Identyfikacja woblerów cz. II

/ 4 odpowiedzi
Siemka, wznawiam temat, gdyż właśnie zakupiłem kilka używanych wobków, o których nic nie wiem. Moglibyście mi coś o nich powiedzieć? Na jakie ryby się z nimi nastawiać? Fajnie by też było wiedzieć tak mniej więcej na jaką głębokość schodzą. Ps na pierwszym od prawej jest napisane na sterze dorado ale w necie nie moglem znaleźć podobnego. Drugi od prawej ma na sterze salmo. A trzeci od lewej ma napisane chyba T.M. Łowię na Wiśle w okolicy Kazimierza Dolnego. Bardzo proszę o pomoc.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

barrakuda81

Tak na pierwszy rzut oka to sandaczowe ''ołówki''.Ogólnie to raczej po wyglądzie,ustawieniu i wielkosci steru można powiedziec że powinny być dośc uniwersalne i powinieneś miec z nich pocieche np.na Wisle.Kilka z nich zabrałbym tez w sezonie na bolenie. (2014/02/15 17:06)

said452

no dokładnie jak kolega pisze. mam tego salmo szczupaki okonie ma na koncie. ten woblerek T.M to chyba tomka miernika- może być ciekawy (2014/02/15 17:10)

ryukon1975

4 1 5 od lewej to woblery Gloog Nike i Kalipso ale nikt Ci nie powie jak głęboko schodzą bo są produkowane różne wersje zarówno w długości jak i w masie czyli wersje F i S. (2014/02/15 17:22)

jjaass

Dzięki za odpowiedź a znacie może marki pozostałych woblerów? To bym sobie coś o nich poczytal na stronie producenta. A co do tego T.M szukalem go w necie zeby cos sie o nim dowiedzieć ale niestety nie znalazlem go. (2014/02/21 18:56)