Zaloguj się do konta

Interesują Was wielkie ryby?

utworzono: 2010/05/11 21:05
maciupiciu

to zapraszamy na połowy dużych sumów karpi i sandaczy do pensjonatu mojego taty nad rzeke Ebro do Hiszpani.pośadamy Polski pensjonat dla wedkarzy oferujemy noclegi w 2-3os.pokojach, łodzie,jeden posilek dzienie rano lub wieczorem, przewodnika transport z lotniska dla zainteresowanych mozemy wyslac zdiecia pensjonatu na adres e-mil cena pobytu za 7dni jednej osoby to tylko 400euro.  ewentualnych pytani udzielamy pod numerem 0034977602224 kom.0034648759145 [2010-05-11 21:05]

tstaros

no ale zdjęcie to chamski fotomontaż.... [2010-05-11 22:05]

Krisq

Nie wydaje mi się żeby to był fake. Ktoś zobaczy dużą rybkę to już musi pisać że fotomontaż. Ludzie to z zazdrości piszą? [2010-05-11 22:39]

mar83

Chłopie za 2000 zł z przelotem za tydzień Coś Ci się posiepało
[2010-05-21 17:44]

Za ponad dwa kawałki w takiej Szwecji, czy Norwegii to lepszego wędkarstwa nie znajdzie nikt. Bliżej ,taniej, lepsze ryby i więcej. Żeby z rodaków tak zdzierać, ehhhhhhh ....:D [2010-05-21 17:51]

sacha

Za ponad dwa kawałki w takiej Szwecji, czy Norwegii to lepszego wędkarstwa nie znajdzie nikt. Bliżej ,taniej, lepsze ryby i więcej. Żeby z rodaków tak zdzierać, ehhhhhhh ....:D

A z kogo mają zdzierać? 400 euro/tydzień?hmmmm trochę jest.
Ja za 3 tygodnie jadę do Norwegii.Wynajęcie domu 150m2 (4 sypialnie,salon,kuchnia w pełni wyposażona,2 łazienki,sauna,jacuzzi) ale zamiast w 8 osób jedziemy w 6 co by był luz + 7m łódź z silnikiem diesla i też mnie wychodzi ok. 400 euro-ale ZA 2 TYGODNIE!
A jakby dobrać 2 osoby to wyszłoby mniej ale jakoś się nie garniemy do robienia tłumu.

[2010-06-24 17:43]

Nie wydaje mi się żeby to był fake. Ktoś zobaczy dużą rybkę to już musi pisać że fotomontaż. Ludzie to z zazdrości piszą?

No to kolega chyba ma coś z oczami:)

Czego tu zazdrościć, kiepskiego fotomontażu?

Na bank fotomontaż, chamski i nieudany...

[2010-06-24 20:47]

Spójrzcie na dloń tego chłopca. Czy takie żylaste "łopaty" ma ok. 12-to letni chłopak, trzymający tak lekko TAAAAKĄ rybę? PhotoShop i PhotoScape potrafią nie takie numery. A cena jak za łowiska Florydy. Zrób nam uprzejmość kolego i nie naciągaj więcej rodaków na taki chłam za taką kasę. [2010-06-24 21:16]

Mi też się widzi że to autentyk a fotografią sporo się już zajmuję.

Jeżeli to fake to proszę wskazać te miejsca gdzie padają podejrzenia na oszustwo.
[2010-06-24 21:17]

Ja nie potrafię bawić sie przeróbkami zdjęć w kompie, to szczerze przyznaję, ale na pierwszy rzut oka "podpadają" mi dłonie tego chłopca.  [2010-06-24 21:26]

Łapy ma jak podolski złodziej, ale popatrz na cień ryby która pada na niego. Oraz żadnych załamań wklejanki. Na 99,9% jest to autentyk. Jak juz powiedziałem ma chłopak sporawe ręce przy perspektywie ułożenia kadru czasami może wyskoczyć paradoks, ale ja go tu nie widzę. 
[2010-06-24 21:34]

PhotoShop - innowacyjna metoda połowu, która daje każdemu wędkarzowi możliwość złowienia ryby życia i pochwalenia sie nią na forum:)

Dwutygodniowy kurs łowienia Photoshopem i łowisz ryby jakie chcesz:)

Nie musisz już jeździć do Hiszpani czy Skandynawi, photoshopem wszędzie złowisz wymarzone okazy:)

[2010-06-24 21:34]

No jeśli jest to cień ryby to Polska w 2012 jest misterzem Europy:)

[2010-06-24 21:37]

JOPEK1971

Panowie, ten karp nie jest aż taki wielki żeby wnikać czy ta fota to autentyk, w naszym kraju są łowiska gdzie pływają dużo większe rybki niż przedstawiony na fotografii,oczywiście za dużo mniejsze pieniądze można zapolować na okazy wystarczy poszukać w necie łowisk komercyjnych lub ewentualnie połowić na Wiśle.
[2010-06-24 21:41]

To ja się pokwapię.

1.  Płetwa i wystaje za nią ucho

2. Płetwa odbytowa widać na rozcięciu namiot. Znam troche programy i nakładanie sie tła nie przeszło by to nawet w photoshopie.

3. Szczegół

4. Cień płetwy pada pod kontem nie prostopadle co daje do myślenia że słońce promienie rzuca z lewej od góry co daje się zauważyć również w cieniu na ziemi punkt 5

Co do rąk sam osobiście znam chłopaków młodych lat 14 i 15 małej postury jak ten na foto ale ręce mają że gały mi wychodzą przy każdym witaniu się z nimi. :):):):):):):)
[2010-06-24 21:52]

Panowie, ten karp nie jest aż taki wielki żeby wnikać czy ta fota to autentyk, w naszym kraju są łowiska gdzie pływają dużo większe rybki niż przedstawiony na fotografii,oczywiście za dużo mniejsze pieniądze można zapolować na okazy wystarczy poszukać w necie łowisk komercyjnych lub ewentualnie połowić na Wiśle.

Popieram to fakt co mówi kolega:):):)
Rzemień łowisko specjalne i piękne karpie a opłata to 50 zł na rok a nie 400 euro na tydzien
 Rekordowe karpie są z czego jeden o mało nie pobił rekordu polski 29 kg groszami
Sam opłaciłem w tym roku i szukam taaakiej ryby:):):):)
[2010-06-24 21:57]

Przy takich argumentach fachowych, wywieszam białą szmatę. Ale z tymi dłońmi powinien trafić do księgi Guinessa. Ja też miałem kolegów Tomek w tym wieku, moja młodsza córka ma takich kolegów, mam w rodzinie najbliższej czterech takich łepków, ale na litość boską, żaden z nich nie ma takich łopat! Albo tam musi tyrać i te kałuże gościowi kopał tymi dłońmi, albo nie wiem już sam. [2010-06-24 22:00]

zaku81

Przy takich argumentach fachowych, wywieszam białą szmatę. Ale z tymi dłońmi powinien trafić do księgi Guinessa. Ja też miałem kolegów Tomek w tym wieku, moja młodsza córka ma takich kolegów, mam w rodzinie najbliższej czterech takich łepków, ale na litość boską, żaden z nich nie ma takich łopat! Albo tam musi tyrać i te kałuże gościowi kopał tymi dłońmi, albo nie wiem już sam.

Musiał bys poznać łebka odemnie z miejscowości jestem pełen podziwu zawsze jak go widze bo jest może troszkę większy od tego na zdjęciu ale wydaje mi się że ma jedna rękę większą niż ty dwie:DDDD
[2010-06-24 22:17]

Jak jest wiekszy, to pewnie i starszy, a jak starszy to dojrzalszy, a jak dojrzalszy to i dłonie ma bardziej męskie, a ten mały na focie jest dość drobny i widać , że młodziutki. Nie wiem, rózne cuda sie zdarzają. [2010-06-24 22:25]

zaku81

No to fakt , może ten na zdjęciu chodzi na jakąś siłownię , nie ma trenera i ćwiczy na same dłonie. A może ryba była nie wygodna w trzymaniu i się nadwyrężył. Cholera wie.
[2010-06-24 22:33]

[2010-06-25 15:43]

Witam

W Photoshopie nie takie rzeczy można robić.

Zainteresowani mogą wpisać w google "wpadki photoshop" - zobaczycie jak mozna zdjęcia przerobić. Oczywiscie będą wpadki, ale takie że, jak ktoś wam polcem nie pokarze to nie dojdziecie gdzie.

Jak dla mnie to fotomontaż, a to że widać namiot, czy pada cień to żaden problem tak zdjęcie przerobić dla kogoś obcykanego w takich programach.

Ale to tylko moje zdanie - każdy ma do niego prawo:)

Pozdrawiam

[2010-06-25 15:52]