Idol

/ 10 odpowiedzi
Oglądam kolejną edycję IDOLA i nie mogę wyjść z podziwu ile procent naszego społeczeństwa biorącego udział w tym programie biorąc się za śpiew ma "drewniane uszy" i robi z siebie pajaca. Też macie takie odczucia?
kaban

Dla mnie "idolem" jest Jarek bo niby tylko poseł a rządzi wszystkim... . (2017/03/15 21:45)

Tomas81

Rysiu a żeby było tak tylko w Idolu... Wszędzie tak jest. Ludzie sprzedają się jak ku...wy za grosze, poklask plebsu, lajki itp. Tu na forum w szczególności to widać. Wypisywanie pochwalnych elaboratów o młynkach/wędkach/przynętach czy czymkolwiek innym tylko dlatego że się je dostało od "przemożnego" sponsora... Na dodatek myśląc że jak będzie się go wielbić i chwalić pod niebiosa, będzie on zadowolony. Tymczasem sytuacja jest dokładnie odwrotna, on zarabia a naganiacze odwalają robotę za psi grosz. (2017/03/15 22:36)

Dos equis xx

Rysiu a żeby było tak tylko w Idolu... Wszędzie tak jest. Ludzie sprzedają się jak ku...wy za grosze, poklask plebsu, lajki itp. Tu na forum w szczególności to widać. Wypisywanie pochwalnych elaboratów o młynkach/wędkach/przynętach czy czymkolwiek innym tylko dlatego że się je dostało od "przemożnego" sponsora... Na dodatek myśląc że jak będzie się go wielbić i chwalić pod niebiosa, będzie on zadowolony. Tymczasem sytuacja jest dokładnie odwrotna, on zarabia a naganiacze odwalają robotę za psi grosz.

A co Cie to tak boli? Ludzie zarabiają na wszystkim. Jedni na kopalni, na roli a inni na lajkach i poklasku plebsu. Skoro na tym ostatnim można więcej zarobić to czemu nie? Zrobisz z siebie głupka w oczach innych i stajesz się bogaty. To kto wtedy jest głupkiem ci co na kilka chwil się wygłupili i zbili majątek czy ci co ich później w tańcu z gwiazdami oglądają i smsy wysyłają. Taki Niecik, Wardęga czy Konczita. Zrobią z siebie pośmiewisko na chwilę, zarobią miliony a później odcinają kupony żyjąc w luksusie. Ty ich zwyzywasz a w życiu nie osiągniesz tyle co oni przez rok.
Wracając do tematu. Ludzie niektórzy poprostu nie mają za grosz samokrytyki i wstydu i to wystarczy żeby taki program zrobić. (2017/03/15 23:00)

Tomas81

Mnie to nie boli, ja już nawet im nie współczuję. Po prostu śmieję się z nich bo rozmieniają swoje dobre imię na drobne. Ja mam porządny kręgosłu moralny i nie pcham się na siłę w rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia lub koliduje to z moimi przekonaniami/wyznawanymi wartościami. Zresztą wolę uczciwie zarobić mniej niż robić z siebie barana za więcej. Ale co kto lubi ;-)

PS. Co innego zrobić z siebie drugą "koncitę" a co innego sprzedać się za wynajęte 3 patyki i kilka paczek gum. Z pierwszego, jak słusznie zauważyłeś, przynajmniej można dobrze potem pożyć a z drugiego... tylko zostaje wstyd.

Idę spać więc miłej nocy:-) (2017/03/15 23:53)

Dos equis xx

Mnie to nie boli, ja już nawet im nie współczuję. Po prostu śmieję się z nich bo rozmieniają swoje dobre imię na drobne. Ja mam porządny kręgosłu moralny i nie pcham się na siłę w rzeczy o których nie mam zielonego pojęcia lub koliduje to z moimi przekonaniami/wyznawanymi wartościami. Zresztą wolę uczciwie zarobić mniej niż robić z siebie barana za więcej. Ale co kto lubi ;-)

PS. Co innego zrobić z siebie drugą "koncitę" a co innego sprzedać się za wynajęte 3 patyki i kilka paczek gum. Z pierwszego, jak słusznie zauważyłeś, przynajmniej można dobrze potem pożyć a z drugiego... tylko zostaje wstyd.

Idę spać więc miłej nocy:-)
Boli Cie i to bardzo. Gdyby nie bolało to nie nazywałbyś ludzi baranami, określasz kur..mi sprzedajnymi za grosze, piszesz że nieuczciwie zarabiają i powinni się wsydzić. To Ty powinieneś sie wstydzić pisząc tak o innych. Kto według Ciebie nieuczciwie zarabia? Kto powinien się wstydzić? Jakieś konkrety, jakieś dowody? Tak kłapać w internecie bez dowodów jak Ty to każdy potrafi. Kto sprzedał się za paczkę gum? I dlaczego wpsominasz o tym już 2 raz skoro Cie to nie boli?
  (2017/03/16 09:32)

Tomas81

Uderz w stół a nożyce sie odezwą hehehe

Słuchaj uważnie panie W., nigdy nie pamiętam który z was braciaków kryje się za tym nickiem.
Po pierwsze gdzie napisałem o jakiejś nieuczciwości, lewym zarabianiu? No gdzie?! Widzę że masz duże problemy z logicznym pojmowaniem słowa pisanego. Już nawet nie współczuję ci...

