Hobby?Wybrałem wędkarstwo

/ 20 odpowiedzi

Witam serdecznie

Zapraszam do udziału w konkursie z super nagrodami. Do wygrania trzy rejsy na łososie!!!

Więcej szczegółów tu - LINK.

Zapraszam do zabawy.

Pozdrawiam
Bartek

Artur z Ketrzyna


Łososie, o jak bym chciał taką rybkę złowić.

Myslę że się skusze i coś naskrobię. Ale wątpie bym wygrał :-(

 

Ps. Co tam u kolegi słychać?

Jakoś mało już zagląda na wedkuje.pl

(2016/02/26 14:42)

baloonstyle


Cześc Artur

 

A no mało bo własny portal prowadzec i czasu brak :)

 

kazdy ma szanse przyjacielu :)

(2016/02/29 05:54)

baloonstyle


Jasne że ma, zapraszam :)

(2016/03/02 06:43)

Artur z Ketrzyna


He he he, napisałem :-)

Myślałem że będę się męczył i pocił. A t jednym duszkiem.

Ale refleksja jest jedna. Czy jestem normalny?

Bo to trudno nazwać hobby, to dużo dużo więcej.... Co całe moje życie.

(2016/03/02 10:45)

baloonstyle


Artur nie wiem mgdzie to dodałes bo ja nic nie widzę :) (2016/03/06 07:32)

Artur z Ketrzyna


Mam tekst, ale coś nie wychodzi z logowaniem... (2016/03/20 15:14)

baloonstyle


Cześć

Na priv napisałem co i jak :)  Pany zapraszamy , zostało tylko 10 dni :)

Pozdrawiam
Bartek

  (2016/03/21 06:37)

Artur z Ketrzyna


odczytałem i podałem :-)

Konkursik wre. ;-) (2016/03/21 07:36)

baloonstyle


Yup, konkurs idzie pełna para :)

Zapraszamy zainteresowanych :) (2016/03/25 07:22)

baloonstyle


Zostały tylko dwa dni a mamy środek zesonu łososiowego :) (2016/03/29 09:00)

ryukon1975


Czy ja kiedyś siedziałem rozmyślając nad wyborem hobby/ Czy wybrałem wędkarstwo? Nie. Poszedłem na ryby a nawet ktoś mnie zabrał i to ono mnie wybrało. :) (2016/03/29 10:07)

zbynio 33


Czy ja kiedyś siedziałem rozmyślając nad wyborem hobby/ Czy wybrałem wędkarstwo? Nie. Poszedłem na ryby a nawet ktoś mnie zabrał i to ono mnie wybrało. :)

Wędkarstwo każdy prawdziwy facet ma we krwi i tu nie ma wyboru. To tak samo jak każdemu facetowi podoba się kobieta. No chyba, że nie jest facetem, albo nigdy nie poznał kobiety.... trzecia opcja sterylizacja, wtedy nic się nie podoba :))) (2016/03/30 09:05)

pstrag222


Dla mnie to nie hobby to choroba bez lekarstwa:)
Nie nawidze wędkowac:(((( (2016/03/31 19:55)

luxxxis


To tak jak ja....noszę co drugi dzień wedki przez sześć godzin nad rzeką z nadzieją że kiedyś je zgubię....:) (2016/03/31 20:10)

pstrag222


Moja zona stwierdza to tak
Jakim trzeba byc idiota , aby zrywac się w nocy na ryby, chlapać sie w błocie, moknąc, palic sie na słoncu dac sie gryśc meszom , komarom.
I moim zdaniem ma racje bo to nie jest normalne (2016/03/31 23:10)

baloonstyle


Żaden idiotyzm :) Kiedyś mieszkaliśmy w jaskiniach i to była codzienność. (2016/04/01 07:15)

luxxxis


Normalność fajna rzecz....Kiedyś miałem hopla na sandacze...w czerwcu brały świetnie,w lipcu przestały...każda kolejna nocka była pusta....wkur....łem się...Przez 21 nocy pod rząd tropiłem je,szukałem,analizowałem,jak miałem dość-to spałem na łajbie,rano wskakiwałem w auto i do roboty,po robocie do domu na dwie godzinki snu,obiad,ułozyc do snu dziecko i zaś na wodę...20 dnia\nocy pod rząd poszła mi krew z nosa z przemęczenia\21 nocy znalazłem je....z racji niewielkiej ilości tlenu w lipcowych skwarach stały stadami wzdłuz pasa trzcin na brzegach nawietrznych...Połowiłem do bólu barków,ten raz i kolejne sto...Czy to normalne? chyba tak...Kiedyś łowiłem z lodu....przy minus 22st.celcjusza,wpuściłem mormychę,kiwok drgnął,cięcie i kilowa płoć ląduje na lodzie,mormycha odstrzela i wbija mi hak w rękaw,wyczepienie trwa z 10sek...biorę płoc do ręki aby ją wrzucić do dziury..nie da się---dziury juz ni ma a płoć jest jak kawał sklejki---sztywna,zamarzła na kość.....
Esoxy....zeszły rok...kolejny rzut ląduje na trzcinie...szarpię kijem nerwowo,guma odstrzela i z szybkością kuli mknie w moją strone,robię unik,za słabo...rykoszet wbija mi hak 5\0 w kark i jego ścięgna--cały....Brak mi kombinerek,podpływam do Stacha,masz pytam? Kurwa....jezus...ty pojebie...do szpitala cię zawiozę....WARA...:) daje cęgi a ja na brzegu w swojej sienie robię za housa...przebijam ściegno,skórę i wydobywam grot,ścinam go,wywlekam hak,ręcznikiem krew ścieram i wypływam na wodę ponownie,staje na kotwicy i w 1 rzucie zapinam byka na 124cm.....:))) To normalne? chyba tak,to piękne,dla tego żyję ,bez tego stracę sens życia...Jestem wędkarzem pasjonatem:) (2016/04/01 09:02)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

baloonstyle


Nagrody rozdane, płynął chłopaki na łośki :) (2016/04/19 08:13)