Ile pinek mieści się w pudełeczku?

/ 18 odpowiedzi
Witam wszystkich piszę tego posta ponieważ zszokował mnie fakt ile pinek można dostać za 1,50 zł otóż  jest to magiczna liczba 166 pinek tak to nie są żarty, kupując pinkę w Kamiennej Górze dostałem 166 sztuk pinki  za cenę 1,50 zł reszta to trociny do posta dołączam fotkę dla niedowiarków!!!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

konrad_leo


Niektórym to się naprawdę nudzi :) Czy nie lepiej iść na ryby i wykorzystać tą pinkę zamiast liczyć? To jako ciekawostka ile mieści się krętlików w opakowaniu na którym pisze 10 szt.?
Bo ja raz miałem 4 szt. a innym razem 23 szt.
PDK (2010/03/30 08:49)

Andrzej123


Kolego jeżeli to mało kup po prostu drugie pudełko albo zmień sklep.Tam nie ma wielkiego wyboru i chyba wiem o co Ci chodzi.Niektórym ten post wyda się dziwny,ale osobiście nie spotkałem się z takim sklepem.Jeśli cię oszukują zmień sklep i po kłopocie.Ale opinię to sklep ma nienajlepszą i to nie tylko ze względu na robaczki.Pozdrawiam i życzę sukcesów. (2010/03/30 12:42)

tomasz123


widzę , że nuda i brak zajęcia powodują coraz dziwniejsze pomysły, mam nadzieję ,że to nie zaraźliwy przypadek, pozdrawiam (2010/03/30 15:01)

matek1985


Widzę  panowie że nie zrozumieliście mojego przesłania i nie chodzi mi tu o brak czasu przez co liczę pinki!!! jak śmiem twierdzić jesteście z tych  bardzo bogatych wędkarzy  których stać na zakup 100 opakowań pinki z trotami lub z tych co załuja pinki do zanęty i takie pudełeczko trocin starcza im na wiele tygodni łapania!!! (2010/04/03 22:45)

u?ytkownik18880


Nie bardzo wiem po co jest ten wątek na forum pinki sa sypane maszynowo i nie zawsze masz równą ilość czego przykładem może być ilośc kupionych krętlików przez konrad_leo ale tak tez bywa (2010/04/04 13:07)

u?ytkownik6774


a kolega jest z tych co kupuja 100 opakowan czy z tych co zaluja pinki do zanety?????? (2010/04/04 15:53)

u?ytkownik34525


śmiech to zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
(2010/04/06 22:17)

u?ytkownik16122


Proponuję policzenie kroków na łowisko , odjęcie od ilości pinek a następnie podzielenie przez ilość kartek w legitymacji członkowskiej PZW , wzór na nudę . (2010/04/06 22:34)

jajaca


A jak już będziesz wiedział ile jest kroków jest na łowisko i nadal będziesz miał ochotę liczyć to policz:

Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną. Oblicz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki.
Pytanie dodatkowe: ile będą wynosić alimenty po 6 latach?

(2010/04/07 02:34)

seta


jak od twojego stanowiska w piz.u (2010/04/07 13:03)

u?ytkownik10466


Normalnie Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szara sieć i układy,spowodowały zmiejszenie zawartości pinek w pudełku,trzeba powołać komisję śledczą natychmiast.Może te pozostałe pinki to kanibale i zeżarły resztę swych pobratymców??? (2010/04/07 19:07)

u?ytkownik28954


Panowie kolega zapytał się grzecznie dlaczego nie możecie odpowiedzieć normalnie ? tylko się wyśmiewacie ? pozdrawiam. (2010/04/07 20:39)

u?ytkownik10466


Masz rację Balcer,tak jakoś wyszło...śmiech to zdrowie i chyba nikt się nie obraził z powodu małych żarcików co? (2010/04/07 20:44)

u?ytkownik28954


fakt śmiech to zdrowie nie powiem że nie pożartować też nie zaszkodzi ale pamiętajmy " co za dużo to nie zdrowo" :) hej ! (2010/04/07 20:49)

blendi


kolego ty pewnie te 1.50 zapłaciłes za te trociny no ale w polsce nie ma nic za darmo a na te 166 pinek morzna złowic nie jedna rybke powodzenia (2010/04/07 22:48)

jajaca


A jakie było pytanie?

 Kolega stwierdził fakt, a ja jestem pełen podziwu, że dokładnie policzył pinki, czuję jednak pełen niedosyt, że nie policzył trocin.

Aaaa tam maszynowo ja tu czuję normalny kant, pewnie w sklepie szarpie pinki z opakowań i łowi Se za twoje złotówki pętak jeden. Zamiast liczyć pinki policz się z nim a i zdjęcie mu pokaż bądź, co bądź dowód rzeczowy.

A tak poważnie to nie obrażaj się, na pewno żaden z kolegów nie chce cie urazić, sytuacja jest po prostu śmieszna, bo każdy z nas jest, co dzień robiony w trąbę i niektórzy już się przyzwyczaili, że rąbią nas, na jakości i ilości różnych artykułów.

Fajnie, że napisałeś ten post, bo śmiech to zdrowie a mi sporo zdrowia on dał.

Jeśli jednak niechżesz by koledzy dalej podejmowali ten wątek, (co by było szkoda, bo fajny jest śmieszny, – ale prawdziwy to napisz odwalcie się koniec tematu.

Pozdrawiam i proszę nie kończ tematu fajny jest a że się trochę pośmiejemy to nie z ciebie przecież tylko z sytuacji to tak jak ktoś się przewróci wyczynowo albo w głowę walnie szkoda nam go a śmiać się chce.

(2010/04/08 00:45)

jajaca


jak od twojego stanowiska w piz.u


Koleżko sympatyczny rozwiń myśl boo nie wiem czy to do mnie czy kolo mnie czy się chwalisz, że znasz słowa czy też żalisz nie ta głowa by ułożyć pełne zdanie odpowiedz na pytanie.

(2010/04/08 01:07)