Po drugie, o tych groszach i sprzedajności. A czyż nie jest to czysta prawda u znakomitej większości polskich producentów? Ludzie dostają od nich na tzw. "testy" jakieś młynki, patyki itp. a potem piszą pochwalne peany. Ale poza tym interes, w sensie czystego pieniądza, jest bardzo słabiutki mimo że niektórzy naprawdę dużo dają z siebie. Kupa roboty a zysk śmieszny. Dlatego śmieję się z takich "byznesów".

Trzecie. Ja nie mam nadmiaru czasu na wędkowanie, tym bardziej na jakieś popierdołki za grosze. Wolę sam sobie kupić co mi się rzewnie podoba a nie liczyć na jakieś "podarunki" gdyż wiem czego konkretnie mi potrzeba. Nie robię przypadkowych zakupów, podobnie nie będę łowić przypadkowym sprzętem.

Po czwarte. Jakoś tak się złożyło że w obecnej chwili znam osobiście 4 osoby które uciekły w ciągu zeszłego roku od polskich firm a tylko jedną która jeszcze dalej pracuje. Daje to trochę do myślenia, nieprawdaż?

Po piąte to co napisałem to tylko moja prywatna opnia, do której mam pełne prawo.

Bez odbioru... (2017/03/16 13:39)

zbynio5o

Od paru dobrych lat da sie zauważyć pewien trend, że można zarobić niezłe pieniądze na robieniu z siebie idioty. Chociażby taki K. Wojewódzki itp. Uważam to za pewien dar. Jeśli ma to popyt, bo ma ,to dlaczego ..nie :)  
Wracając do tematu, bardzo lubie ten program ale zauważyłem że jak na razie, poziom uczestników bardzo słabiuśki, ale cóż, każdy ma prawo spróbować. Zapewne trzeba będzie troche poczekać na takiego diamencika jakim jest Gienek Loska.
Jeśli chodzi o wszelką maś towarów, produktów, również tych wędkarskich, to doczekaliśmy sie takich czasów że nie problem jest cokolwiek wyprodukować... ale sprzedać. Więc nie dziwmy sie wszędobylskiej reklamie, w TV, internecie na ulicy i Bóg wie gdzie jeszcze. Takie czasy nadejszły :)) (2017/03/16 15:43)

Dos equis xx

Panie T słuchaj uważnie. Gdzie pisałeś o nieuczciwym zarabianiu? Już wklejam blockquotey: "Zresztą wolę uczciwie zarobić mniej niż robić z siebie barana"  A całe Twoje wywody dotyczą ludzi którzy pisza coś za paczkę gum.

Byłeś już kilka razy banowany na tym forum. Właśnie za swoją zawiść zazdrość i niewyparzony język. Można to zobaczyć  pod wpisami Daniela. Można zobaczyć tutaj. Wpis na temat idola a ty już swoje chore widzimisie narzucasz innym przy tym obrażając Bogu ducha winnych ludzi. Zazdrość dosłownie z Ciebie kipi i wylewa się uszami potokiem na to forum. W każdym temacie uważasz się za jedynego wszechwiedzącego. Tylko na twoje patyki mozna łowić a człowiek z kijem za 200zł nie ma prawa wędkować i nazywać się wędkarzem.

Wracając do ludzi którzy dostają kij za swoją pisaninę na blogu. Co Ci to przeszkadza że nazywasz ich kur..mi? baranami? "byzmesmenami" czy ludzmi bez kręgosłupa moralnego?

Przykładowy student, dostaje kołowrotek od znienawidzonego przez Ciebie polskiego producenta którym sam notabene sam jesteś. W wolnej chwili miedzy zajęciami pisze tekst i wstawia go na własnego bloga. Co w tym złego? Czemu opluwasz takiego człowieka? To co lepiej żeby ukradł emerytce torebkę i kupił kij u zagranicznego producenta?

Przykładowy wędkarz, głowa rodziny. Po ciężkiej pracy wraca do domu i wieczorem usypia dzieciaka pisząc o kiju kilka słów. Robi tak każdego dnia i w końcu dodaje wpis na swojego bloga za co dostaje kołowrotek, Co w tym złego? Nie kradnie a w ten sposób zaoszczędzi na lekarstwa dla dzieciaka. Dlaczego ma być nazywany kur..ą bez kręgosłupa moralnego?

Piszesz, że znasz ludzi którzy odeszli od polskiego producenta. I gdzie oni teraz pracują? W jakich firmach? Czyżby nadal związani byli z wędkarstwem a praca z której drwisz była tylko trampoliną do lepszej pracy?

Jeszcze odniosę siędo Twoich słów, które także są totalną bzdurą. "Wolę sam sobie kupić co mi się rzewnie podoba a nie liczyć na jakieś "podarunki" gdyż wiem czego konkretnie mi potrzeba. Nie robię przypadkowych zakupów, podobnie nie będę łowić przypadkowym sprzętem." Skąd ta pewność że sprzet jest przypadkowy a nie starannie wybrany? Czyżbyś sam tak pracował i z Ciebie zrezygnowano bo byleś zbyt słaby? Może tu Cie boli. (2017/03/16 16:46)

ryukon1975

Na świecie żyje mnóstwo osób które by oddały wiele, czasem więcej jak mają żeby ich największym kłopotem była czyjaś wędka czy kołowrotek. Żeby nie było że piszę nie w temacie, niżej film.

(2017/03/17 06:54)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja