Zaloguj się do konta

Imadło do much.

utworzono: 2014/12/02 17:40
baxon

chcę sobie kupic imadełko do much i mam pytanie czy te oto imadlo jest w miare  dobre ?   Koszt imadełka to 21 zł z dowozem 30 jest na allegroZA ODPOWIEDZI DZIEKUJE !!! [2014-12-02 17:40]

pawelz

Zalezy co chcesz krecic. Wszystko zalezy od szczek. Do much pow #16 w zasadzie kazde sie nadaje :). Bylem swiadkiem, jak niezwykle lowne muchy znajomy krecil w imadelku modelarskim. Ale do much mniejszych czy bardziej zlozonych potrzebne jest precyzyjne imadelko ze szczekami ktore umozliwi chwycenie haczyka np. #20. No i przydaje sie funkcja rotary, choc i bez niej mozna sie obyc.
[2014-12-03 09:15]

baxon

ja w palcach narazie krece ale trudno jest , palce sie męczą 
[2014-12-04 17:19]

Pawel19777

Powiem tak.
Jak zaczynałem kręcić to wsadzałem szczypczyki w imadło razem z haczykiem. potem kupiłem sobie imadło podobne do Twojego i było znacznie lepiej i byłem z niego zadowolony lecz potem głód muchowy zaczął mocno doskwierać i kupiłem następne tyle ze droższe i teraz zdecydowanie mogę robić różne muszki od małych jesiennych na lipienie rozmiar 22 czy 24 czy łososiowe dekoracyjne i trociowe.
To imadło ze zdjęcia jest w miarę ok z czasem zacznie się wyrabiać zacisk i przestanie Cię cieszyć  kręcenie much bo zaczną wypadać z imadła. Pewne natomiast jest to że na pewno ukręcisz na nim kilka łownych much do Twojego pudełka i na pewno starczy Ci na sezon letni ale w przyszłym roku już go nie będziesz miał, rozpadnie się.
Jeśli będziesz potrzebował jakiejś porady to pisz pomożemy [2014-12-04 21:34]

miecz-gaz

Moje pierwsze było jak te twoje. Potem nabyłem takie i jak dla mnie laika w kręceniu much to rewelka.  [2015-01-03 13:11]

miecz-gaz

Posiadam takie imadełko i jestem zadowolony z niego. [2015-01-03 13:23]

SZUWARdragon2

Do nauki ok. [2015-01-03 16:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia