Inazuma Flash Zander

/ 33 odpowiedzi
89krzysztof


Mam piankę i nie mam problemów z nią. Nic się nie dzieje. (2015/01/01 18:48)

Fishmaniak12


Dobrzę, a wiecie może jeszcze kiedy kupowaliście te wędki? Teraz zauważyłem że c.w. tych niektórych wędęk został podniesiony z 30g do 35g byćmoże również z tą zmianą przyszła wytrzymalsza pianka. Była to zmiana na 2014 ale ciekawi mnie czy producent zmieniał jakoś blanki tej wędki czy po prostu podniusł jej c.w. bo zauważył że jest on zaniżony. (2015/01/01 19:13)

89krzysztof


Cw był zaniżony. Ja mam już tę nowszą do 35gram. Kupiłem jakoś w sierpniu, wrześniu. (2015/01/01 19:44)

Fishmaniak12


Cw był zaniżony. Ja mam już tę nowszą do 35gram. Kupiłem jakoś w sierpniu, wrześniu.

Aha czyli prawdopodobnie się zgadza że nowsze wersje z pianką nie pękają. A sprawdzałeś może od ilu gram czuć opad, najlepiej na twardym kamienistym dnie? I powiedz mi jeszcze jak się zwija na niej woblera lub blachę może jeszczę pamiętasz ale udzielałeś się w moim wątku o Sensitive Zanderze Dragona. W tamtej wędce jest to po prostu nie możliwę a ja czasami muszę obrzucać woblerem lub blachą :) (2015/01/01 20:06)

89krzysztof


Nie łowię na blachy ani woblery. Zapas mocy w każdym bądź razie jest duży.
Co do czucia opadu, to zdarzało się, że stuknięcia główką 6gram czułem, ale generalnie od 8-10 gram już powinno być wyczuwalne bez problemu. (2015/01/01 20:29)

Fishmaniak12


Dobrzę, jeśli będe miał jeszcze jakieś pytania to wyślę na priv. jak na razie katuje jeszcze tego Dragona i jeżeli pęknie ostatnia szczytówka to kupie tego Mikado bo jak widze ma pozytywne opinie dzięki wielkie za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :P (2015/01/01 20:40)

sebascorpion


Ja mam jeszcze wersje do 30 g kupiłem ja w kwietniu lapie na blachy ale rzadko jak dla mnie okej ;) (2015/01/01 21:30)

LuceKK


Kolego Lucku :) Mam takie pytanko jaka jest ta dolna granica wyczuwania opadu na Inazumie 270/30? Czy jest to tak jak w przypadku twojej 215/30 10g? Jeżeli to sprawdzałes to chętnie się dowiem.

PS. A tak może pytanie do innych, czy mógł by ktoś wysłać zdjęcie tej pękniętej pianki? Zastanawiałem się czy kupić wędkę z rękojeścią z pianki czy z korka (chociarz 270 w piance jeszcze nie ma ale licze że zostanie dodana za rok) ale słyszałem że pianka przy dokręcaniu kołowrotka lubi pękać. Piankowa wersja kusi mnie lekką wagą ale nie chce kupywać czegoś co mi się zepsuje tymbardziej że mieszkam za granicą i będę miał problem z gwarancją tak więc prosił bym bardzo aby ktoś zrobił zdjęcie tej pęknietej pianki żebym wiedział po prostu z czym mam doczynienia i czy opłaca mi się ryzykować.

Pozdrawiam



Powiem Ci kolego tak że wszystko zależy od dna. Dobrze czuć przy 12g. Ale 10g przy twardym dnie uderzenie o dno jest wyczuwalne .
Poniżej 12g raczej nie schodzę na tym kijku. Zazwyczaj łowie na główki w przedziale 12-20g i kogutami do 28g.
Poniżej 12g biorę inazume flash perch. (2015/01/01 22:10)