Inazuma czy Viper?

/ 2 odpowiedzi
Witam😀jako że spininguję od niedawna i jestem zielony w temacie chciał bym chciałprosić o radę. Od początku tego roku używam kija Konger Grafiti 270/30 głównie ze względu na cenę i że nie wiedzialem czy ta metoda mi sie spodoba...fakt udało mi się wyjąć kilka okoni 30+ i szczupaka ponad 65cm ale to raczej był przypadek bo brań praktycznie nie było czuć...kij sztywny jak od szczotki i pora go zmienić .Szukam kijka do 200zł i cw do 20 g...Mam dwa typy: Dragon Viper SL Jig 21 i Mikado Inazuma Flash Perch 17g.Będę łowił na gumy do 12cm i obciążeniem do 15 g z brzegu na dość płytkich akwenach i na Wiśle ale nie głównym nurcie.Zależy mi żeby kij obsługiwał główki od jak najmniejszej gramatury .Mikado nie widziałem natomiast Dragon wydaje się też dość sztywny i nie wiem czy na okonie się nada.Jeśli przeczytałeś do końca moje wypociny to już za to dzięki😀Czekam na opinie😉
Sith

Jeśli nie jesteś zbyt mocno przywiązany do swoich wytypownych propozycji, mogę polecić z czystym sumieniem http://allegro.pl/jaxon-ferox-ultra-spinning-2-7m-5-20-g-gratis-i6705442583.html.  Mam to wędzisko, używam i uważam że w niczym nie ustępuje innym o podobnych parametrach z innych "renomowanych" firm a zdecydowanie bije je na głowę cenowo. Seria Ferox to jedna z nielicznych "perełek" w stajni JAXONA. Mogę Cię zapewnić, że to wędzisko spelni Twoje oczekiwania. (2017/07/18 10:54)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja