Ile meczy zagrają nasi reprezentanci na Euro 2012

/ 96 odpowiedzi
Bernard51

Napewno bys mi powiedzial ze ja nie gralem w klubach w pilke  ale co prawda na podwórku kopalem z kolegami i "nicht" mi nie powie ze sie na pilce nie znam
Fucbal jest dla doroslych ??

Jestesmy uczestnikami tego turnieju bo jestesmy gospodarzami   i nic po za tym !!
Ale kwestia tego czy wszyscy rozumiemy to??Jak to zrozumiez to to kazdy wynik jest do zaakceptowania i radosci mamy wyniesc z tego  hipohondryk nie wie co to jest (2012/06/09 11:39)

perwer

Moim zdaniem mecz zremisował Smuda ,a dzieki Greckiemu szkoleniowcowi i jego taktyce Grecy byli o włos od wygrania.Smuda to trener bez jaj ,który jest w jakims amoku jak prowadzi reprezentacje.Jak można nie widzieć że chłopakom potrzebne zmiany i nowa energia potrzebna jest na boisku.Grosicki rozgrzewa sie całą 2 połowe i zostaje na ławce ,Polański już bez sił kulał sie na boisku ,a Obraniak na prawej stronie nie wiedział co sie dzieje.
Porażka taktycza ,bo inaczej ustawia sie zespół jak wygrywa ,a inaczej jak ma kryzys.
Trząsł Smuda gaciami żeby remis utrzymać i z takim trenerem możemy wygrywać z Azerbejdżanem ....Mamy dobrych piłkarzy ,naprawde dobrych ,ale trzeba umieć ich taktycznie ustawić i robić odpowiednie zmiany ...Bez dobrego trenera jest dupa blada. (2012/06/09 12:05)

Vayshan

Jeszcze nie wszystko stracone :)
Wystarczy, że wygramy z czechami, a grecy z nimi przegraja. Wtedy jesteśmy na 2 miejscu i wychodzimy z grupy :)  (2012/06/09 15:35)

Przemas83

Moim zdaniem mecz zremisował Smuda ,a dzieki Greckiemu szkoleniowcowi i jego taktyce Grecy byli o włos od wygrania.Smuda to trener bez jaj ,który jest w jakims amoku jak prowadzi reprezentacje.Jak można nie widzieć że chłopakom potrzebne zmiany i nowa energia potrzebna jest na boisku.Grosicki rozgrzewa sie całą 2 połowe i zostaje na ławce ,Polański już bez sił kulał sie na boisku ,a Obraniak na prawej stronie nie wiedział co sie dzieje.
Porażka taktycza ,bo inaczej ustawia sie zespół jak wygrywa ,a inaczej jak ma kryzys.
Trząsł Smuda gaciami żeby remis utrzymać i z takim trenerem możemy wygrywać z Azerbejdżanem ....Mamy dobrych piłkarzy ,naprawde dobrych ,ale trzeba umieć ich taktycznie ustawić i robić odpowiednie zmiany ...Bez dobrego trenera jest dupa blada.

Bravo! Dokładnie tak samo uważam! (2012/06/09 15:48)

użytkownik39933

Trząsł Smuda gaciami żeby remis utrzymać i z takim trenerem możemy wygrywać z Azerbejdżanem ....Mamy dobrych piłkarzy ,naprawde dobrych ,ale trzeba umieć ich taktycznie ustawić i robić odpowiednie zmiany ...Bez dobrego trenera jest dupa blada.

zajebiscie to opisałes ,zgadzam sie w 100% ,smuda sie zesrał ze przegramy ,wolał remis niż ryzyko w postaci zmiany ,tak jak by nie ufał rezerwowym,nie trzeba byc Mourinho zeby zauważyc ze chłopakom zabrakło kondycji i potrzebna była swieża krew ,powinien zrobic druga zmiane w 70min i trzecia pod koniec meczu. (2012/06/09 16:52)

rolo81

witam kolegów :)))))) mam takie pytanko to po co naszym był ten trening na kondycję ????????? jeśli nie dają radę mieli mieć kondycję ale remis to nie koniec jeszcze dwa mecze i wiele może się zdarzyć :) może być problem z Rosjanami ale to się okaże a dzisiaj zobaczymy co pokaże Łukasz Podolski i Klose  (2012/06/09 17:20)

