Impregnat do parasoli wędkarskich

/ 3 odpowiedzi
Witam !! Mam dylemat z parasolem wędkarskim i nie wiem jak go rozwiązać.Mój parasol przecieka przy większym deszczu (przy małym jeszcze pół biedy )Z moich obserwacji wynika że szyty był chyba za grubą igłą bo to na szwach leci najwięcej wody. Jak temu zaradzić ????? Koledzy oczekuję że coś na to poradzicie !!! (są chyba jakieś impregnaty na takie usterki ) Z góry dzięki za pomysły !!!!  klamer3
spines21

Bromar
 Witam Kolegów, uważam że mogę polecić ten środek jako impregnat do parasoli i namiotów. 
U mnie zdał egzamin i jestem z niego zadowolony. Cena w sklepie wędkarskim we Wrocławiu 28 PLN.
 Pozdrawiam.

(2013/02/01 07:39)

JKarp

Cześć
Stosuję to i jest jakaś tam promocja:http://merlin.pl/Nikwax-Srodek-zabezpieczajacy-Tent-Gear-Solar-Proof/sport/product/220,1169267.html
JK (2013/02/01 08:14)

klamer3

Dzięki piękne koledzy za pomoc, myślę Janusz że ten środek który proponujesz będzie odpowiedni i zda egzamin w przypadku mojego parasola a i namiot przy okazji popryskam bo już trochę latek ma więc go trochę ożywi  !! Chociaż ten drugi środek też nie będzie zły (zapisałem zakodowałem będę pamiętał ) Życzę bezstresowych łowów na naszych ubogich w rybę łowiskach !!!!   klamer 3. (2013/02/02 11:41)