Ile trzeba czekać na przesyłkę z konkursu?

/ 63 odpowiedzi
zmorces


Prędzej okonek na tego gruber shad uderzy niż na tego paproszka małego hehe :) (2015/05/08 21:59)

wojtek123123


Wygrałem już kilka konkursów ale to pierwszy raz sie zdarzyło że dostałem co innego niż obiecano :/ (2015/05/08 22:37)

Artur z Ketrzyna


Nie dość, że za darmo dostaną jakieś fanty to jeszcze narzekają! dla tych niezadowolonych mogę wysłać jakiegoś woblera czy paczkę gum, może przestaną pajacować.

Krzysiu jak chcesz to mogę Tobie je dać. ;-)
Jak koledzy wskazali,
20 zestawów przynęt gumowych Konger"a (Grubber Shad, Power Grub, Slim Shad, Big Tail Twist, Killer Shadow, Shad Grub, Troker)
I na pewno był bym zadowolony. A mini okoniówkami zadowolił bym innych. (2015/05/09 20:56)

wojtek123123


Według mnie ten konkurs to oszustwo i tyle. Dostaliśmy gumki które zalegały i większości z tego co czytam sie nie przydadzą. Ja poczułem sie zawiedziony i olany przez firmę Konger :/ (2015/05/09 21:14)

dmnx


no wczoraj testowałem gumke grubber shad color 016 siadł zębacz 56cm oczywiście wrócił do wody (2015/05/10 07:11)

zmorces


ja dzisiaj przetestuje (2015/05/10 11:45)

Artur z Ketrzyna


no wczoraj testowałem gumke grubber shad color 016 siadł zębacz 56cm oczywiście wrócił do wody

Ja jak wskazałem, nie użyję tego.
Na szczupaka stosuję gumki od 8 do 12 cm.
Obecnie Mikato 8 cm i Relaks 10 cm. w tym roku na te przynęty padło już 20 szczupaków, w przedziale od 35 do 56 cm.
I liczyłem na takiej wielkości riperki Kongera. By sprawdzić jak się spisują u nas. (2015/05/10 12:11)

zmorces


cóż trzeba się cieszyć z tego co się ma, nic nie poradzimy. Można się odezwać do Kongera, że trochę nas lipa potraktowali (ale według mnie to już strata czasu) :) (2015/05/10 21:46)

Spear


Czytając powyższe komentarze, zastanawiałem się czy podzielić się własnymi przemyśleniami na ten temat. W końcu jednak uznałem, że tak zrobię.

Osobiście, spodziewałem się po jednej gumie z każdego rodzaju. Razem miały tworzyć "zestaw".
Po otrzymaniu przesyłki dotarło do mnie, że się myliłem.

Nie jestem specem od marketingu, ale moim zdaniem, wizerunek firmy jest wart więcej niż kilka paczek gum. Więcej wydaje się na banery reklamowe, czy sposnosring zawodów
"o pietruszkę".

Jak widać po komentarzach, nie wszystkim odpowiada obiecana nagroda. Tych głosów, nie można traktować w kategoriach "ciesz się, że w ogóle coś dostałeś".
To tak, jakby dostać komplet alufelg, zamiast auta. Nagroda cenna, ale nie do końca zgodna z tym, o co się walczyło.
Regulamin konkursu jest jasny.

Tak dla jasności, mi osobiście nie zależy na gumach. Czytam komentarze i nie sposób, odmówić im racji. Nawet jeżeli ktoś nie lubi Pana "X" czy Pana "Y", to zdrowy rozsądek nakazuje przemyślenie sprawy.
Swoją nagrodę jestem gotów przekazać na rzecz najmłodszego laureata konkursu.
Najważniejsza jest transparentność.

p.s. Niech najmłodszy laureat konkursu wyśle mi prywatną wiadomość, wyślę mu na swój koszt wygrane gumy.
Jedną sobie zostawię " na pamiątkę" (2015/05/10 22:35)

wojtek123123


Kolega wyżej dobrze mówi :D W całosci go popieram i Pozdrawiam :)  (2015/05/10 23:58)

zmorces


Jednak napisałem do Kongera, aby sprostowali sytuację. Może w regulaminie umknął jakiś drobny szczegół. Chyba każdego z nas to zastanawia.. Jeżeli otrzymam odpowiedź, podzielę się nią z Wami. (2015/05/10 23:59)

Artur z Ketrzyna


Jednak napisałem do Kongera, aby sprostowali sytuację. Może w regulaminie umknął jakiś drobny szczegół. Chyba każdego z nas to zastanawia.. Jeżeli otrzymam odpowiedź, podzielę się nią z Wami.