Bernard51

Napewno masz duzo racji ze Smuda skreczowal perwer !
W drugiej polowie wyszla inna druzyna(nastawil na obrone wyniku) sam Lewandoski nic nie mógl wskurać co do zmian oczywiscie Morawski po 30 min rekawkami dychal i byl pierwszy dozmiany nastepnie Polanski nic nie wnosil i tez prosil sie o zmiane swoja postawa i Obraniak mialprzeblyski i nic poza tym a to jest srodek (serce) druzyny od ktorego zalezy plynnosc gry druzyny calej
Mierzejewski, Grosicki napewno godnie by zastapili w/w fucbal szpilerów (2012/06/09 17:26)

Bernard51

O tak Dunczycy skarcili gwiazdy z Holandii! (2012/06/09 20:15)

użytkownik99254

Jeszcze niech Szwaby oberwą to już mi nie będzie zależało żeby nasi z kimś wygrali. (2012/06/09 20:57)

Bernard51

Moze nie przegraja ale stawiam na remisto by bylo ciekawie w tej grupie (2012/06/09 21:04)

Bernard51

Z przebegu gry to remis sie nalezal Portugalczykom
ale jak zwykle wszyscy graja a Niemcy wygrywaja!! (2012/06/10 03:24)

kamil11269

to jest grupa "marzeń" dla naszych piłkarzy (2012/06/10 09:02)

barrakuda81

Czekam z wielką złośliwą radościa na moment kiedy tzw.''nasi''dostana łomot kolejny raz i w końcu odpadną bo i ch obecność w turnieju ewidentnie psuje mi przyjemność oglądania rozgrywek.Po co mam sie ocierać o zawał oglądając polską reprezentacje?Chce patrzec na piekny futbol w wykonaniu najlepszych ekip europy a nie żenade w wykonaniu Polaków którzy normalnie nie mieliby prawa byc w tym ekskluzywnym gronie.Po co od lat daja kibicom fałszywą nadzieje?Trzy mecze i o trzy za duzo-tyle pograja''nasi''.Kilku dobrych piłkarzy to jeszcze nie drużyna.Mam tego dosc!!! (2012/06/10 10:49)

JOPEK1971

Mamy dobrych piłkarzy,tylko trener dał ciała.Z Ruskimi będzie gorzej,oby nie... (2012/06/10 11:37)

robcio2535

A to wszystko wina Tuska :)
Trzeba też zauważyć i podkreślić ze pierwszą połowe zagrali wyśmienicie -czyli umieją grać w piłkę . Na drugą wyszli już z innym nastawieniem jak powinni a może brak kondycji wynikał ze dach był zamkniety a w środku było jak w upalne lato .Fakt Smuda powinien dokonać zmian .
A mecz z Rosją jak to w piłce bywa i nie tylko potoczy sie inaczej -oby obrona nie dawała tak ciała .
Kto by przypuszczał ze Włosi po takich sparingach jakie mieli - to  wczoraj by tak zagrali ???
To jest piłka więc wszystko sie może zdarzyć pokazały nam to inne już odbyte mecze . (2012/06/11 12:22)

florentyna

BŁAszczykowski sam euro nie wygrasz . . . wygram wygram !!!!:) (2012/06/12 22:04)

danon1973

Brawo Błaszczykowski :) piękna bramka :) Dokładnie tak obstawiałem mecz polska - rosja 1:1 :) (2012/06/12 22:44)

użytkownik99254

Tak, to jest grupa marzeń. Wszyscy marzyli by być z nami w grupie.

Wszystkim którzy popadają w zachwyty po meczu z Ruskimi mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest możliwe dalsze uczestnictwo w turnieju grając wszystko na remis. 

Te remisy były ciężko wymęczone pomimo o niebo lepszej gry Orłów z Ruskimi niż z Grecją. A zakładanie, kalkulowanie, roztrząsanie i planowanie... że to niby "idziemy na remis, bo to nas urządza", może świadczyć wyłącznie o kompletnym braku wiary, woli walki, pragnienia zwycięstwa.

Jak się włazi na boisko, to trzeba dać z siebie maksimum, bo to nie jest turniej o czapkę gruszek tylko twarda walka o tytuł mistrza Europy. Nasi wchodzą na boisko z nastawieniem  -"byle by my nie przegrali". A powinno być - " idziemy wygrać mecz".

Nie wiem jakie filmy motywujące pokazuje Franz  drużynie, ale chyba nie motywują ich one do boju, tylko do asekuracyjnej, bezpiecznej gry.

Czesi potrafią się pozbierać i daj Panie Boże coby się nie pozbierali na sobotni mecz. Bo wtedy wyjdzie szydło z worka.

(2012/06/13 11:56)