Hity wedkuje.pl na nowy rok :(

/ 53 odpowiedzi
u?ytkownik23635


                                                                                                                  
I znowu Żuczek ze swoimi dobrymi radami, przychlast do kwadratu. Tępy nuż, brudne gary, by je pajac najpierw chociaż pozmywał i ten 20-to centymetrowy szczupaczek, bez komentarza.
Jak widać debili nie brakuje 
(2010/01/03 07:42)

u?ytkownik19872


Ja1kuba- Poniekąd masz racje z tym nazywnictwem, jednak ja nazwałem "maro403" mięsiarzem i nie tylko, zaznaczając że jeżeli wytłumaczy sprawę suma to chętnie przeproszę. Nie należę do ludzi szukających okazji do dokopania komukolwiek, jednak w tym przypadku zareagowałem dopiero po czterech dniach, czyli tyle koleś miał czasu na sprostowanie tematu. Co mnie skłoniło do tego, sprawa jest prosta...W jego galerii są dwa zdjęcia suma, zrobione są tym samym aparatem, tego samego dnia, tylko że jedno o godzinie 14,51, drugie o 15,49 i to drugie zamieścił zakładając wątek. 58 minut różnicy, czyli albo złapał dwa, albo na drugim zdjęciu był już martwy. Tylko tyle i aż tyle, można to łatwo sprawdzić wchodząc we właściwości zdjęcia.

Co do suszonych czy skrobanych okazów ze zdjęć, to szkoda gadać, jednak słuszne jest stwierdzenie że przykład idzie z góry...

(2010/01/03 08:55)

u?ytkownik6499


  W takim razie  ja tu zgłaszam rekord  74 cm i  zapewniam  że głowa  nie będzie  wyprawiona  bo rybę  wypuszczam :) (2010/01/03 09:21)

u?ytkownik19872


No Romku to jest prawdziwy i raczej nie do pobicia rekord.

Daj namiar na tą miejscówkę i powiedz na co takie biorą, też bym sobie takiego upolował, tylko pogratulować...

(2010/01/03 09:43)

withanight88


kowson77 ja juz raz przedstawilem żuczka93 na portalu ! 

Polecam




czego on chce kogos nauczyc jak sam pojecia niema! (2010/01/03 09:50)

withanight88


czytałem i również sie ubawilem:) (2010/01/03 09:53)

withanight88


czytałem okonhel i również sie ubawilem:) (2010/01/03 09:55)

dany21


Redakcja nie reaguje na takie zdjęcia bo to dzięki nim udzielamy się na forum, dużo osób je ogląda a co za tym idzie na portalu coś się dzieje. Im więcej osób ogląda portal tym więcej kasy z reklam itd. Niedługo będziemy mogli wysyłać sobie prezenty i inne głupoty za pieniądze, jak na Naszej Klasie, może zaproponujmy zmianę nazwy portalu na Nasze Koło. (2010/01/03 10:36)

u?ytkownik559


Dany21 - chłopie trafiłeś w samo sedno !!!! (2010/01/03 10:50)

dany21


Wiadomo że portal bez kasy nie przetrwałby ale na początku ten portal był stworzony dla wędkarzy (dlatego go polubiłem) a nie dla pieniędzy tak jak jest teraz. Teraz redakcja myśli jak najwięcej zarobić, np te konkursy smsowe.

A co do hitów to ja znalazłem taki w galerii pewnego użytkownika
(2010/01/03 11:13)

dany21


Wiadomo że portal bez kasy nie przetrwałby ale na początku ten portal był stworzony dla wędkarzy (dlatego go polubiłem) a nie dla pieniędzy tak jak jest teraz. Teraz redakcja myśli jak najwięcej zarobić, np te konkursy smsowe.

A co do hitów to ja znalazłem taki w galerii pewnego użytkownika
(2010/01/03 11:17)

u?ytkownik22572


Gangaleon - ten Twój zgłoszony okaz to jak mierzyłeś z wąsami czy bez ? A jeśli z wąsami to czy rozciągałeś je do przodu czy tak jak się ułożyły. :-) Gratuluję sukcesu, zdradź tylko tajemnicę czy wziął na spinning czy na żywca. Jeśli na żywca to pewnie na mysz. :-) Koledzy nasz kolega Roman więcej takich okazów łowi - na profilu ma jeszcze jeden okaz, nawet większy ale się nie pochwalił. Pozdrawiam i życzę wędkarskich sukcesów. (2010/01/03 11:24)

łysy wąż


" ... będziemy potrzebowali krzesło, żeby sobie SIEDNĄĆ ... ". O fuck, mało się nie polałem. Co to jest " SIEDNĄĆ "? hahaha

Faktycznie, gość nie ma zielonego pojęcia o czym gada.... Nawet o świderku zapomniał, chyba że ciepłymi pośladkami chce lód rozpuszczać ;-) Ale musiałby gołym tyłkiem na lodzie SIEDNĄĆ ;-) (2010/01/03 15:15)

łysy wąż


Dany, podrzuć nick wędkarza który zamieścił zdjęcie wannowego sumka, bo trzeba je wypałować.
Redakcja nie robi nic aby piętnować tego typu fotki, więc my weźmy się za to. Ja wszystkie zdjęcia z rybami w domu oceniam najniżej, ze to wszystkie zdjęcia Przyrody ( wschody czy zachody słońca, samo łowisko, trzcinki, ptaszki, itp ) oceniam na pięć gwiazdek. Czasem nawet jak fotka za bardzo nie wyszła, ale widzę że ktoś chciał uwiecznić Przyrodę to i tak wystawiam 5. Liczą się też dobre chęci, bo nie każdy umie robić " dobre " zdjęcia.
Natomiast nawet najlepsze zdjęcie, ale z rybą na tle wanny oceniam i będę oceniał na 1. (2010/01/03 15:22)

u?ytkownik23635


Łysy Wężu... proszę.  Kolo ma login..  maciex (2010/01/03 15:41)

u?ytkownik1805


Darujcie mu choć to jedno: w gwarze śląskiej "siednąć" znaczy " usiąść". Na resztę można spuścić kurtynę milczenia! (2010/01/03 16:26)

u?ytkownik13699


No to ładne kwaiatki !!! Boję się Panowie i Panie (żeby nie było, że i pań nie dostrzegam), że i mnie się zaraz oberwie !!! Spokojnie, wiem, co mam ;) Ku... mać !!! Czy ci ludzie nie widzą co czynią ??? Ręce opadają, płakać się chce. Mam dość. (2010/01/03 16:40)

withanight88


zobaczcie jak na yt tlumaczy co to multiplikator jak sie nim obslugiwac i jak na niego zylke sie nawija. nauczycie sie czegos:) (2010/01/03 17:04)

łysy wąż


Longinie - nie wiedziałem że jest to poprawna forma ( wiadomo, że gwary mają " swoje " słownictwo ), więc mój błąd - przepraszam. Nie mam zamiaru naśmiewać się z gwary, myślałem że gość ma problem z poprawnym wysławianiem się. A tak to wszystko jasne ;-)

Marcin - Tobie to się nie oberwie, bo Twoje fotki już dawno oceniłem ;-)

pozdro (2010/01/03 17:09)

u?ytkownik1805


Myślę,że to była jego nie zamierzona wpadka językowa! Lepiej jakby mówił gwarą, dla wielu było by nie zrozumiale i napewno o wiele śmieszniej! A tak wyszło żałośnie! Choć trzeba przyznac iż ma wiele odwagi, żeby pokazać twarz do kamery! Nie każdy jest w stanie na to się zdobyć! (2010/01/03 17:31)