Zaloguj się do konta

Ile jeszcze można łowić na grunt?

utworzono: 2010/10/11 09:28
memo1111

Jak myślicie jak długo można jeszcze łowić na grunt??
z góry dziękuje..


--------------------
Pozdrawiam
memo1111
[2010-10-11 09:28]

Można jeszcze próbować swoich sił lecz na dalszych odległościach. Ryby pomał schodzą na zimowiska. Powodzenia kolego [2010-10-11 09:31]

mielec

JA łowiłem na zbiorniku w tamtym roku do 6 grudnia później już woda galaretowała się no i 6 grudnia złowiłem z żoną około 17 karpi za 7 godzinek ::):):) wszystko oczywiście z gruntu.

Na rzekach to w zimie tylko grunt.
[2010-10-11 10:19]

baloonstyle

Można jeszcze próbować swoich sił lecz na dalszych odległościach. Ryby pomał schodzą na zimowiska. Powodzenia kolego


Niestety nie zgodzę się.Ostatni week walczyłem na Wiśle i leszcze brały tylko na płyciznach, blisko brzegu, oczywiście z gruntu.Ja cały czas walczę z gruntu tydzień w tydzień i jak narazie rybka chodzi :))

[2010-10-11 10:41]

Jędrula

 

Jasne i to aż do samego lodu . W ostatnią sobotę byłem z kolega na Odrze i ryba brała dość dobrze . Założyłem do feedera najdelikatniejszą szczytówkę i zarzuciłem w miejsce o delikatnym wstecznym prądzie i głębokości 4,5 m , tylko tam ryba brała jednak bardzo delikatnie , dwa-trzy drgania , lekkie przygięcie i jak się spóźniłem to robaczki wyssane .

 Kolega po godzinie przysiadł się do mnie gdyż na jego1,5 - 2 metrach nic nie brało . Na jeziorze tez trzeba wybierać głębokie miejsca i delikatny sprzęt tzn . bat czy picker , coś co pokaże najdelikatniejsze skubnięcie. No może płytkich , nasłonecznionych zatoczek też bym nie odpuszczał bo może tam czaić się na ciebie niezła niespodzianka ale to przy okazji .

[2010-10-11 10:54]

gruby0113

Jak długo chcesz byle by nie było lodu i jak nie zmarzniesz hihi. Pozdrawiam
[2010-10-12 16:58]