Ciekaw jestem co odpiszą. (2015/05/11 09:39)

dmnx




"Osobiście, spodziewałem się po jednej gumie z każdego rodzaju. Razem miały tworzyć "zestaw".
Po otrzymaniu przesyłki dotarło do mnie, że się myliłem. "


tak samo myslałem




(2015/05/11 11:01)

tomek225


Dostałem to co wszyscy trochę olewka nie spodziewałem się cudów ale myślałem że chociaż po parę gum z wymienionych zwłaszcza iż konkurs wyraźnie mówi zestawy gum i wymienia jakie a nie że losowo wybrane dwa zestawy. Choć losowo wybrane to też nie jest bo każdy dostałą to samo (2015/05/11 12:03)

tomek225


Rozmawiałem z osobą odpowiedzialną za to wszystko w Kongerze mają nam dosłać resztę zestawów, miejmy nadzieje że się wywiążą uczciwie (2015/05/11 13:30)

wojtek123123


Jeśli dosłaliby resztę to trochę poprawiłoby ich opinie :) Jednak mała plamka na opinii o firmie zawsze pozostanie. Ale bądźmy dobrej myśli i poczekajmy chwile na to, jak zachowa się Konger :) (2015/05/11 18:40)

wojtek123123


Jeśli będzie coś więcej wiadomo to proszę i podzielenie się informacjami w tym wątku :) (2015/05/11 18:49)

zmorces


Doślą to czego nam nie dali :) przesyłki mają być do końca tego tygodnia (2015/05/11 21:25)

Artur z Ketrzyna


Doślą to czego nam nie dali :) przesyłki mają być do końca tego tygodnia

Masz u mnie browara i wypad na rybki. (2015/05/11 21:28)

zmorces


Dziękujcie koledze Tomkowi, to on zadzwonił i się o wszystko upomniał. Ja tylko napisałem do nich wiadomość :) Ale Artur jak już zapraszasz, to nie nie odmówię rybek hehe :) (2015/05/11 22:14)

barrakuda81


A to ciekawe...:-) Zobaczymy co z tego wyjdzie. (2015/05/11 22:48)

dmnx


dzięki Tomek, ja byłem ucieszony chociażby z tych 2 zestawów ale jesli maja przysłać brakujące to radość podwójna :D (2015/05/11 23:00)

tomek225


Podziękujecie jak dojdą:) mam nadzieje że podejdą do sprawy poważnie (2015/05/12 08:04)

Artur z Ketrzyna


Podziękujecie jak dojdą:) mam nadzieje że podejdą do sprawy poważnie

Jeśli podejdą do tego z honorem to dostaniemy po paczce brakujących gum. Ich to nie będzie kosztowało wiele, bo nam sprzedawane są z grubą marzą.
I myślę że przedstawiciel KONGERA na wedkuje.pl powinien się z nami tu osobiście skontaktować. Byśmy mgli se wybrać kolory i wielkości.

Bo jak na razie nie mam miłych wrażeń obsługi przez przedstawicieli tej firmy. Dlatego wolę wybrać produkty innych marek, mimo że kordzi mnie kupić feederek czy inny produkt tej marki. Bo wiem że jak coś będzie nie tak to są chętni do rozmów i pozytywnego załatwienia sprawy. (2015/05/12 09:04)

JKarp


Ale marża nie zależy od Kongera ;-)
Bardzo nietaktownie jest wywierać presję bo raz po gwarancji miałeś problem z wędką.Ja natomiast mam bardzo dobre skojarzenia z serwisem Kongera. Nigdy nie było problemów z naprawą lub wymianą jeśli nie opłacało się naprawiać i mówię to nie jako użytkownik sprzętu a jako sprzedający ten sprzęt.
Artur tak naprawdę ja na miejscu Kongera odpisałbym Ci tu w tym wątku " to używaj Pan innych marek i połamania wędek " ;-)
JK (2015/05/12 09:51)