Interesują Was wielkie ryby?

/ 21 odpowiedzi
to zapraszamy na połowy dużych sumów karpi i sandaczy do pensjonatu mojego taty nad rzeke Ebro do Hiszpani.pośadamy Polski pensjonat dla wedkarzy oferujemy noclegi w 2-3os.pokojach, łodzie,jeden posilek dzienie rano lub wieczorem, przewodnika transport z lotniska dla zainteresowanych mozemy wyslac zdiecia pensjonatu na adres e-mil cena pobytu za 7dni jednej osoby to tylko 400euro.  ewentualnych pytani udzielamy pod numerem 0034977602224 kom.0034648759145

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tstaros


no ale zdjęcie to chamski fotomontaż.... (2010/05/11 22:05)

Krisq


Nie wydaje mi się żeby to był fake. Ktoś zobaczy dużą rybkę to już musi pisać że fotomontaż. Ludzie to z zazdrości piszą? (2010/05/11 22:39)

mar83


Chłopie za 2000 zł z przelotem za tydzień Coś Ci się posiepało (2010/05/21 17:44)

u?ytkownik38976


Za ponad dwa kawałki w takiej Szwecji, czy Norwegii to lepszego wędkarstwa nie znajdzie nikt. Bliżej ,taniej, lepsze ryby i więcej. Żeby z rodaków tak zdzierać, ehhhhhhh ....:D (2010/05/21 17:51)

sacha


Za ponad dwa kawałki w takiej Szwecji, czy Norwegii to lepszego wędkarstwa nie znajdzie nikt. Bliżej ,taniej, lepsze ryby i więcej. Żeby z rodaków tak zdzierać, ehhhhhhh ....:D


A z kogo mają zdzierać? 400 euro/tydzień?hmmmm trochę jest.
Ja za 3 tygodnie jadę do Norwegii.Wynajęcie domu 150m2 (4 sypialnie,salon,kuchnia w pełni wyposażona,2 łazienki,sauna,jacuzzi) ale zamiast w 8 osób jedziemy w 6 co by był luz + 7m łódź z silnikiem diesla i też mnie wychodzi ok. 400 euro-ale ZA 2 TYGODNIE!
A jakby dobrać 2 osoby to wyszłoby mniej ale jakoś się nie garniemy do robienia tłumu. (2010/06/24 17:43)

u?ytkownik4878


Nie wydaje mi się żeby to był fake. Ktoś zobaczy dużą rybkę to już musi pisać że fotomontaż. Ludzie to z zazdrości piszą?


No to kolega chyba ma coś z oczami:)

Czego tu zazdrościć, kiepskiego fotomontażu?

Na bank fotomontaż, chamski i nieudany...

(2010/06/24 20:47)

u?ytkownik38976


Spójrzcie na dloń tego chłopca. Czy takie żylaste "łopaty" ma ok. 12-to letni chłopak, trzymający tak lekko TAAAAKĄ rybę? PhotoShop i PhotoScape potrafią nie takie numery. A cena jak za łowiska Florydy. Zrób nam uprzejmość kolego i nie naciągaj więcej rodaków na taki chłam za taką kasę. (2010/06/24 21:16)

u?ytkownik29889


Mi też się widzi że to autentyk a fotografią sporo się już zajmuję.

Jeżeli to fake to proszę wskazać te miejsca gdzie padają podejrzenia na oszustwo. (2010/06/24 21:17)

u?ytkownik38976


Ja nie potrafię bawić sie przeróbkami zdjęć w kompie, to szczerze przyznaję, ale na pierwszy rzut oka "podpadają" mi dłonie tego chłopca.  (2010/06/24 21:26)

u?ytkownik29889


Łapy ma jak podolski złodziej, ale popatrz na cień ryby która pada na niego. Oraz żadnych załamań wklejanki. Na 99,9% jest to autentyk. Jak juz powiedziałem ma chłopak sporawe ręce przy perspektywie ułożenia kadru czasami może wyskoczyć paradoks, ale ja go tu nie widzę.  (2010/06/24 21:34)

u?ytkownik4878


PhotoShop - innowacyjna metoda połowu, która daje każdemu wędkarzowi możliwość złowienia ryby życia i pochwalenia sie nią na forum:)

Dwutygodniowy kurs łowienia Photoshopem i łowisz ryby jakie chcesz:)

Nie musisz już jeździć do Hiszpani czy Skandynawi, photoshopem wszędzie złowisz wymarzone okazy:)

 

 

(2010/06/24 21:34)

u?ytkownik4878


No jeśli jest to cień ryby to Polska w 2012 jest misterzem Europy:)

(2010/06/24 21:37)

JOPEK1971


Panowie, ten karp nie jest aż taki wielki żeby wnikać czy ta fota to autentyk, w naszym kraju są łowiska gdzie pływają dużo większe rybki niż przedstawiony na fotografii,oczywiście za dużo mniejsze pieniądze można zapolować na okazy wystarczy poszukać w necie łowisk komercyjnych lub ewentualnie połowić na Wiśle. (2010/06/24 21:41)

u?ytkownik29889


To ja się pokwapię.

1.  Płetwa i wystaje za nią ucho

2. Płetwa odbytowa widać na rozcięciu namiot. Znam troche programy i nakładanie sie tła nie przeszło by to nawet w photoshopie.

3. Szczegół

4. Cień płetwy pada pod kontem nie prostopadle co daje do myślenia że słońce promienie rzuca z lewej od góry co daje się zauważyć również w cieniu na ziemi punkt 5



Co do rąk sam osobiście znam chłopaków młodych lat 14 i 15 małej postury jak ten na foto ale ręce mają że gały mi wychodzą przy każdym witaniu się z nimi. :):):):):):):) (2010/06/24 21:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik29889


Panowie, ten karp nie jest aż taki wielki żeby wnikać czy ta fota to autentyk, w naszym kraju są łowiska gdzie pływają dużo większe rybki niż przedstawiony na fotografii,oczywiście za dużo mniejsze pieniądze można zapolować na okazy wystarczy poszukać w necie łowisk komercyjnych lub ewentualnie połowić na Wiśle.


Popieram to fakt co mówi kolega:):):)
Rzemień łowisko specjalne i piękne karpie a opłata to 50 zł na rok a nie 400 euro na tydzien
 Rekordowe karpie są z czego jeden o mało nie pobił rekordu polski 29 kg groszami
Sam opłaciłem w tym roku i szukam taaakiej ryby:):):):) (2010/06/24 21:57)

u?ytkownik38976


Przy takich argumentach fachowych, wywieszam białą szmatę. Ale z tymi dłońmi powinien trafić do księgi Guinessa. Ja też miałem kolegów Tomek w tym wieku, moja młodsza córka ma takich kolegów, mam w rodzinie najbliższej czterech takich łepków, ale na litość boską, żaden z nich nie ma takich łopat! Albo tam musi tyrać i te kałuże gościowi kopał tymi dłońmi, albo nie wiem już sam. (2010/06/24 22:00)

zaku81


Przy takich argumentach fachowych, wywieszam białą szmatę. Ale z tymi dłońmi powinien trafić do księgi Guinessa. Ja też miałem kolegów Tomek w tym wieku, moja młodsza córka ma takich kolegów, mam w rodzinie najbliższej czterech takich łepków, ale na litość boską, żaden z nich nie ma takich łopat! Albo tam musi tyrać i te kałuże gościowi kopał tymi dłońmi, albo nie wiem już sam.

Musiał bys poznać łebka odemnie z miejscowości jestem pełen podziwu zawsze jak go widze bo jest może troszkę większy od tego na zdjęciu ale wydaje mi się że ma jedna rękę większą niż ty dwie:DDDD (2010/06/24 22:17)

u?ytkownik38976


Jak jest wiekszy, to pewnie i starszy, a jak starszy to dojrzalszy, a jak dojrzalszy to i dłonie ma bardziej męskie, a ten mały na focie jest dość drobny i widać , że młodziutki. Nie wiem, rózne cuda sie zdarzają. (2010/06/24 22:25)

zaku81


No to fakt , może ten na zdjęciu chodzi na jakąś siłownię , nie ma trenera i ćwiczy na same dłonie. A może ryba była nie wygodna w trzymaniu i się nadwyrężył. Cholera wie. (2010/06/24 22:33)

u?ytkownik4878


Witam

W Photoshopie nie takie rzeczy można robić.

Zainteresowani mogą wpisać w google "wpadki photoshop" - zobaczycie jak mozna zdjęcia przerobić. Oczywiscie będą wpadki, ale takie że, jak ktoś wam polcem nie pokarze to nie dojdziecie gdzie.

Jak dla mnie to fotomontaż, a to że widać namiot, czy pada cień to żaden problem tak zdjęcie przerobić dla kogoś obcykanego w takich programach.

Ale to tylko moje zdanie - każdy ma do niego prawo:)

Pozdrawiam

 

(2010/06/25 15:52)