostoku , a sklep okonek jest z Łodzi . To raczej nie autoreklama . (2011/06/03 22:05)

u?ytkownik105449


Nie polecam sklepu. Zadzwoniłem po złożeniu zamówienia, powiedzieli że będzie na drugi dzień w sobotę. Sklep miał być otwarty od 13 do 15. Kiedy przyjechałem okazało się że jest zamknięte. Następnie jeszcze kazali sobie czekać tydzień na aktualizację całego zamówienia. Gdy wczoraj napisałem że lecą w ch**a z ludźmi dostałem następującego maila. (2012/05/28 08:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

maras74


Jestem z Łodzi i znam ten sklepik. W zasadzie działa ok, jedyne co można mu zarzucić to to, że nie ma na miejscu towaru, który sprzedaje(w większości). Dopiero po tym jak złożysz zamówienie to oni zamawiają towar u dostawcy co daje niską cenę (nie ma kosztów magazynowania i malutki sklepik daje radę z obsługą 1 osobowa góra 2 osoby). trzeba się liczyć z tym, że główny dostawca nawali z towarem i przesyłka się opóźnia, niestety tak działa większość sklepów internetowych. 
pzdr. (2012/05/28 11:34)

adamek19969


Nie polecam sklepu. Zadzwoniłem po złożeniu zamówienia, powiedzieli że będzie na drugi dzień w sobotę. Sklep miał być otwarty od 13 do 15. Kiedy przyjechałem okazało się że jest zamknięte. Następnie jeszcze kazali sobie czekać tydzień na aktualizację całego zamówienia. Gdy wczoraj napisałem że lecą w ch**a z ludźmi dostałem następującego maila.



najwidoczniej mają rację skoro tak im napisałeś. (2012/05/28 15:43)

haja


Nie polecam sklepu. Zadzwoniłem po złożeniu zamówienia, powiedzieli że będzie na drugi dzień w sobotę. Sklep miał być otwarty od 13 do 15. Kiedy przyjechałem okazało się że jest zamknięte. Następnie jeszcze kazali sobie czekać tydzień na aktualizację całego zamówienia. 
Gdy wczoraj napisałem że lecą w ch**a z ludźmi dostałem następującego maila.

No to przynajmniej wiadomo co chcieli Ci przekazać - Krótko i na temat.
(2012/05/28 18:31)

u?ytkownik105449


No tak bo przecież klienta można w chuja robić, przejechać całą Łódź bo przecież miało być otwarte i pocałować klamkę. Ani transport ani czas nie jest za darmo. Żal mi was. (2012/05/29 09:54)