Zaloguj się do konta

I po rybach w Miechowie!

utworzono: 2012/03/18 18:04

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

lysy66

Witam !jestem zszokowany sytuacją na nie wielkim zbiorniku na którym często bywałem! podejrzewam iż ze wszystkich pięknych ryb i sporej ich ilości przetrwało może kilka małych sztuk ale czy ktoś się przyzna do błędu i zaniedbania?puściły lody a wraz z nimi ryby, wszystkie śnięte!po prostu się podusiły!nie przyjemny widok zwłaszcza dla wędkarza! 
[2012-03-18 18:04]

AdamP

Szkoda-tyle ryby poszło na marne.....

[2012-03-22 09:24]

lysy66

No niestety ale może uda się wspólnie coś  wymyślić, to miejsce jest warte uwagi i można fajnie odpocząć .....gdyby nie ta dzisiejsza młodzież! 
[2012-03-22 18:44]

withanight88

No niestety ale może uda się wspólnie coś  wymyślić, to miejsce jest warte uwagi i można fajnie odpocząć .....gdyby nie ta dzisiejsza młodzież! 

Najpierw pretensje do zimy, później młodzieży , a może warto było się zastanowić nad swoim postępowaniem? 
Co chcesz "wymyślić" po fakcie ? 
Myśleć trzeba było jak mrozy były , pójść grupką śnieg z tafli odgarnąć i kilka dziur powycinać . [2012-03-22 19:00]

Gieniusz

Niestety nie wygląda to najlepiej, spore straty przyniosła ta zima. Myślę że wspólnie trzeba coś ustalić i wprowadzić jakieś zmiany aby zapobiec kolejnej takiej katastrofie. Za wiele ryb tam nie zostało. Co do młodzieży, młodzież jak młodzież wyszaleć się musi i nie jesteśmy w stanie upilnować wszystkich ich wybryków ale sporo możemy zrobić w tym kierunku. Więc Panowie zamiast narzekać zróbmy coś i zamiast pisać jak jest źle zaproponujmy coś od siebie jak to zmienić aby było lepiej!
[2012-03-25 11:18]