Zaloguj się do konta

Inspira czy Inspiral

utworzono: 2012/03/14 15:21
blazej40

Mam pytanie kupiłem na allegro wędkę match 420 ispiral tak było napisane na wędce na zdjęciu i na aukcji,a przysłano mi inspira bez l,i nie wiem czy mnie ktoś nie chce zrobić w balona. [2012-03-14 15:21]

To moze niedociagniecie przy malowaniu. A ile zaplaciles za ta odleglosciowke? [2012-03-12 18:38]

blazej40

198 a to już drugie wędzisko to drugie to karpiówka [2012-03-12 19:36]

AdrianSzczepan

kumpel kupił też tej firmy wędkę również ma inspira jakieś niedociągnięcie producenta?
[2012-03-12 20:16]

blazej40

Chyba zadzwonie jutro do firmy do Poznania może tam udzielą odpowiedzi,ale dzięki za pocieszenie.

[2012-03-12 20:41]

To pewnie bedzie tylko blad przy malowaniu bo jaxon produkuje tyle tych wedek to na pojedynczych sztukach mogl sie ktos pomylic:) [2012-03-13 14:36]

blazej40

Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości zadzwoniłem do serwisu Jaxona w Poznaniu i dowiedziałem się, że cała pierwsza seria wędek wyszła z nadrukiem inspira i nie są to żadne podróbki .Więc możliwe  ,że te wędziska trafią się jeszcze nie jednej osobie.

[2012-03-13 18:08]

Martyn

Dokładnie jak napisałeś jest to błąd firmy produkującej tą serie wędek
[2012-03-28 09:16]

maciek051298

moj kolega w zeszłym roku kupił taką wędke tylko spiningową i też było napisane inspira
[2012-03-28 10:42]

rafalgrudziadz

Też trafiłem na tą odleglosciowke z napisem INSPIRA.Tez miałem chwile zastanowienia co to jest :)
[2013-03-20 11:06]

ANDREJZ1

Witam, u mnie znowu na feederze inspiral dobrze napisali ale pociągnęło się komuś pędzelkiem(chińczykowi) bo jest mazai, dodatkowo. Takie niewielkie niedoróbki a denerwują jak to u jaxona.
[2013-03-20 16:28]

szogun1

Ja tez mam jedna wedke z tej serji Inspira bez l ale to pierwsza serja taka wyszla jakis blad mieli. Teraz juz robia z l
[2013-03-21 09:15]

panterasrc

Witam.Mam feedera inspira,myślę że nie jast to wynik niedbalstwa ani błędu a raczej nazwa inspira była zastrzeżona przez inna firmę z branży wędkarskiej.Okuma ma w swojej ofercie kołowrotek INSPIRA i np. może być to powodem zmiany nazwy serii jaxona.Tak przy okazji mogę powiedzieć że kij jaxona inspira lub inspiral dla mnie nie jest żadnym,,sraxonem''i nie żałuję zakupu.Już za tydzień nad wodą ogrzewani słoneczkiem przestaniemy myśleć o takich drobiazgach.Życzę wszystkim połamania i super pogody.
[2013-03-21 11:12]

swyniu

:)) kolego za tydzień ??????????????????????? no nie u Nas w kraju niestety ... a Federka mam takiego samego i zdaje jak na razie wszystkie egzaminy [2013-04-01 19:07]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia